WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomasz

Re: Monika Olejnik: powody mojego odejścia są inne niż podało Radio ZET, obecni szefowie wbrew tradycji Woyciechowskiego

Tomasz Czw Cze 02, 2016 3:03 pm

Ale jaja.
A tak potrafiła dogryzać PiS-owcom.
A tu nagle szefostwo widzi, że tej pani ludzie nie chcą sluchać!
Radio KOD potrzebuje osoby napewno etat się tam znajdzie całą dobę i całą noc.
Nadejszła wiekopomna chwila otwieramy szampana !!!
Awatar użytkownika
Mira

Re: Monika Olejnik: powody mojego odejścia są inne niż podało Radio ZET, obecni szefowie wbrew tradycji Woyciechowskiego

Mira Czw Cze 02, 2016 3:05 pm

Nie ma zbytnio nad czym rozpaczać, a tym bardziej po kim.
Awatar użytkownika
Stary grzyb

Stary grzyb Czw Cze 02, 2016 3:07 pm

Dziennikarstwo zeszło na psy. I co jest informacją w tej "informacji"? że MO napisała coś na tłiterze. Autor nie wysilił się, żeby zadzwonić do MO, dowiedzieć się co miała na myśli. Zamiast tego mamy kilogram tekstu o tym, co jeszcze prowadzi pani MO i jaką słuchalność ma stacja, z której odchodzi. Tak, wiem, background. Gdyby nie on, informacja miałaby jedno zdanie.
Awatar użytkownika
@Leo

@Leo Czw Cze 02, 2016 3:19 pm

"Leo" napisał(a): Kompletnie mnie nie interesuje, kogo zwalniają,a kogo zatrudniają w radiu Bzdet. I tak ich nie słucham podobnie, jak nie oglądam Tfujenu.
Z drugiej jednak strony uświadomiłem sobie, że ona robiła w radiu oborę, zgodnie z wykształceniem.

To źle , że cię to nie obchodzi, bo to tylko element całości. Anachroniczny watażka i jego wasale cofa Polskę do Polski ze swoich wyobrażeń. Jak się nagle obudzisz nie w tej epoce, do której jesteś przyzwyczajony, to może to być bardzo gorzkie przebudzenie...
Awatar użytkownika
Jan

Jan Czw Cze 02, 2016 3:27 pm

Tomasz Lis i Monika Olejnik to gwiazdy dziennikarstwa III RP.
Niemiecki Onet, Gazeta Wyborcza, TOK FM Newsweek Ringier Axel Springer to media w których pani Olejnik może kontynować tradycję Woyciechowskiego.
Awatar użytkownika
@Tomasz @Jan

@Tomasz @Jan Czw Cze 02, 2016 3:38 pm

Gdzie jest napisane, że ludzie nie chcą sluchać p. Olejnik? W biuletynie z Nowogrodzkiej? Co wiecie na temat dziennikarstwa Wojciechowskiego? W ogóle wiecie, kim był?
Awatar użytkownika
rozbawiony piSSem

rozbawiony piSSem Czw Cze 02, 2016 3:39 pm

"Jan" napisał(a): Tomasz Lis i Monika Olejnik to gwiazdy dziennikarstwa III RP.
Niemiecki Onet, Gazeta Wyborcza, TOK FM Newsweek Ringier Axel Springer to media w których pani Olejnik może kontynować tradycję Woyciechowskiego.

Zapomniałeś dodać do tego luksemburską Republikę TV, watykańskie Radyjo i prosowiecką Trwam :(
Awatar użytkownika
Irek

Irek Czw Cze 02, 2016 3:42 pm

Kto wie być może pani Monika Olejnik znajdzie pracę w powstających mediach KODu.
Wiele lat była związana z Gazetą Wyborczą więc może też pracować w radiu TOK FM.
Awatar użytkownika
znawca

znawca Czw Cze 02, 2016 3:45 pm

pani olejnik juz dziekujemy. piaseckiemu może podawac kawe
Awatar użytkownika
rozbawiony POstkomuną

rozbawiony POstkomuną Czw Cze 02, 2016 3:48 pm

"rozbawiony piSSem" napisał(a):
Niemiecki Onet, Gazeta Wyborcza, TOK FM Newsweek i Ringier Axel Springer to media w których pani Olejnik może kontynować tradycję Woyciechowskiego.

Zapomniałeś dodać do tego luksemburską Republikę TV, watykańskie Radyjo i prosowiecką Trwam

Za dużo czytasz Gazetę Wybiórczą lemingu. xD :D
Awatar użytkownika
Gie

Gie Czw Cze 02, 2016 3:53 pm

A amerykański TVN24 to jest dobry czy zły? :D
Awatar użytkownika
nie nawidzezet

nie nawidzezet Czw Cze 02, 2016 3:54 pm

....r.zet odplywa w strone pisiorow dlaczego...........boja sie o konsesje
Awatar użytkownika
goga

goga Czw Cze 02, 2016 3:54 pm

"Leo" napisał(a): Kompletnie mnie nie interesuje, kogo zwalniają,a kogo zatrudniają w radiu Bzdet. I tak ich nie słucham podobnie, jak nie oglądam Tfujenu.
Z drugiej jednak strony uświadomiłem sobie, że ona robiła w radiu oborę, zgodnie z wykształceniem.

twoje trwam, to jest dopiero szambo!
Awatar użytkownika
Papaj

Papaj Czw Cze 02, 2016 4:00 pm

No , wreszcie babcia odeszła , można połsuchać radia Zet. :D
Awatar użytkownika
R.A.C

R.A.C Czw Cze 02, 2016 4:26 pm

W życiu ważny jest honor. - powiedziała Stokrotka
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości