WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
ja

Najcenniejsze polskie gwiazdy: na czele Robert Lewandowski - Wojewódzki i Prokop w górę

ja Pią Lip 26, 2013 7:14 am

A przepraszam mnie nie ma?
Awatar użytkownika
gość

Re: Najcenniejsze polskie gwiazdy: na czele Robert Lewandowski - Wojewódzki i Prokop w górę

gość Pią Lip 26, 2013 1:49 pm

Jak taki d...pek i kompletna idiota jak Wojewódzki - może być cenny reklamowo ! śmieją się z niego i Polacy i obcokrajowcy- oglądający polskie reklamy? Ten człowiek powinien się nieco zreflektować i mieć nieco samorefleksji..ALE NIE MA..Typowy człowiek - bez cienia intelektu. Robi sobie żarty / NIESMACZNE/ wobec wielu osób i uchodzi Mu na""sucho"" ...ŻAŁOSNE..
Awatar użytkownika
GOŚĆ

Re: Najcenniejsze polskie gwiazdy: na czele Robert Lewandowski - Wojewódzki i Prokop w górę

GOŚĆ Pią Lip 26, 2013 2:11 pm

cd. powyższego komentarza. Mam strasznie wielu znajomych / ludzi o b. dobrym i szerokim / po kilka fakultetów- m.in i tytułach naukowych .---ich opinia jest raczej taka sama..Gdy widzą reklamę z Wojewódzkim --NATYCHMIAST zmieniają kanał TV. A to czemu?? NIE WIDZĄ w tym człowieku żadnego showmana--- raczej cwany facet- bazujący na inwektywach wobec innych --ale i Ja i moi znajomi to potrafią.Chętnie spotkałbym się na antenie TV z Tym Panem i udowodnił MU--co znaczy : sprytne- mądre ale i wysoce intelektualne prowadzenie SHOW w TV...On zwyczajnie nie potrafi inaczej prowadzić programu--Ciągle tak samo i i bez CIENIA innej koncepcji programu...ZAPRASZAM Pana--do zaproszenia mnie do programu---ZOBACZYMY --kTO ZYSKA WIĘCEJ ???- DZIĘKUJĘ..
Awatar użytkownika
lolek

lolek Pią Lip 26, 2013 2:32 pm

Polak tak ale gwiazda to akurat niemiecka:P
Awatar użytkownika
Kru

Kru Pią Lip 26, 2013 10:48 pm

Kazik daj już z ty spokój...
Awatar użytkownika
zac

zac Sob Lip 27, 2013 11:50 am

Kiedy Wojewódzki coś reklamuje, to ja ten produkt bojkotuję. Przygłup Macieje Sztur i Kwaśniewska raczej też nie działają zachęcająco.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości