WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
grod

Nagany dla niezaszczepionych w TV Republika. Sakiewicz pisze o „inspiracji z Moskwy”

grod Pią Paź 08, 2021 9:04 am

A kalesony? czy bedzie sprawdzał kalesony jak będzie zimno? można się przeziębić....
Awatar użytkownika
IRENA

Re: Nagany dla niezaszczepionych w TV Republika. Sakiewicz pisze o „inspiracji z Moskwy”

IRENA Pią Paź 08, 2021 9:20 am

JA JUŻ NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TYCH LUDZI Z TVP INFO.ONI WYSTĘPUJĄ TAM NON STOP BEZ PRZERWY.CIĄGLE CI SAMI LUDZIE.
Awatar użytkownika
EWA

Re: Nagany dla niezaszczepionych w TV Republika. Sakiewicz pisze o „inspiracji z Moskwy”

EWA Pią Paź 08, 2021 9:43 am

KOLEJNY FACET Z TVP INFO ,KTÓREGO NIE ZNOSZĘ.
Awatar użytkownika
aaa

aaa Pią Paź 08, 2021 1:11 pm

Tłusty kocie:)
Awatar użytkownika
B.

B. Pią Paź 08, 2021 9:05 pm

Po raz pierwszy - zgadzam się w 100%.
Awatar użytkownika
Fred

Fred Pią Paź 08, 2021 11:35 pm

Katarzyna unika szczepień!!!1
Awatar użytkownika
prawda

prawda Pią Paź 08, 2021 11:42 pm

"IRENA" napisał(a): JA JUŻ NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TYCH LUDZI Z TVP INFO.ONI WYSTĘPUJĄ TAM NON STOP BEZ PRZERWY.CIĄGLE CI SAMI LUDZIE.
Ciągle ci sami, bo prawdę mówią, a jak widać prawda w oczy kole ;-)
Awatar użytkownika
zbych

zbych Sob Paź 09, 2021 9:47 pm

Widzę, że naczelnego też ogarnęła covidoza. Szczere wyrazy współczucia dla pracowników, którzy używają mózgu zamiast telewizora.
Awatar użytkownika
Twój diler

Twój diler Nie Paź 10, 2021 7:58 am

Ale ten dziadek ma wielki kałdun.
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość