WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
MaTer

Re: Nadawcy radiofonii komercyjnych negatywnie o technologii DAB+. „Nie ma przyszłości”

MaTer Nie Cze 24, 2018 12:34 pm

Przerzuciłem komentarze (chyba wszystkie...?), ale nie znalazłem w żadnym ważnej uwagi - dotąd nie mamy standardu DAB! Nic podobnego do wymogów DVB-T w Polsce. To co jest, przypomina raczej założenia: "nie mniej niż... nie dalej niż... co najwyżej".
Awatar użytkownika
Grupa AMP Babcia

Re: Nadawcy radiofonii komercyjnych negatywnie o technologii DAB+. „Nie ma przyszłości”

Grupa AMP Babcia Wto Cze 26, 2018 12:55 pm

"MaTer" napisał(a): Przerzuciłem komentarze (chyba wszystkie...?), ale nie znalazłem w żadnym ważnej uwagi - dotąd nie mamy standardu DAB! Nic podobnego do wymogów DVB-T w Polsce. To co jest, przypomina raczej założenia: "nie mniej niż... nie dalej niż... co najwyżej".

Nie martw się, jak Kretynsky ze swoimi radiami wreszcie zacznie nadawać w DAB+ u nas, to zadzwonię do Norwegii po ksero norm do DAB+ OK?
Awatar użytkownika
K.

K. Śro Cze 27, 2018 8:08 pm

kto krytykuje dab? ci co jeszcze nie słyszeli na własne uszy i ci co jeszcze nie mają odbiornika.
Co ten dab plus daje? a daje.... Dwójka czy np PR24 analogowo, słychać kiepsko w analogu bo małe moce i krótki zasięg. w DAB+ słychać daleko
Awatar użytkownika
Dołączyłem do dyskusji

Dołączyłem do dyskusji Czw Cze 28, 2018 1:42 pm

DAB powinien być u nas już 20 lat temu, ludzie przyzwyczaili by się i nie było by teraz problemu, takiego chorego oporu nieprawdopodobnego i irracjonalnego.
Awatar użytkownika
K.

K. Sob Cze 30, 2018 5:06 pm

Radio Literatura już tydzień sobie gra, a promocja leży.
w gazetach było? telewizja informowała?, Bilbordy wiszą? - nie widać, nie słychać... ot co
Awatar użytkownika
K.

K. Pon Lip 09, 2018 9:20 pm

Radio Literatura zakończyło emisję.

Ktoś zauważył, że było?
Ile proc. słuchaczy wiedziało o istnieniu tegoż radia?
ile słuchało?
jakie oceny, się podobało? takie sobie? czy właściwie to mogłoby nie być i tak wszyscy słuchają RMF FM -wyniki słuchalności to potwierdzają.
Szkoda pieniędzy na takie "twory" ?
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Sob Lip 14, 2018 10:51 pm

Nienawidzę eremefu także za pieniacki sprzeciw przeciwko cyfryzacji. RMF zawsze był hamulcowym wszelkich zmian. Pamiętam jak w 2000 roku nie chcieli wyłączyć nadajników OIRT. Ich interesuje tylko kasa. Je...ać RMF!
Awatar użytkownika
raf

raf Śro Wrz 05, 2018 10:02 pm

Zdecydowane TAK dla DAB+!!!!! Racjonalnie i z autopsji.
Awatar użytkownika
WAk

WAk Śro Wrz 05, 2018 10:04 pm

Zdecydowane TAK dla DAB+. Racjonalnie i z autopsji.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość