WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dc

Monika Richardson: z TTV odeszłam przez codzienne teksty typu „nikt Cię już nie lubi”

dc Wto Paź 04, 2022 5:30 am

W TVP - nigdy nie przygotowana, wiecznie obrażona żle zwracająca się do współpracowników...Pani Moniko pamietam ja mnie pani dojeżdżała, zresztą inne dziewczyny również
Awatar użytkownika
OlgaO

Re: Monika Richardson: z TTV odeszłam przez codzienne teksty typu „nikt Cię już nie lubi”

OlgaO Wto Paź 04, 2022 5:35 am

Tej pani to chyba długotrwała depresja doskwiera. Nadal wierzy, że jest jakąś gwiazdą i żyje w czasach dwóch telewizji na krzyż. A ona tylko w takich czasach przypadkową karierę chciała zrobić. Kimże jest kobieta która nie chce pozbyć się nazwiska po byłym mężu, byle mieć ładne:) Jedyną konkurentką tej celebrytki jest Joanna Racewicz - równie naburmuszona, zła, pełna depresji i wściekła, że nie jest gwiazdą choć należy jej się. Durne społeczeństwo, głupie wzorce i strasznie prymitywne osoby chcące trwać na świeczniku. Jedyny ratunek, że panie już się zestarzały więc tylko fotkę ogródka pod blokiem mogą wrzucić, już tylko Hanka Lis, bezrobotna od bodaj 5 lat, wrzuca własne selfiki z domu co tam pichci, co tam układa.
Awatar użytkownika
Fenoloftaleina

Re: Monika Richardson: z TTV odeszłam przez codzienne teksty typu „nikt Cię już nie lubi”

Fenoloftaleina Wto Paź 04, 2022 6:20 am

Dobrze że ktoś te dziwne sytuacje i relacje z za kulis TTV odsłania.
Awatar użytkownika
paweł

paweł Wto Paź 04, 2022 6:51 am

Niestety Lidia Kazen miała wówczas rację, z tym że to nie przez małżeństwo ludzie jej nie lubili, a przez wynurzenia o rodzinie partnera. Ma ogromne szczęście, że zarówno w TTV jak i później w PNŠ miała dwóch świetnych partnerów antenowych.
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Paź 04, 2022 7:53 am

czy serial o tym będą kręcić?

ide po popcorn
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Wto Paź 04, 2022 8:28 am

Ładne zdjęcie Moniki.
Awatar użytkownika
df

df Wto Paź 04, 2022 8:29 am

"nikt Cię już nie lubi"

Z wielką literą do niej mówili? Co za tłumok...
Awatar użytkownika
Artur

Artur Wto Paź 04, 2022 9:17 am

To chyba ważne, żeby widzowie lubili osobę publiczna, która występuje na ekranie. Na tym to polega. A widzowie jej nie lubili i dlatego tak się skończyło. Ale to chyba kwestią jej wyborów.v
Awatar użytkownika
fgh

fgh Wto Paź 04, 2022 10:11 am

W lotniczej bazie w Dęblinie wszyscy lubili Monikę.
Awatar użytkownika
bryk

bryk Wto Paź 04, 2022 10:35 am

Ludzie, co wy piszecie. TTV ruszyło w styczniu 2012 r. Więc p. Richardson nie mogła być tam w 2011 r. A ten program, który prowadziła, wystartował jeszcze później. Wszystko możecie sprawdzić w archiwum. I pani kłamie w prawie każdym zdaniu.
Awatar użytkownika
Grochek

Grochek Wto Paź 04, 2022 11:24 am

Kolejne puste baby poszły do TVN nie wiem po co robiły kłamstwa tyle ........
Awatar użytkownika
Grzesiok

Grzesiok Wto Paź 04, 2022 11:25 am

Głup..ie pustaki normalnie baby
Awatar użytkownika
Ech

Ech Wto Paź 04, 2022 12:17 pm

Trolle z TVP jak zwykle aktywne. Do roboty a nie uprawiać trolling w internecie.
Awatar użytkownika
yyyy

yyyy Wto Paź 04, 2022 1:19 pm

to prawda jest słaba drewiana zadna i jej nie lubia
Awatar użytkownika
truten

truten Wto Paź 04, 2022 7:22 pm

Dlaczego nie mogę dodać komentarza?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości