[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eski. Tylko 1,7 proc. udziału PR3 i 1,3 proc. PR1

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maryla

Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eski. Tylko 1,7 proc. udziału PR3 i 1,3 proc. PR1

Maryla Sob Gru 07, 2019 4:53 am

Ponad podziałami wypada tylko ubolewać nad gustem młodych Polaków.
Awatar użytkownika
K2101

Re: Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eski. Tylko 1,7 proc. udziału PR3 i 1,3 proc. PR1

K2101 Sob Gru 07, 2019 7:30 am

Ale co tu się dziwić, skoro Polskie Radio nie adresuje programu do młodych z założenia. Czwórka była stacją z potencjałem, ale co tam młodzi...
Awatar użytkownika
gumowy

Re: Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eski. Tylko 1,7 proc. udziału PR3 i 1,3 proc. PR1

gumowy Sob Gru 07, 2019 10:32 am

"K2101" napisał(a): Ale co tu się dziwić, skoro Polskie Radio nie adresuje programu do młodych z założenia. Czwórka była stacją z potencjałem, ale co tam młodzi...

Tak, stracili koncertowo, a trzeba było wpuścić jeszcze trochę klimatu z Radia Bis - tam sie dobrze działo. Niestety audytorium PR starzeje sie i umiera, a radia generalnie in air słucha sie coraz mniej i jeśli nie stworzy się obok tych staroci strumieni dla młodych to PR cichutko odejdzie, co już widać.
Awatar użytkownika
Kultura

Kultura Sob Gru 07, 2019 11:49 am

Ale kto tam się na tym zna. Oni mają to gdzieś :) Ważne, że muzyka Piotrów trzyma się mocno :)

"gumowy" napisał(a):
"K2101" napisał(a): Ale co tu się dziwić, skoro Polskie Radio nie adresuje programu do młodych z założenia. Czwórka była stacją z potencjałem, ale co tam młodzi...

Tak, stracili koncertowo, a trzeba było wpuścić jeszcze trochę klimatu z Radia Bis - tam sie dobrze działo. Niestety audytorium PR starzeje sie i umiera, a radia generalnie in air słucha sie coraz mniej i jeśli nie stworzy się obok tych staroci strumieni dla młodych to PR cichutko odejdzie, co już widać.
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Sob Gru 07, 2019 1:25 pm

A ja po latach wracam do słuchania Trójki. Lubię starego Manna i jego słynną ironię. Nie przeszkadza mi, że ma wiadome poglądy polityczne. Ja mam przeciwne i co z tego.
Awatar użytkownika
Kuchcik

Kuchcik Sob Gru 07, 2019 1:51 pm

Polskie Radio nie uruchomi kanały dla młodzieży. W tej chwili nie istnieje w Polsce człowiek, który wiedziałby, co na tym kanale powinno być. Eska na przykład jedzie na marce, mój syn (12 lat) mówi, że tam jest łomot i sieczka dla gimbazy.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Gru 07, 2019 1:59 pm

Ja nie słucham Eski, RMF FM tyle o ile. Radio Zet też tyle o ile. U mnie rządzą Jedynka, Trójka tylko na Topy Wszech Czasów i w okolicach tych dni z Topami. U mnie króluje regionalne radio PiK.
Awatar użytkownika
Emil

Emil Sob Gru 07, 2019 4:14 pm

Mam 22 lata i słucham tok fm ja nie lubię muzyki z radia jeśli już chcę posłuchać muzyki to słucham złote przeboje czasem radia plus
Awatar użytkownika
Słuchacz Bis i Euro

Słuchacz Bis i Euro Sob Gru 07, 2019 5:18 pm

Pamiętam z dawnych czasów, jak specjalnie kupowałem antenę, żeby odbierać Radio Euro, które po zmianie częstotliwości gdzieś ok. 2007 roku straciło zasięg na wschodzie Lubelszczyzny na rzecz Dwójki (zamiana 87,6 na 93,5 MHz).
Już wtedy kombinowano, bo po co młodemu odbiorcy ciekawy program. Jak już zaczęło mi odbierać, to po paru latach wywalili Czwórkę do DAB+. Wiem, że można słuchać przez internet i cyfrówkę, ale nie ma to już charakteru wygodnego i wszędzie dostępnego radia, które mogło sobie grać w tle bez dodatkowych inwestycji w odbiorniki, przejściówki itd. Wcześniej Euro i Czwórki słuchałem, gdzie się dało - na starym radiu, w samochodzie u rodziców, mogłem szybko włączyć w aucie kolegi itd. Teraz mogłoby się okazać, że kolega nie posiada bluetooth ani tym bardziej DAB+, no i już zostaje słuchanie z telefonu. A to zrywa się podczas przejeżdżania między obszarami zasięgu poszczególnych nadajników, trzeba odświeżać stronę lub apkę. No cóż, postęp.
Awatar użytkownika
BOGDAN

BOGDAN Sob Gru 07, 2019 7:54 pm

Odpowiedzią dla młodego słuchacza polskiego radia jest czwórka. Za bardzo nie rozumiem o co chodzi z tym DAB+. Przecież wystarczy kupić odbiornik i się cieszyć swoim ulubionym radiem. Ja słucham radia w DAB+ od 2005 roku. Polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
Obiektywnie

Obiektywnie Sob Gru 07, 2019 8:02 pm

"Najwięcej straciło Radio ZET". Podkupywanie konkurencji od RMF się nie opłaciło?
Awatar użytkownika
@

@ Nie Gru 08, 2019 2:26 am

Co za szrot.
Awatar użytkownika
Sisi

Sisi Nie Gru 08, 2019 2:28 am

Radiostacja i tak byla najlepsza.
Awatar użytkownika
Słuchacz Bis i Euro

Słuchacz Bis i Euro Pon Gru 09, 2019 8:33 am

"BOGDAN" napisał(a): Odpowiedzią dla młodego słuchacza polskiego radia jest czwórka. Za bardzo nie rozumiem o co chodzi z tym DAB+. Przecież wystarczy kupić odbiornik i się cieszyć swoim ulubionym radiem. Ja słucham radia w DAB+ od 2005 roku. Polecam wszystkim.

To chyba miałeś własny, innowacyjny na skalę światową nadajnik i odbiornik. W Polsce dopiero w 2009 r. prowadzono testy DAB+, a stała emisja leci od 2013 r. (a mowa tylko o Warszawie i Krakowie, w innych miastach uruchomiono później).
Awatar użytkownika
janek

janek Pon Gru 09, 2019 10:22 am

Zacznijmy od tego, że grupa 15-24 nie słucha radia! Youtube, spotify i instagram to są ich jedyne źródła muzyki i informacji. Te niby wyniki słuchalności to jest rozpoznawalność marki, nic więcej. Poza tym RMF to nie jest radio, tylko dźwiękowa tapeta, gdzieś tam . w tyle i tłuszczy to wystarczy. Jedyne pocieszenie, że młodzież słucha podcastów, bo to znaczy, że jeszcze niektórzy potrafią się skupić na dłużej niż 30 sekund.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości