WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Antena

Można już głosować na noworoczny Top Radia 357. Są nowe zasady

Antena Śro Lis 30, 2022 7:31 am

Nie maja swoich pomyslow na radio?! Wszystko zerzniete z Trójki. Ruszcie głowami. Gdzie kreatywnosc?! Kiedy przejmiecie meskie granie - skoro pomysl w calosci ponoc Stelmacha?
Awatar użytkownika
Pe

Re: Można już głosować na noworoczny Top Radia 357. Są nowe zasady

Pe Śro Lis 30, 2022 7:56 am

Pretensjonalna Anteno, oni tworzyli Trójkę. Trójka to kreatywność byłych pracowników. Aktualnie nie ma Trójki jest zaorany przez Ciechana Program III PR, z pieśniami biesiadnymi, wylewaniem bluzgów na pracowników i fake news o stronach dla dorosłych. Lista przebojów na którą głosuje kilku słuchaczy i słuchalnością poniżej 2% i przywracanymi audycjami sprzed 2020 r. W końcu wybory niedługo...
Awatar użytkownika
Luka

Luka Śro Lis 30, 2022 8:54 am

Dobrze, robić swoje, na pohybel 💪♥️
Awatar użytkownika
qba

qba Śro Lis 30, 2022 9:43 am

Topu Niedźwieckiego wysłucham z radością, reszty nie zamierzam bo będzie drętwo.
Awatar użytkownika
daffne

daffne Śro Lis 30, 2022 10:38 am

I znów jakiś top? Ileż można? Może zmienią nazwę na Radio Top?

P.S. Mam wrażenie, że Stelmach to nawet śpi w tej zapoconej czapce.
Awatar użytkownika
caba

caba Śro Lis 30, 2022 10:41 am

"daffne" napisał(a): I znów jakiś top? Ileż można? Może zmienią nazwę na Radio Top?

P.S. Mam wrażenie, że Stelmach to nawet śpi w tej zapoconej czapce.

On tam trzyma podarowane przez Gila najnowsze ustawki Niedźwieckiego.
Awatar użytkownika
Pamiętamy

Pamiętamy Śro Lis 30, 2022 10:56 am

Bart... opadają mi ręce i wszystko. Poproszę: Pearl Jam, Alanis, Daira Zawiałow (nowa), Ozzy-Under, Wiśnia, Cure, Król – Głodne dusze, Pearl Jam – nowa, Red Box, Punk Fu!, Nick Cave, Fisz Emade, Jelonek. Dalej jak jest, ale wyrzuć Bowie – Space i Król – te smaki, a przywróć Ozzy & Elton, a na 30 nowość – Bukartyk. dasz rade? dzięki... Marek

20 marca dziennikarz muzyczny napisał do współpracownika:

Prawie jest OK, „Jestem w niebie” zrzuć na 20 miejsce. Wywal Lao Che i Traperów. Wchodzą do top 30 Mortas i Morrissey. Na 50 wstaw Kozakiewicza (zamiast Podsiadły). I to tyle zmian na dziś... Dzięki – M
Awatar użytkownika
Też pamietamy

Też pamietamy Śro Lis 30, 2022 11:56 am

Bart... opadają mi ręce i wszystko. Poproszę: Pearl Jam, Alanis, Daira Zawiałow (nowa), Ozzy-Under, Wiśnia, Cure, Król – Głodne dusze, Pearl Jam – nowa, Red Box, Punk Fu!, Nick Cave, Fisz Emade, Jelonek. Dalej jak jest, ale wyrzuć Bowie – Space i Król – te smaki, a przywróć Ozzy & Elton, a na 30 nowość – Bukartyk. dasz rade? dzięki... Marek

Prawie jest OK, „Jestem w niebie” zrzuć na 20 miejsce. Wywal Lao Che i Traperów. Wchodzą do top 30 Mortas i Morrissey. Na 50 wstaw Kozakiewicza (zamiast Podsiadły). I to tyle zmian na dziś... Dzięki – M

Pamiętamy także o wszystkich pracownikach byłej Tŕójki usuniętych za brak miłości do obecnie nam panujących.
Awatar użytkownika
Abc

Abc Śro Lis 30, 2022 12:03 pm

logo wirtualne mediaRadio
Radio2022-11-30
8
Można już głosować na noworoczny Top Radia 357. Są nowe zasady
0
KOMENTARZE (8)

Twój nick
Twój komentarz
WASZE KOMENTARZE

Pamiętamy 2022-11-30 09:

Typowy przykład tego, co chcemy pamiętać albo demencji.
Awatar użytkownika
Pogłebiona Anal Iza

Pogłebiona Anal Iza Śro Lis 30, 2022 12:34 pm

"Pamiętamy " napisał(a): Bart... opadają mi ręce i wszystko. Poproszę: Pearl Jam, Alanis, Daira Zawiałow (nowa), Ozzy-Under, Wiśnia, Cure, Król – Głodne dusze, Pearl Jam – nowa, Red Box, Punk Fu!, Nick Cave, Fisz Emade, Jelonek. Dalej jak jest, ale wyrzuć Bowie – Space i Król – te smaki, a przywróć Ozzy & Elton, a na 30 nowość – Bukartyk. dasz rade? dzięki... Marek

Teraz Ukasz i jego przystawki z Rock Radia muszą zmierzyć się z tematem jak pięcioma głosami obstawić całe LPT (kiedyś LP3) i co na ten temat mówi regulamin ?
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Śro Lis 30, 2022 1:14 pm

A o karpiu już pieją? Programowo nie słucham, bo mi się od tej melasy głośniki psują.
Awatar użytkownika
farsa

farsa Śro Lis 30, 2022 1:19 pm

A pod koniec stycznia będzie kolejny top.I tak bez końca..................................................................................
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Śro Lis 30, 2022 2:15 pm

A o której godzinie się zacznie top Boże Narodzenie w radiu 357?
Nie wiecie czasem?
Awatar użytkownika
Rym-cym-cym

Rym-cym-cym Śro Lis 30, 2022 2:40 pm

"Maciek" napisał(a): A o której godzinie się zacznie top Boże Narodzenie w radiu 357?
Nie wiecie czasem?

Chyba o tej samej co Top Mikołajki, a potem Top Wigilia.
Awatar użytkownika
Szary wiruje pył

Szary wiruje pył Śro Lis 30, 2022 3:03 pm

"Maciek" napisał(a): A o której godzinie się zacznie top Boże Narodzenie w radiu 357?
Nie wiecie czasem?

O tej kiedy w końcu będziesz mógł otworzyć butelkę po okresie adwentu. Mam nadzieję że przestrzegasz.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości