WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Klara

Na 11 listopada 2019 roku AliExpress szykuje Światowy Dzień Zakupów. Dołączą sprzedawcy z Włoch, Hiszpanii, Turcji i Rosji

Klara Pią Lis 08, 2019 10:39 am

Nie kupuję prezentów z Chin.. Poczekam jeszcze z tydzień i będę oglądała się za upominkami dla najbliższych. Ułatwiłam siostrze i jej powiedziałam, że chciałabym dostać lot w aerotunelu w Wielkopolsce. Mnie się ciężko prezenty kupuje, więc wolałam jej powiedzieć, co mnie zadowoli ;)
Awatar użytkownika
Monika

Re: Na 11 listopada 2019 roku AliExpress szykuje Światowy Dzień Zakupów. Dołączą sprzedawcy z Włoch, Hiszpanii, Turcji i Rosji

Monika Nie Lis 10, 2019 1:05 am

Od siebie mogę powiedzieć że sama jestem dodana w grupie na facebooku o tematyce zakupów z Ali: Aliexpress Polska Najtańsze Oferty, grupa ma około 16 tysięcy członków ale wrzucanych jest naprawdę sporo ciekawych ofert, podobnie zresztą jak i na innych grupach. W związku z czym nie dziwi mnie ze jest tyle chętnych osób na zamawianie produktów z Chin, ceny są o niebo lepsze niż gdyby kupować to samo w Polsce.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości