[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Na polskim rynku pojawi się kanał Dizi z tureckimi serialami. "Turcja jest dziś serialowym imperium"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gosc

Na polskim rynku pojawi się kanał Dizi z tureckimi serialami. "Turcja jest dziś serialowym imperium"

Gosc Pon Mar 08, 2021 8:43 am

Proponuję naziemnie zamiast TVP1- emeryci będą dalej mieli swoje seriale i to bez tępej propagandy.
Awatar użytkownika
Edyta

Re: Na polskim rynku pojawi się kanał Dizi z tureckimi serialami. "Turcja jest dziś serialowym imperium"

Edyta Pon Mar 08, 2021 9:13 am

To genialna oferta! Przecież nie ma nic innego ciekawszego do roboty niż oglądanie tureckich seriali!
Awatar użytkownika
eh

Re: Na polskim rynku pojawi się kanał Dizi z tureckimi serialami. "Turcja jest dziś serialowym imperium"

eh Pon Mar 08, 2021 10:07 am

"Edyta" napisał(a): To genialna oferta! Przecież nie ma nic innego ciekawszego do roboty niż oglądanie tureckich seriali!

2 godziny jeden odcinek i cały czas jedna i ta sama powtarzana nuda. Jak to można oglądać? Gorsze i nudniejsze niż meksykańskie.
Awatar użytkownika
ekspert

ekspert Pon Mar 08, 2021 10:14 am

ile będą doić z gniazdkowego za ten ważki i kulturalnie niezbędny kanał?
Awatar użytkownika
Madzia

Madzia Pon Mar 08, 2021 11:57 am

To SPI jest turecki? A Putin też ma tam udziały?
Awatar użytkownika
Misty

Misty Pon Mar 08, 2021 12:01 pm

Chyba ktoś tu za bardzo odpłynął i nie ma pojęcia o czym pisze 😂 Dizi to po polsku SERIAL i nie wiem od kiedy to jest gatunek 😂 a skoro to nazwa dla wysoko budżetowych seriali to nie wiem jak od dzisiaj turcy nazwą resztę swoich produkcji. Polecam zapoznać się ze słownikiem słówek tureckich bo się tak skompromitowaliście na starcie, że już dalej nie chce mi się tego czytać.
Awatar użytkownika
mandarynka

mandarynka Pon Mar 08, 2021 12:04 pm

Cieszę się, że kanał wreszcie startuje, ale z tego co widze to będą tylko produkcje Ay yapim i to te starsze
Awatar użytkownika
hehe

hehe Pon Mar 08, 2021 12:34 pm

"Madzia" napisał(a): To SPI jest turecki? A Putin też ma tam udziały?

po taniości i w pakiecie.
Awatar użytkownika
Wierteł.

Wierteł. Pon Mar 08, 2021 3:16 pm

Widzowie tacy jak słuchacze DiscoPolo. Ha..,. Ha..........
Awatar użytkownika
Mario

Mario Pon Mar 08, 2021 5:00 pm

Już nie mogę się doczekać.Jak to dobrze, że jestem w MM/Vectrze🤪🤪
Na początek chyba urlop wezmę, żeby nasycić oczy
Awatar użytkownika
super

super Pon Mar 08, 2021 11:19 pm

super
Awatar użytkownika
MAX

MAX Wto Mar 09, 2021 12:56 am

No to teraz Kurski musi się postać żeby nadzążyć
Awatar użytkownika
grego

grego Wto Mar 09, 2021 11:34 am

"Gosc" napisał(a): Proponuję naziemnie zamiast TVP1- emeryci będą dalej mieli swoje seriale i to bez tępej propagandy.
super
Awatar użytkownika
LubieGry

LubieGry Śro Mar 10, 2021 9:29 am

Nie wiedziałem że mają mój ulubiony kanał gametoon
Awatar użytkownika
mat99

mat99 Czw Kwi 08, 2021 9:52 am

""Znakomite" te seriale. Wiem, bo czasami przysypiam na nich w obecności mojej żony. Postacie głośno wyrażają swoje myśli, pełne "dylematów i rozterek". Gra aktorska na poziomie "Trudnych spraw". Ok. mies. temu produkcja jednego z seriali uśmierciła główną bohaterkę, która natychmiast (aktorka) pojawiła się w konkurencyjnym; podobnie jak jej owdowiały mąż, który teraz jest jakimś cwaniaczkiem.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości