[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - MTV Polska rozpoczyna emisję serialu „Taki lajf”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tymczasowynick

MTV Polska rozpoczyna emisję serialu „Taki lajf”

Tymczasowynick Pon Cze 05, 2017 9:06 am

Taki syf. Pokazac ludziom jacy sa ograniczeni na przykladzie takiego elementu....moze ktos uwierzy ze wszyscy mlodzi sa tak ograniczeni? Wstyd ze cos takiego ma ogladalnosc wieksza niz polowa rodzin tych pseudoaktorow...
Awatar użytkownika
andzia

Re: MTV Polska rozpoczyna emisję serialu „Taki lajf”

andzia Czw Lis 02, 2017 9:24 pm

Teraz drugi sezon leci, lubię oglądać dla beki :D przy tego typu programach można się szybko zrelaksować
Awatar użytkownika
Julia

Julia Pią Lis 03, 2017 11:53 pm

Może masz jakiś fragment? Dopiero od niedawna mam MTV.
Awatar użytkownika
demon

demon Wto Lis 07, 2017 10:37 pm

na stronie MTV jest tylko jeden odcinek. Ja staram się oglądać na bieżąco. Pomaga mi się zrelaksować po dniu pracy :)
Awatar użytkownika
Werasss

Werasss Pią Lis 10, 2017 1:09 pm

Jak widać tego typu produkcje robią karierę. Ludzie się z tego wyśmiewają ale jak tak się przyjrzeć to jest tam dużo prawdy. Ujętej trochę w śmieszny sposób ale zawsze. jak sam tytuł mówi - Taki Lajf :)
Awatar użytkownika
walec

walec Pon Lis 13, 2017 2:00 pm

ja tam oglądam i nie widzę w tym powodu do wstydu, skoro mnie to śmieszy to co w tym złego :) wolę to niż takie pseudo naukowe, gdzie sami prowadzący nie wiedzą o czym mówią ;)
Awatar użytkownika
bigos

bigos Nie Lis 19, 2017 6:34 pm

nie ma się co tak napinać, nie wszystkie progamy od razu muszą podnosić nasz iq :) zresztą nie do tego programy rozrywkowe sluzą
Awatar użytkownika
bigos

bigos Nie Lis 19, 2017 6:34 pm

nie ma się co tak napinać, nie wszystkie progamy od razu muszą podnosić nasz iq :) zresztą nie do tego programy rozrywkowe sluzą
Awatar użytkownika
Bieda remiza

Bieda remiza Sob Lut 22, 2020 8:02 am

Wi3sniaki z owni to będą oglądać... W sam raz ambitny serial jak i ta wiocha.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości