WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kursq

Re: Monika Zamachowska nie będzie już prowadzić „Pytania na śniadanie”. TVP szykuje dla niej inne projekty

Kursq Pon Lis 04, 2019 10:45 am

Za to Kammel reklamujący Radio ZET jest Ok? TVP od dawna stosuje podwójne standardy, ale to już jest przegięcie.
Awatar użytkownika
Maria

Re: Monika Zamachowska nie będzie już prowadzić „Pytania na śniadanie”. TVP szykuje dla niej inne projekty

Maria Pon Lis 04, 2019 10:45 am

A mnie źal źe odeśzła P.Monika. To jest b.profesjonalna dziennikarka i miła.Dziwi mnie tylko młodzi muszą być w śniadaniowe.Przecieź ten program oglądają głównie emeryci i częściowo matki na macierzyńskim.E meryt chciałby widzieć teź kogoś doświadczonego a nie tylko samą młodzież.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Śro Lis 06, 2019 10:27 pm

A mnie źal źe odeśzła P.Monika. To jest b.profesjonalna dziennikarka i miła.Dziwi mnie tylko młodzi muszą być w śniadaniowe.Przecieź ten program oglądają głównie emeryci i częściowo matki na macierzyńskim.E meryt chciałby widzieć teź kogoś doświadczonego a nie tylko samą młodzież.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości