[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Na "debatach" prezydenckich doszło do "ustawek"? Internauci wyśledzili urzędnika miasta, kandydatkę na radną i działacza partii

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

Na "debatach" prezydenckich doszło do "ustawek"? Internauci wyśledzili urzędnika miasta, kandydatkę na radną i działacza partii

ja Śro Lip 08, 2020 8:10 am

PiS = KO i nic sie nie zmieni
Awatar użytkownika
pati

Re: Na "debatach" prezydenckich doszło do "ustawek"? Internauci wyśledzili urzędnika miasta, kandydatkę na radną i działacza partii

pati Śro Lip 08, 2020 9:10 am

Podoba mi się symetria oceny tej sytuacji - jeden pracownik urzędu dzielnicy vs kilku działaczy partyjnych PiSu... Mogą spokojnie wyborcy Dudy mówić - a Trzaskowski też 🤦‍♀️
Awatar użytkownika
Milk

Re: Na "debatach" prezydenckich doszło do "ustawek"? Internauci wyśledzili urzędnika miasta, kandydatkę na radną i działacza partii

Milk Śro Lip 08, 2020 10:38 am

"ja" napisał(a): PiS = KO i nic sie nie zmieni
Jedni i drudzy cały czas przy publicznej kasie. Może o to właśnie chodzi.
Awatar użytkownika
mysl

mysl Śro Lip 08, 2020 10:43 am

Są tacy, co uważają, że Najwyższy Czas schlebia Trzaskowskiemu. Sprawni Intelektualnie inaczej...
Awatar użytkownika
Gabi

Re: Trzaskowskiego w "Arenie prezydenckiej" pytał warszawski urzędnik. Ratusz: jesteśmy zaskoczeni

Gabi Śro Lip 08, 2020 12:25 pm

Komedia. Plucie w twarz to narodowy rytuał polityków. Cytując klasyka " głupi naród wszystko kupi".
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Trzaskowskiego w "Arenie prezydenckiej" pytał warszawski urzędnik. Ratusz: jesteśmy zaskoczeni

Gość X Śro Lip 08, 2020 1:22 pm

Ewentualny Nowy Prezydent to Marcin Kierwiński lub Paweł Rabiej.
Awatar użytkownika
buahahah

buahahah Śro Lip 08, 2020 1:22 pm

nie ma tu ani grama symetrii... jakaś była kandydatka gdzieś w małym miasteczku to nie to samo, co pracownik warszawskiego ratusza. Prezydent nie może mieć pojęcia o tym, kto kandydował z pis a kto nie w każdym miasteczku w Polsce, a czaskosia i jego nitrasiki na pewno wiedzieli kto to jest ten urzędnik. nie wierzę żeby po tak długim czasie któryś z jego ludzi nie znał gościa z twarzy - o ile nawet nie umawiali się z nim na ten występ
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Śro Lip 08, 2020 2:57 pm

Jesteśmy zaskoczeni 😁😁😁 TO najlepszy komentarz ever
Awatar użytkownika
Tommy_f

Tommy_f Śro Lip 08, 2020 3:36 pm

Sprzedażą kamienic po osobach ponadstuletnich ratusz też był zaskoczony.

Czy ja żyję w normalnym kraju czy w taniej komedii?
Awatar użytkownika
Beata

Beata Czw Lip 09, 2020 3:49 am

"pati" napisał(a): Podoba mi się symetria oceny tej sytuacji - jeden pracownik urzędu dzielnicy vs kilku działaczy partyjnych PiSu... Mogą spokojnie wyborcy Dudy mówić - a Trzaskowski też 🤦‍♀️

Wydaje mi się, że w tekście jest to dokładnie wyjaśnione. I jasno wynika z niego, gdzie była ustawka, a gdzie jej nie było.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości