[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Mobbing

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Tu nie rozmawiamy o mediach, reklamie.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Marial

Mobbing

Marial Pią Sie 06, 2021 2:39 pm

Mobbing!!! Witam. Kilka lat temu wygrała moja żona proces z tytułu mobbingu w miejscu pracy. Mogę udzielić kilka rad, ale nie tym którym nie chce się pracować i mają za złe szefowi, że wymaga, ale prawdziwym ofiarom deprecjonowania - mobbingu. Najlepiej telefonicznie, bo pisania by było co nie miara.
Awatar użytkownika
starmilks@gmail.com
początkujący

Re: Mobbing

starmilks@gmail.com Wto Sie 24, 2021 8:56 am

Oooo i to jest dobry temat.Mam tylko pytanie czy żeby udowodnić mobbing potrzebni są świadkowie np. koleżeństwo z pracy? (Gdzie i tak wiadomo, że ze strachu nic nie potwierdzą i bd kłamać)
https://magazynprzedsiebiorcy.pl/mobbing

Nadal jednak wiele osób nie walczy o swoje i daje się źle traktować.
Wróć do After work

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości