WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sebastian

Najgorsze w historii wyniki słuchalności Radia ZET i Trójki. Liderem RMF FM

Sebastian Wto Lut 13, 2018 4:40 pm

Trójka skazana raczej na ścięcie ponieważ po tym całym bałaganie z Andrusem i resztą co związani są z tvn24 ma kłopoty. A co do Zetki - konieczna zmiana dowodzącego, bo pan Assendi pomieszał powrót Zetki do korzeni z hip hopem i większą ilością polityki.
Awatar użytkownika
jas

Re: Najgorsze w historii wyniki słuchalności Radia ZET i Trójki. Liderem RMF FM

jas Wto Lut 13, 2018 4:49 pm

Najgorsze w historii wyniki Trójki? Nonsens! Trójka miewama dużo gorsze wyniki niż 5,9%. Na początku XXI wieku spadło jej aż do 4%, ale potem pojawił się Witold Laskowski i trochę tę antenę odmłodził i zdynamizował, po czym wyniki słuchalności zaczęły małymi kroczkami szybkować w górę. I chwała Laskowskiemu za to. Wiele audycji wprowadzonych w czasach Laskowkowskiego utrzymuje się na antenie do dzisiaj ("Trójkowy budzik", "Za, a nawet przeciw", "Program Alternatywny", "Radiowy Dom Kultury"). To chyba o czymś świadczy...
Awatar użytkownika
co ten Sławek

co ten Sławek Wto Lut 13, 2018 4:49 pm

Assendi co ty tam odsławkowujesz to ja nie mam pytań.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Lut 13, 2018 4:52 pm

Jedynce słuchacze po prostu wymierają. Musi pozyskać nowych słuchaczy.
Trojki słuchać się po prostu nie daje - propaganda, której nie pamiętam nawet z czasów stanu wojennego.
Zetka nie ma na siebie pomysłu.
RMF łyka wszystkie odpływy, choć dla mnie jest kompletnie niestrawny.
Bida, nie ma czego słuchać.
Awatar użytkownika
Macias

Macias Wto Lut 13, 2018 4:59 pm

Zetka daje mega radę. Muzyka się zmieniła, uporządkowali te wszystkie hasła, nie ma gadania o sobie i automasturbacji, wiele na plus. Kampani by się im przydała. Konkurencja ma ją co chwila...
Awatar użytkownika
Kopiec

Re: Rekordowo niskie wyniki słuchalności Radia ZET i Trójki. Liderem RMF FM

Kopiec Wto Lut 13, 2018 5:14 pm

Kraków pozdrawia Sławka A. Trzymaj tak dalej!
Awatar użytkownika
Ola

Ola Wto Lut 13, 2018 5:17 pm

Pasza wróć!!!!!!!
Awatar użytkownika
mon

mon Wto Lut 13, 2018 5:25 pm

PiS zniszczył Trójkę i radia regionalne. Jedynka do radio dla starszych ludzi, a dla osób przed 60-tką nie mają nic do zaoferowania. Papki w RMF nie da się słuchać. Zet chce być ambitna ale im na razie nie wychodzi, choć słucha się jej lepiej.
Awatar użytkownika
dziewiąty

dziewiąty Wto Lut 13, 2018 5:27 pm

brawo tak trzymać!
Awatar użytkownika
V

V Wto Lut 13, 2018 5:31 pm

Brawo Slawek ! Barvo Andrzej !
Awatar użytkownika
Tomasz Wybranowski

Tomasz Wybranowski Wto Lut 13, 2018 5:34 pm

Nie chcę się mądrzyć, ale w maju ubiegłego roku, po zmianach w Trójce i "śmiałych eksperymentach" w Jedynce i braku odpowiedzialności za muzyczne brzmienie przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia, w maju 2018 roku Jedynka osiągnie ok. 6,2 - 6,5 a Trójka osiągnie pułap 4,1 - 4,3.

Tym samym Rada Mediów Narodowych ma ciężki orzech do zgryzienia, co dalej z Polskim Radiem i jej zarządem. Mówię z przykrością, że NIESTETY nikomu nie zależy na rozwoju, uporządkowaniu i rozwoju Polskiego Radia. Przyznam szczerze, że rok prezesury, mojego przeciwnika w finale konkursu na szefa publicznego radia, bardzo mnie rozczarował. I piszę to ze smutkiem, bez radości i satysfakcji. Silne Polskie Radio i dobre programowo, to konkurencja i stawianie poprzeczki wyżej rozgłośniom komercyjnym.

Co do Radia Zet, to mądry i znający radio (a nie zachodnie przepisy na wszystko i know - how) i dobry szef muzyczny i w przeciągu pół roku można spokojnie zdobyć 3 - 4 procent słuchalności więcej.
Pozdrawiam Forumowiczów.
Awatar użytkownika
Tomasz Wybranowski

Tomasz Wybranowski Wto Lut 13, 2018 5:36 pm

"Tomasz Wybranowski" napisał(a): Nie chcę się mądrzyć, ale w maju ubiegłego roku, po zmianach w Trójce i "śmiałych eksperymentach" w Jedynce i braku odpowiedzialności za muzyczne brzmienie przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia, w maju 2018 roku Jedynka osiągnie ok. 6,2 - 6,5 a Trójka osiągnie pułap 4,1 - 4,3.

Tym samym Rada Mediów Narodowych ma ciężki orzech do zgryzienia, co dalej z Polskim Radiem i jej zarządem. Mówię z przykrością, że NIESTETY nikomu nie zależy na rozwoju, uporządkowaniu i rozwoju Polskiego Radia. Przyznam szczerze, że rok prezesury, mojego przeciwnika w finale konkursu na szefa publicznego radia, bardzo mnie rozczarował. I piszę to ze smutkiem, bez radości i satysfakcji. Silne Polskie Radio i dobre programowo, to konkurencja i stawianie poprzeczki wyżej rozgłośniom komercyjnym.

Co do Radia Zet, to mądry i znający radio (a nie zachodnie przepisy na wszystko i know - how) i dobry szef muzyczny i w przeciągu pół roku można spokojnie zdobyć 3 - 4 procent słuchalności więcej.
Pozdrawiam Forumowiczów.

* szybkość pisania. W maju ubiegłego roku, na tym forum, napisałem o przewidywanych i nieuchronnych spadkach Trójki i Jedynki.
Awatar użytkownika
Polones Copue

Polones Copue Wto Lut 13, 2018 5:44 pm

Nie rozmiem, jak można z własnej woli słuchać RMF FM. Przecież to nie radio, tylko dźwiękowa sieczka. Zanieczyszczenie środowiska hałasem.
Awatar użytkownika
andyd

andyd Wto Lut 13, 2018 5:46 pm

"Piotr" napisał(a): Jedynce słuchacze po prostu wymierają. Musi pozyskać nowych słuchaczy.
Trojki słuchać się po prostu nie daje - propaganda, której nie pamiętam nawet z czasów stanu wojennego.
Zetka nie ma na siebie pomysłu.
RMF łyka wszystkie odpływy, choć dla mnie jest kompletnie niestrawny.
Bida, nie ma czego słuchać.
jak to nie ma czego słuchać? a Muzo FM, to świetna stacja,ze znakomitą muzyką
Awatar użytkownika
Asertywny do bólu

Asertywny do bólu Wto Lut 13, 2018 5:48 pm

Trzeba było słuchać mądrzejszych, pozjadałeś wszystkie rozumy to teraz niech Cię ta niestrawność męczy. W ogole mi Cię nie żal, S.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości