[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Najgorszy w historii wynik Trójki. "Słuchacze nie akceptują zachodzących w niej zmian”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Flo

Re: Najgorszy w historii wynik Trójki. "Słuchacze nie akceptują zachodzących w niej zmian”

Flo Śro Paź 14, 2020 8:51 am

A Pani Prezes całý czas na swoim miejscu
Awatar użytkownika
bodo

Re: Najgorszy w historii wynik Trójki. "Słuchacze nie akceptują zachodzących w niej zmian”

bodo Śro Paź 14, 2020 8:58 am

14.X.20.
Słuchałem Trójki rano przed siódma. Przegląd prasy. Dzidzia opowiada o Collinie "Farerze", towarzyszący jej przy mikrofonie głupek - o jakimś filmowym pingwinie. To są ważne rzeczy. Głupek dodał jeszcze, że jak niekiedy czyta "Wyborczą" to go wszystko boli. Taki żart.
Kto pamięta, co o tej porze było w Trójce dawniej - ten wie i rozumie, a nawet się dziwi, że ta słuchalność wynosi "aż" 3,3 procent.
Ekipa realizuje misję totalnego skretynienia słuchacza - i czyni to uparcie, najintensywniej jak potrafi...
Awatar użytkownika
gratulacje

gratulacje Śro Paź 14, 2020 9:08 am

Czekam na 357, a Trójki słuchają już tylko Kamińska i Czabański.
Awatar użytkownika
pokolenie Trójki

pokolenie Trójki Śro Paź 14, 2020 9:19 am

Wystarczy program 6-9 rozciągnąć do 19 i stworzyć inteligentną wersję RMF! Nic więcej nie trzeba. Dziadków z pudłami winyli wpuszczać po 19, sob-niedz niestety dramat , Cejrowski ...wszyscy po 19.
Awatar użytkownika
Tadeusz

Tadeusz Śro Paź 14, 2020 9:20 am

Słuchamy z całą rodziną! Uruchamiamy każde radio w domu i w samochodach, żeby tylko pomóc w statystykach! Otwieramy też okno na ulicę, żeby przechodnie mogli usłyszeć! Bo dopiero teraz jest prawdziwy prulalizm głosów!
Awatar użytkownika
xx

xx Śro Paź 14, 2020 9:21 am

"yy" napisał(a):
"Zdzichu " napisał(a): W każdej, normalnie funkcjonującej spółce ktoś kogo sposób zarządzania wywołuje straty jest wywalany. W PR Pani prezes dalej sobie zarządza, tylko niedługo nie będzie czym.
w każdejnormalnie funkcjonującej pracownicy nie robią tego,co niektórzy pracownicy byli na szczęście,choć w paru przypadkach niestety,PR.Tyle w temacie.Dużo pitolenia,jaką to trójkę fajno zniszono,o zasadach działania;ale konkretów nul.Co niby takie fajne było w tej trójce,od wielu wielu lat niszczonej,na dluuuuugo przed pisem.Oczywiscie ja jestem w stanie wymienić te fajne rzeczy,ale jakoś histerycy najwięksi w historii nie wymeniają.poza paroma krytykami zmian,zwolennikami tamtej trójki.Obecnym władzom powodze nika, nawet gdyby pisano,że tylko kot prezesa słucha.Wiadomości też słuchał ktylko kot prezesa a potem wybory przegrane przez te hejterskie wiadomości,które oglądają miliony.

a słuchaj sobie tego badziewia i wmawiaj sobie, że jest spoko.
Awatar użytkownika
seba

seba Śro Paź 14, 2020 9:38 am

"Tadeusz" napisał(a): Słuchamy z całą rodziną! Uruchamiamy każde radio w domu i w samochodach, żeby tylko pomóc w statystykach! Otwieramy też okno na ulicę, żeby przechodnie mogli usłyszeć! Bo dopiero teraz jest prawdziwy prulalizm głosów!

otwierając drzwi balkonowe słuchalnośc liczy się potrójnie, pamitaj o tym
Awatar użytkownika
xyz

xyz Śro Paź 14, 2020 9:39 am

"Ony" napisał(a): To wszystko przez brak Gacka, żądamy jej natychmiastowego przywrócenia.

Fakt, sprawa Gacka rypła wszystko, czyli rzecz o nieprzewidywalnych skutkach drobnych zmian...
Awatar użytkownika
Jarek.

Jarek. Śro Paź 14, 2020 9:44 am

Pani prezes Kamińska do Pana Czabańskiego o słuchalności Trójki: "Po prostu niedorośli. A program jest słuszny! Ale z takimi ludźmi trudno go wykonać! No szlag mnie trafi!"

A tak poważnie, zniszczenie Trójki jest niepojęte. Jasne, był "czekoladowy orzeł", było pierwsze zwolnienie Pana Rosiaka, ale tamci ludzie pod wpływem publicznej presji, potrafili się cofnąć. Tutaj nic, kompletny beton. A muzycznie? Już od kilku lata dzieliłem Trójkę z Rockserwis.fm. Jako człowiek wychowany na rockowym, bluesowym, jazzowym grania, nie podobał mnie się skręt Trójki w kierunku popiku. Nadchodzi repolonizacja mediów, Trójka to tylko przedbiegi. Na wzór węgierski, media będą kupowane, a potem niszczone. Konformistyczne społeczeństwa tego nie zauważają, a jak już się przebudzą, będzie bardzo śmierdziało. To by było na tyle. R.I.P. moja Trójko.
Awatar użytkownika
cydr

cydr Śro Paź 14, 2020 10:14 am

quote]ja też,np.nie słuchając wojujących z rządem i jego wyborcami redaktorów na dożywotnich posadach,którzy uzurpują sobie prawo do danego radia,jako własnego.Jakich treści Ci brak?Tych,że pis jest zły,czy tych,że jest dziki?Czy tych o tolerancji i otwartości na młodych i świat, nowy świat,a może innych?
Brakuje mi np. klimatycznego poranka i fajnej mądrej popołudniiówki, Brakuje mi Rosiaka, którego słucham streamingowo. Brakuje mi jeszcze klimatu, który znikną. Dlatego przyczyniłem się swoimi wyborami do spadku słuchalności. Zarząd ma prawo do decyzji nawet kontrowersyjnych. O skuteczności działań Zarządu świadczy jakość produktu, który jest mierzony wynikami słuchalności. Zaczekajmy na wyniki słuchalności nowej ramówki.
Awatar użytkownika
Marikka 45

Marikka 45 Śro Paź 14, 2020 10:28 am

"cydr" napisał(a): quote]ja też,np.nie słuchając wojujących z rządem i jego wyborcami redaktorów na dożywotnich posadach,którzy uzurpują sobie prawo do danego radia,jako własnego.Jakich treści Ci brak?Tych,że pis jest zły,czy tych,że jest dziki?Czy tych o tolerancji i otwartości na młodych i świat, nowy świat,a może innych?
Brakuje mi np. klimatycznego poranka i fajnej mądrej popołudniiówki, Brakuje mi Rosiaka, którego słucham streamingowo. Brakuje mi jeszcze klimatu, który znikną. Dlatego przyczyniłem się swoimi wyborami do spadku słuchalności. Zarząd ma prawo do decyzji nawet kontrowersyjnych. O skuteczności działań Zarządu świadczy jakość produktu, który jest mierzony wynikami słuchalności. Zaczekajmy na wyniki słuchalności nowej ramówki.
Tylko nie zapominaj, że ten zarząd bierzę kasę od Ciebie. Więc jeżeli od wielu miesięcy podejmuje takie decyzje, które powodują że radio z kwartału na kwartał traci słuchaczy, to czas zarząd wywalić.
Awatar użytkownika
Chris

Chris Śro Paź 14, 2020 10:55 am

"xyz" napisał(a):
"Ony" napisał(a): To wszystko przez brak Gacka, żądamy jej natychmiastowego przywrócenia.

Fakt, sprawa Gacka rypła wszystko, czyli rzecz o nieprzewidywalnych skutkach drobnych zmian...

Fakt, że poziom A.Gacek to jest zupełnie inne piętro radiowych kompetencji od poziomu tej obecnej zbieraniny.
Posłuchajcie podcastów Gacek na audiotece i porównajcie z jakąkolwiek audycją obecnej Trójki.
W ub. tygodniu dość przypadkowo, ale jednak, zacząłem słuchać Klubu Trójki prowadzonego przez Semkę. Temat: Irlandia.
Potem już słuchałem z wypiekami na twarzy. Audycję powinni nagrać na płytę jako materiał szkoleniowy dla studentów dziennikarstwa na zajęcia: "na czym polega koszmar radiowy".
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Śro Paź 14, 2020 11:02 am

"Flo" napisał(a): A Pani Prezes całý czas na swoim miejscu

Pewnie musi wyrobić normę do odprawy.
Awatar użytkownika
były Trójkofan

były Trójkofan Śro Paź 14, 2020 11:04 am

Skoro Kamińska wylała Kubę po trzech miesiącach pod zarzutem spadającej słuchalności, no to będąc konsekwentną powinno zrobić to samo z aktualnym szefem stacji (nie pamiętam nazwiska gościa i średnio mnie to interesuje). Ale nie robię sobie żadnych złudzeń, koleś nie wyleci, zawsze znajdzie się jakieś usprawiedliwienie tej sytuacji (do wyboru np.: Niemcy, Tusk, nagonka medialna, koronawirus, szkalowanie stacji przez byłych pracowników, propaganda "totalnej opozycji", okłamywanie społeczeństwa przez obce siły.........................).
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Śro Paź 14, 2020 11:11 am

"były Trójkofan" napisał(a): Skoro Kamińska wylała Kubę po trzech miesiącach pod zarzutem spadającej słuchalności, no to będąc konsekwentną powinno zrobić to samo z aktualnym szefem stacji (nie pamiętam nazwiska gościa i średnio mnie to interesuje). Ale nie robię sobie żadnych złudzeń, koleś nie wyleci, zawsze znajdzie się jakieś usprawiedliwienie tej sytuacji (do wyboru np.: Niemcy, Tusk, nagonka medialna, koronawirus, szkalowanie stacji przez byłych pracowników, propaganda "totalnej opozycji", okłamywanie społeczeństwa przez obce siły.........................).

Wyleci, wyleci, czyjaś wina musi być, a przecież nie pani Agnieszki Botoks.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości