WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Sprawy organizacyjne forum i Wirtualnemedia.pl

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Krzysiek

Krzysiek Wto Lip 03, 2007 9:42 am

Od prawie 10 lat nie posiadam ani odbiornika telewizyjnego ani radowego. Jest to mój świadomy wybór, gdyż postanowiłem się odciąć od tego gówna, które jest nam sprzedawane przez media. Pytanie, dlaczego ja też mam płacić ten abonament? Osobiście znam wiele osób, które tak jak ja nie oglądają telewizji.
Według mnie lepszym rozwiązaniem by było wprowadzenie dekoderów (tak jak prywatne telewizje mają) i wtedy żeby można było oglądać, trzeba było najpierw wykupić abonament.

-----
Link do komentowanego artykułu:<br /><a href="http://wirtualnemedia.pl/article/143023_Na_jesieni_zmiany_w_abonamencie_RTV_.htm">Na jesieni zmiany w abonamencie RTV </a>
Awatar użytkownika
podatki-abonamenty

podatki-abonamenty Nie Lip 22, 2007 2:15 pm

czy nie lepiej zrobić jak to bylo za czasów państwa komunistycznego gdzie podatkow się nie płacilo bo w pewnym okresie po wojnie II światowej zaprzestano pobierania tych podatkó wliczając je w wyprodukowane produkty wstępy do kin teatrów były tylko po to by nie odbiegac od norm zachodnich abonament byl też płacony pro forma, ale już nikt nie może zrozumieć dlaczego należy placić ten abonament dwa razy państwu i telewizji kablowej czy satelitarnej za te same programy w ofercie bo podstawowe programy ma mi dostawca zapewnić Tych pytań dlaczego nawet już dla dorosłego człowieka jest coraz więcej w naszym prawdopodobnie demokratycznym państwie, i tak dlaczego mam placić coraz większą kwotę za oc nw ac za wodę za gaz za energię elektryczną , po co budować nowe schematy zarządów gdzie stare metody sie sprawdziły ,powtarzam że uczyłem sie lekcji historii i rozbicie dzielnicowe bylo klasycznym przykladem upadku państwa taniego a rozwiniecie klamstwa obłudy ustanawiania praw spolecznego współżycia na warunkach dogodnych właścicielom i zarządom a nie narodowi. Wszystkie prawa stanowione są bezprawiem wobec ludzi nie zajmujących stanowisk . itd jestem przeciw włanczaniu opłat do opłat za energię elektryczną i jakąkolwiek inną niech kazdy pobiera sobie we własnym zakresie, bo jak ja mam popierać nieudaczników polityków czy dziennikarzy kalekow w swojej dziedzinie czy pseudo artystów typu doda wiśniewski i im podobni. Jest to jeden temat a pociaga za sobą tak duży obszar tematów związanych z jej rozwiazaniem że nie może to być w żadem sposób zaakceptowane i wprowadzone
Awatar użytkownika
elektryczny

elektryczny Czw Lip 26, 2007 3:06 pm

Pracuje cały dzień,także w weekendy.Nie słucham radia w domu bo nie ma kiedy ,nie słucham w samochodzie bo kradną radia,w pracy nie mam czasu.Z TV jest jeszcz gorzej.
Więc nie bedę płacił abonamentu tak jak dotychczas.
Wróć do WirtualneMedia.pl - forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość