[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Najgorszy w historii wynik Trójki. "Słuchacze nie akceptują zachodzących w niej zmian”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gal

Re: Najgorszy w historii wynik Trójki. "Słuchacze nie akceptują zachodzących w niej zmian”

Gal Śro Paź 14, 2020 5:54 pm

"Tadeusz" napisał(a): Słuchamy z całą rodziną! Uruchamiamy każde radio w domu i w samochodach, żeby tylko pomóc w statystykach! Otwieramy też okno na ulicę, żeby przechodnie mogli usłyszeć! Bo dopiero teraz jest prawdziwy prulalizm głosów!

Postaw radio na cmentarzu. Wtedy będzie słuchalność! Niedługo okazja.
Awatar użytkownika
Gal

Re: Najgorszy w historii wynik Trójki. "Słuchacze nie akceptują zachodzących w niej zmian”

Gal Śro Paź 14, 2020 6:02 pm

"Trójkowicz" napisał(a): A ja słucham i nie znam nikogo kto by przestał słuchać.

A kogo w ogóle znasz? Ja też nie przestałam słuchać. Mam uszy, to słucham. Tyle że nie "3", bo w wspomniane uszy zaczęły mnie boleć. A teraz do lekarza trudno się dostać.
Awatar użytkownika
radio sluchacz

radio sluchacz Śro Paź 14, 2020 6:03 pm

"bodo" napisał(a): 14.X.20.
Słuchałem Trójki rano przed siódma. Przegląd prasy. Dzidzia opowiada o Collinie "Farerze", towarzyszący jej przy mikrofonie głupek - o jakimś filmowym pingwinie. To są ważne rzeczy. Głupek dodał jeszcze, że jak niekiedy czyta "Wyborczą" to go wszystko boli. Taki żart.
Kto pamięta, co o tej porze było w Trójce dawniej - ten wie i rozumie, a nawet się dziwi, że ta słuchalność wynosi "aż" 3,3 procent.
Ekipa realizuje misję totalnego skretynienia słuchacza - i czyni to uparcie, najintensywniej jak potrafi...

nie obrażaj ludzi i miej wiecej szacunku, by ktos nie nazwal ciebie glupkiem
Awatar użytkownika
MAGNET77

MAGNET77 Śro Paź 14, 2020 6:58 pm

A ja wam mówię ze do końca roku spadnie poniżej 3%
Awatar użytkownika
(ಠ_ಠ)

(ಠ_ಠ) Śro Paź 14, 2020 7:25 pm

Słuchałam tyle lat a tu przychodzi pani botoks i zmienia. Co ona wie co ja chcę sluchać. Poszukam innej stacji a nie gniot. Redaktorzy z łapanki, kto chce ma głos
Awatar użytkownika
Gibo

Gibo Śro Paź 14, 2020 7:45 pm

Powinni puszczać przez cały dzień Radio Kierowców, to jest przyszłość Trójki.
Awatar użytkownika
bodo

bodo Śro Paź 14, 2020 8:36 pm

"radio sluchacz" napisał(a):
"bodo" napisał(a): 14.X.20.
Słuchałem Trójki rano przed siódma. Przegląd prasy. Dzidzia opowiada o Collinie "Farerze", towarzyszący jej przy mikrofonie głupek - o jakimś filmowym pingwinie. To są ważne rzeczy. Głupek dodał jeszcze, że jak niekiedy czyta "Wyborczą" to go wszystko boli. Taki żart.
Kto pamięta, co o tej porze było w Trójce dawniej - ten wie i rozumie, a nawet się dziwi, że ta słuchalność wynosi "aż" 3,3 procent.
Ekipa realizuje misję totalnego skretynienia słuchacza - i czyni to uparcie, najintensywniej jak potrafi...

nie obrażaj ludzi i miej wiecej szacunku, by ktos nie nazwal ciebie glupkiem

Słowo "głupek" jest pojęciem słownikowym o jasno zdefiniowanym znaczeniu.
https://sjp.pwn.pl/slowniki/g%C5%82upek.html
Mam głębokie wewnętrzne przekonanie, że użyłem go adekwatnie do zaistniałych okoliczności.
Awatar użytkownika
Dori

Dori Śro Paź 14, 2020 9:10 pm

"Trójkowicz" napisał(a): A ja słucham i nie znam nikogo kto by przestał słuchać.

Za to ja znam całe mnóstwo. I płaczą, bo kochali to radio.
Awatar użytkownika
Dori

Dori Śro Paź 14, 2020 9:15 pm

Ja już nie chcę publicznego radia i tv. Nie oglądam , nie słucham. Wkurzałam się, ale przestałam. Teraz patronuję Rosiakowi i RNŚ. I są to dobrze wydane pieniądze. Dlatego niech mi Morawiecki z Kurskim nie każą płacić abonamentu, bo dla mnie to są pieniądze wyrzucone w błoto!
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Śro Paź 14, 2020 9:56 pm

Ja tam słucham. Owszem, Pora na Trójkę jest fatalny, ale przesunięcie Rozrywki jest fajne bo wreszcie mogę sobie posłuchać w pracy podczas przerwy, a potem Majewski lub Łodej jest całkiem niezły, podobnie jak Lazar. Faktycznie jakby jakąś listę zrobili to by było ciekawiej. Podsumowując to muzycznie jest nieźle, wiele fajnych kapel puszczają, których nie słyszałem kilkanaście lat. Czyli jednak można coś zmienić. Radykalnie, no ale niestety sami się prosili o taki koniec "wielcy dziennikarze".
Awatar użytkownika
B.

B. Śro Paź 14, 2020 11:59 pm

Wychowem się na trójce, potem gdy pojawiły się pierwsze komercyjne stacje szukałem czegoś nowego. Po kilku latach wróciłem. Wróciłem na stałe do słuchania muzyki okraszonej historią. Wróciłem do felietonów, do szerszego spojrzenia na różne tematy. Dzisiaj trójka to zbitek kilku stacji, z muzyką inną niż wcześniej. Takie playlisty mogę sam sobie zrobić.
Brakuje mi głosu "emerytów", którzy do każdej piosenki malowali obraz. Brakuje mi historii zespołów, wydarzeń.
Brakuje mi Trojki w domu, w pracy, w samochodzie.
Czekam na R357, z nadzieją że koszmar jaki jest teraz - minie bezpowrotnie.
Żenujące jest to, że polityka weszła w brudnych butach, w miejsce w którym było tak fajnie, rodzinnie, spokojnie.
Awatar użytkownika
HDD

HDD Czw Paź 15, 2020 12:32 am

Nie znam nikogo, kto przestał by słuchać Trójki. Naszym zdaniem teraz jest znacznie leprza.
Awatar użytkownika
Trójkowicz

Trójkowicz Czw Paź 15, 2020 8:21 am

"Słuchacz" napisał(a): Ja tam słucham. Owszem, Pora na Trójkę jest fatalny, ale przesunięcie Rozrywki jest fajne bo wreszcie mogę sobie posłuchać w pracy podczas przerwy, a potem Majewski lub Łodej jest całkiem niezły, podobnie jak Lazar. Faktycznie jakby jakąś listę zrobili to by było ciekawiej. Podsumowując to muzycznie jest nieźle, wiele fajnych kapel puszczają, których nie słyszałem kilkanaście lat. Czyli jednak można coś zmienić. Radykalnie, no ale niestety sami się prosili o taki koniec "wielcy dziennikarze".
Pełna zgoda. Rano jednak Łukawskiego bardzo brakuje.
Awatar użytkownika
Chris

Chris Czw Paź 15, 2020 8:50 am

"HDD" napisał(a): Nie znam nikogo, kto przestał by słuchać Trójki. Naszym zdaniem teraz jest znacznie leprza.

Tak, dla tych, którzy piszą "leprza" obecna Trójka na pewno jest w sam raz.
Dziś rano koło siódmej facet opowiadał "o kocie spełniającym marzenia" gdzieś w jakiejś dalekiej Rosji, na co paniusia zareagowała "a ja myślałam że to złota rybka".
I taki teraz tam jest poziom.
Nic tak obecnej władzy nie wyszło, jak uaktywnienie polskiej głupoty, gadatliwej i pierdzącej werbalnie - wcześniej uśpionej lub zmarginalizowanej i ze wstydu nie pchającej się do pierwszych rzędów. Teraz - "my suweren"!!!
Taki oto "suweren" zagarnął Trójkę... I pomyśleć, że jeszcze parę miesięcy temu tam można było posłuchać Rosiaka, Kydryńskiego, Manna, Niedźwiedzkiego - i tylu, tylu innych na poziomie...
Awatar użytkownika
realista

realista Czw Paź 15, 2020 10:01 am

Z tabeli podającej słuchalność w latach wynika że to ekipa która odeszła obrażona doprowadziła do słuchalności na poziomie 3,4-3,5%. Więc nie jarajcie się spadkiem słuchalności w tym momencie bo go po prostu nie ma. Nowi dziennikarze (których w końcu da się słuchać) muszą mieć kilka miesięcy na wypracowanie słuchalności i np. ja i moja żona znowu słuchamy Trójki.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości