WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fanyk

Re: Monika Zamachowska nie będzie już prowadzić „Pytania na śniadanie”. TVP szykuje dla niej inne projekty

Fanyk Śro Paź 30, 2019 7:50 pm

Nie lubi TVP bieda. pójdzie do TVN dzień dobry TVN
Awatar użytkownika
Gość

Re: Monika Zamachowska nie będzie już prowadzić „Pytania na śniadanie”. TVP szykuje dla niej inne projekty

Gość Śro Paź 30, 2019 9:32 pm

Powiem tak.Przykre jest to,że z pytania na śniadanie i nie tylko zwalniani są profesjonalni dziennikarze a na ich miejsce przyjmuje się osoby,które z dziennikarstwem nie mają nic wspólnego.Szkoda p.Moniki fajnie oglądało się ją w pnś jest profesjonalną dziennikarką.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Śro Paź 30, 2019 9:33 pm

TVP2 PnS zaczynac juz od 5:30 ale ta czesc w in ej formulae, czyli Co Ciekawe go bylo wczoraj, Co bedzie dzisiaj. Co Ciekawe go wydarzylo sie w PL I na swiecie jak I co ciekawego w danym dniu bedzie w calej TVP by pozniej zaczac PnS.
Kto o 5:30 oglada Doktora z wioski?
Programy sniadaniowe w DE zaczynajacy sie o 5:30. Bedac tam a z natury wczesniej sie budze wlaczam wlasnie MoMa czyli MprgenMagazin.
W PL kiedys TVP I fo byla takin programme (nie place za kablowke:) a o ec ie wlaczam radio, TVP info nie da sie ogladac z zasady a pozniej wyskakuje POPek z wiadomoaciami dziwnej tresci
Awatar użytkownika
Rumcajs

Rumcajs Śro Paź 30, 2019 9:38 pm

"cypis" napisał(a): W pośredniaku na pewno jest dużo ofert pracy dla kobiet z jej wykształceniem.

Wpis - To było słabe. Najpierw zobacz co oferuje pośredniak.
Awatar użytkownika
Medioznawca

Medioznawca Śro Paź 30, 2019 10:46 pm

A moim zdaniem dobrze, że ją zdjeli. Oglądając PnŚ z jej udziałem, miałam wrażenie, że ma ludzi za głupków. Tematy, które Pani Zamachowska prezentowała były banalne i spłýcone w przekazie tak bardzo, że widz nie musiał już nie tylko nie myśleć, ale wręcz go obrażał taki przekaz. A w innych dietach PnŚ jest też dużo z założenia łatwych tematów ale nie boją się , nawet dużo młodsze duety PnŚ poruszać tematów wymagających myślenia widzą. A sama Pani Monika jest nieco arogancka zapraszając gości do studia i podsuwajac im odpowiedzi lub wręcz pokazując że zna się na czymś lepiej niż zaproszeni do studia specjaliści- bardzo mnie to drażniło i przeszkadzało w odbiorze.
Awatar użytkownika
Monana

Monana Śro Paź 30, 2019 11:23 pm

Trudno tutaj zdecydować czy dobrze czy też nie bo jako widz czasami "ciężko" mi się Panią Monikę oglądało a czasami była ok.
Ja mam problem z Panią Idą która notorycznie się myli i co chwilę się śmieje jak nastolatka-dla mnie jest infantylna.
Nie mam problemu z Macadamia Girl (zapomniałam jak ma na imię 🤭) jak i z Marcelina Zawadzka.
Jeśli chodzi o Panów to właśnie Pan Sikora mnie trochę drażni- może to kwestia małego doświadczenia jeszcze i dlatego wydaje mi się sztuczny. No i Pan Nowicki który również zachowuje się jak dziecko. Ogólnie kiedy jest duet Nowicki-Ida to włączam konkurencję. Reszta jest na plus
Awatar użytkownika
Jerry Dyrektor

Jerry Dyrektor Czw Paź 31, 2019 1:37 am

A parasol gdzie? Zarząd?
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Paź 31, 2019 6:53 am

No i przynajmniej się kobieta teraz wyśpi.
Awatar użytkownika
Ida

Ida Czw Paź 31, 2019 8:47 am

Przepraszam, ale najtrudniej ogląda się panią szafiarkę Macadamian. Ona ma wadę wymowy, kłopoty z logicznym budowaniem zdania i maksymalne pokłady infantylności.
Po Zamachowskiej płakać jednak nie będę. Mogła solidarnie odejść z Olszanskim. Karma wraca.
Awatar użytkownika
tut

tut Czw Paź 31, 2019 3:13 pm

"Ida" napisał(a):
Po Zamachowskiej płakać jednak nie będę. Mogła solidarnie odejść z Olszanskim. Karma wraca.

Nie mogła. Musi zarabiać na alimenty męża.
Awatar użytkownika
Ulanna

Ulanna Czw Paź 31, 2019 9:43 pm

Jezu, wreszcie. Forma prowadzenia przez nią pogramu to jakaś porażka. Nie wspominając już o braku podstawowych manier podczas rozmowy (patrz: bezustanne wchodzenie komuś w słowo).
Awatar użytkownika
loki

loki Czw Paź 31, 2019 9:46 pm

Czytałem te komentarze Olszańskiego, nie było tam nic strasznego . IMO chodzi zupełnie o coś innego niż sugerują WMedia, Kurka pozbywa się w sprytny sposób leśnych dziadków. Czekam kiedy wywalą sepleniącą popek, ale niestety, jej oglądalność wzrasta.
Awatar użytkownika
Sebek

Sebek Sob Lis 02, 2019 1:53 pm

kto to ogląda bo ja nigdy życiu TVP Dnoooo
Awatar użytkownika
roll-nick

roll-nick Sob Lis 02, 2019 6:44 pm

Z prowadzących ten program, które nie mają problemów językowych i posiadają jakiś przyzwoity iloraz inteligencji pozostanie tylko Marzena Rogalska (chociaż też pretensjonalna). Reszta to kompletne nieporozumienie. Gonzales - Perea, Zawadzka, Nowakowska - naprawdę żal patrzeć, jak te panie toczą co rano nierówną walkę z językiem polskim...
Awatar użytkownika
roll-nick

roll-nick Nie Lis 03, 2019 7:54 pm

Z prowadzących ten program, które nie mają problemów językowych i posiadają jakiś przyzwoity iloraz inteligencji pozostanie tylko Marzena Rogalska (chociaż też pretensjonalna). Reszta to kompletne nieporozumienie. Gonzales - Perea, Zawadzka, Nowakowska - naprawdę żal patrzeć, jak te panie toczą co rano nierówną walkę z językiem polskim...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości