[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Multimedia Polska znów ostrzega klientów przed próbami wyłudzenia danych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zocha

Multimedia Polska znów ostrzega klientów przed próbami wyłudzenia danych

Zocha Nie Lis 15, 2020 4:40 pm

Jestem przerażona tym jak dane mogą szybko wypłynąć. Myślałam że są lepiej chronione
Awatar użytkownika
Karol

Re: Multimedia Polska znów ostrzega klientów przed próbami wyłudzenia danych

Karol Wto Lis 17, 2020 7:06 pm

@Zocha no ja też tak myślałem, ale sama widzisz. Teraz nie wiadomo gdzie i komu można podawać swoje dane a gdzie nie...
Awatar użytkownika
Zora

Zora Śro Lis 18, 2020 10:17 pm

@Karol no niestety, teraz gdziekolwiek byśmy nie chcieli założyć konta albo zamówić jakąś usługę to wszędzie nr pesel jest potrzebny, jakby ktoś nie chciał go nigdzie podawać to żyłby jak w jaskini..
Awatar użytkownika
Karol

Karol Czw Lis 19, 2020 8:02 pm

Zocha no numer pesel jest wymagany. Często też wymagany jest numer i seria dowodu a to też strach
Awatar użytkownika
Zocha

Zocha Pon Lis 23, 2020 6:01 pm

@Karol dokładnie, dlatego wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach bez pakietu ochrony danych to ani rusz. Lepiej mieć tą świadomość jak dojdzie do najgorszego niż żyć w błogiej nieświadomości
Awatar użytkownika
Karol

Karol Wto Lis 24, 2020 5:36 pm

Oczywiście, tutaj wiedza jest o wiele lepsza. Masz zabezpieczone dane?
Awatar użytkownika
Seba

Seba Sob Lis 28, 2020 2:42 pm

"Karol" napisał(a): Oczywiście, tutaj wiedza jest o wiele lepsza. Masz zabezpieczone dane?

Ja korzystam z chornpesel.pl dzięki temu przynajmniej dostane informacje o tym ze ktoś próbował wykorzystać moje dane.
"Karol" napisał(a): Zocha no numer pesel jest wymagany. Często też wymagany jest numer i seria dowodu a to też strach

Szczególnie gdy podasz te wszystkie dane na raz. Jak dorzucić do tego numer karty i kod CCV to już wgl jest bomba z danymi która czeka aż ktoś się nią zajmie.
Awatar użytkownika
Zocha

Zocha Sob Lis 28, 2020 9:04 pm

"Seba" napisał(a):
Ja korzystam z chornpesel.pl dzięki temu przynajmniej dostane informacje o tym ze ktoś próbował wykorzystać moje dane..

No proszę i na jaki pakiet się zdecydowałeś i czemu akurat chronpesel ?
"Seba" napisał(a): Szczególnie gdy podasz te wszystkie dane na raz. Jak dorzucić do tego numer karty i kod CCV to już wgl jest bomba z danymi która czeka aż ktoś się nią zajmie.

No cóż, dlatego właśnie wydaje mi się, że trzeba starać się po prostu zabezpieczyć w jakiś sposób, aby móc spać spokojnie
Awatar użytkownika
Zora

Zora Śro Gru 09, 2020 3:35 pm

@zocha no nie ma co się dziwić, że ludzie szukają różnych sposobów na ochronę swoich danych. Teraz to codziennie jakieś wiadomości o wyciekach można znaleźć..
Awatar użytkownika
Zora

Zora Śro Gru 09, 2020 3:36 pm

"Seba" napisał(a):
Ja korzystam z chornpesel.pl dzięki temu przynajmniej dostane informacje o tym ze ktoś próbował wykorzystać moje dane..

A dlaczego akurat na chronpesel się zdecydowałeś? Co Cię przekonało?
Awatar użytkownika
Eski

Eski Czw Gru 10, 2020 11:39 am

"Seba" napisał(a):
Ja korzystam z chornpesel.pl dzięki temu przynajmniej dostane informacje o tym ze ktoś próbował wykorzystać moje dane.

W jaki sposób jesteś informowany o wyłudzeniu?
"Seba" napisał(a):
Szczególnie gdy podasz te wszystkie dane na raz. Jak dorzucić do tego numer karty i kod CCV to już wgl jest bomba z danymi która czeka aż ktoś się nią zajmie.

Nie sądzę żeby któryś sklep albo strona wymagali aż tylu danych wrażliwych. Zresztą trzeba mieć też trochę samoopanowania i domyślić się, że nie podajemy tylko danych w jednym, niepewnym miejscu.
Awatar użytkownika
Zocha

Zocha Wto Gru 15, 2020 7:05 pm

@Karol tak skusiłam się od razu na pakiet roczny. Sprawdziłam siebie i jak narazie wszystko w porządku oby tak dalej :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 56 gości