[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Najgorszy w historii wynik Trójki. "Słuchacze nie akceptują zachodzących w niej zmian”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kostomłot

Re: Najgorszy w historii wynik Trójki. "Słuchacze nie akceptują zachodzących w niej zmian”

kostomłot Czw Paź 15, 2020 10:40 am

"seba" napisał(a):
"Tadeusz" napisał(a): Słuchamy z całą rodziną! Uruchamiamy każde radio w domu i w samochodach, żeby tylko pomóc w statystykach! Otwieramy też okno na ulicę, żeby przechodnie mogli usłyszeć! Bo dopiero teraz jest prawdziwy prulalizm głosów!

otwierając drzwi balkonowe słuchalnośc liczy się potrójnie, pamitaj o tym

Taki program "Radio +"
Awatar użytkownika
Joanna

Re: Najgorszy w historii wynik Trójki. "Słuchacze nie akceptują zachodzących w niej zmian”

Joanna Czw Paź 15, 2020 1:56 pm

i Lichocka (od paluszka)
Awatar użytkownika
3 wymiata palcem

3 wymiata palcem Czw Paź 15, 2020 3:54 pm

Zgadzam się,że "nowej ramówce trzeba dać szansę". Przede wszystkim trzeba jej dać szansę, aby wreszcie powstała, bo na razie głównie białe plamy oraz "audycja publicystyczna", "audycja muzyczna" (w niedzielę w sumie przez 7 godzin) itp.
Awatar użytkownika
Goń goń goń

Goń goń goń Czw Paź 15, 2020 8:34 pm

"Chris" napisał(a):
"HDD" napisał(a): Nie znam nikogo, kto przestał by słuchać Trójki. Naszym zdaniem teraz jest znacznie leprza.

Tak, dla tych, którzy piszą "leprza" obecna Trójka na pewno jest w sam raz.
Dziś rano koło siódmej facet opowiadał "o kocie spełniającym marzenia" gdzieś w jakiejś dalekiej Rosji, na co paniusia zareagowała "a ja myślałam że to złota rybka". Mann na poziomie Urbana w jasnych rękawiczkach.
I taki teraz tam jest poziom.
Nic tak obecnej władzy nie wyszło, jak uaktywnienie polskiej głupoty, gadatliwej i pierdzącej werbalnie - wcześniej uśpionej lub zmarginalizowanej i ze wstydu nie pchającej się do pierwszych rzędów. Teraz - "my suweren"!!!
Taki oto "suweren" zagarnął Trójkę... I pomyśleć, że jeszcze parę miesięcy temu tam można było posłuchać Rosiaka, Kydryńskiego, Manna, Niedźwiedzkiego - i tylu, tylu innych na poziomie...
Awatar użytkownika
Goń goń goń

Goń goń goń Czw Paź 15, 2020 8:35 pm

"Chris" napisał(a):
"HDD" napisał(a): Nie znam nikogo, kto przestał by słuchać Trójki. Naszym zdaniem teraz jest znacznie leprza.

Tak, dla tych, którzy piszą "leprza" obecna Trójka na pewno jest w sam raz.
Dziś rano koło siódmej facet opowiadał "o kocie spełniającym marzenia" gdzieś w jakiejś dalekiej Rosji, na co paniusia zareagowała "a ja myślałam że to złota rybka".
I taki teraz tam jest poziom.
Nic tak obecnej władzy nie wyszło, jak uaktywnienie polskiej głupoty, gadatliwej i pierdzącej werbalnie - wcześniej uśpionej lub zmarginalizowanej i ze wstydu nie pchającej się do pierwszych rzędów. Teraz - "my suweren"!!!
Taki oto "suweren" zagarnął Trójkę... I pomyśleć, że jeszcze parę miesięcy temu tam można było posłuchać Rosiaka, Kydryńskiego, Manna, Niedźwiedzkiego - i tylu, tylu innych na poziomie...
Mann na poziomie Urbana w jasnych rękawiczkach.
Awatar użytkownika
Nicky

Nicky Czw Paź 15, 2020 9:27 pm

Jacek Kurski robi super telewizję 📺 A PiS to najlepsza partia od 1939 roku.
Awatar użytkownika
Observation

Observation Czw Paź 15, 2020 9:29 pm

Kaminska to najlepsza prezes PR po 1989 roku.
Awatar użytkownika
z logiką na opak

z logiką na opak Czw Paź 15, 2020 9:42 pm

"Observation " napisał(a): Kaminska to najlepsza prezes PR po 1989 roku.

Z tego zdania wynika, że przed 1989 byli lepsi prezesi od NIej
Awatar użytkownika
Michał

Michał Czw Paź 15, 2020 9:54 pm

Lichocka się cieszyła ze zmian i chwaliła, że "Kodym wymiata". Tak się rozochocił po otrzymanej pochwale, że wymiótł resztę słuchaczy z przed odbiorników.
Awatar użytkownika
amen

amen Pią Paź 16, 2020 7:53 am

Ciszej nad tą trumną.
Awatar użytkownika
George.

George. Pią Paź 16, 2020 11:44 am

"realista" napisał(a): Z tabeli podającej słuchalność w latach wynika że to ekipa która odeszła obrażona doprowadziła do słuchalności na poziomie 3,4-3,5%. Więc nie jarajcie się spadkiem słuchalności w tym momencie bo go po prostu nie ma. Nowi dziennikarze (których w końcu da się słuchać) muszą mieć kilka miesięcy na wypracowanie słuchalności i np. ja i moja żona znowu słuchamy Trójki.

Państwo Czabańscy?
Awatar użytkownika
Jesus Lizard

Jesus Lizard Pią Paź 16, 2020 5:51 pm

"George." napisał(a):
"realista" napisał(a): Z tabeli podającej słuchalność w latach wynika że to ekipa która odeszła obrażona doprowadziła do słuchalności na poziomie 3,4-3,5%. Więc nie jarajcie się spadkiem słuchalności w tym momencie bo go po prostu nie ma. Nowi dziennikarze (których w końcu da się słuchać) muszą mieć kilka miesięcy na wypracowanie słuchalności i np. ja i moja żona znowu słuchamy Trójki.

Państwo Czabańscy?

Raczej nie, to konkubent Lichockiej, a żona to tak napisał, żeby było ładniej.
Awatar użytkownika
Mir

Mir Pią Paź 16, 2020 6:11 pm

Bardzo mnie zdenerwowało zniszczenie starej Trójki, na której (muzycznie) się wychowałem. Ostatnio zacząłem jednak jej znowu trochę słuchać (zwłaszcza w piątek i w sobotę) i ku memu zaskoczeniu audycje były całkiem dobre. Oczywiście m.in. dlatego, że niektóre z nich prowadzili "starzy" redaktorzy np. Piotr Baron.
Wiem, że niektórych wkurzę ale nie brakuje mi wcale Wojciecha Mana i Marcina Kydryńskiego. Nie brakuje mi też nudnej od dawna listy przebojów. Nadawana w tym czasie antenowym audycja Piotra Barona jest o wiele lepsza.
Awatar użytkownika
no mercy

no mercy Sob Paź 17, 2020 1:53 pm

Ale grzejecie temat jak tvn sałatkę poseł Pawłowicz. Żenada. A jakie notowania ma radyjko gomułkowskiego dziadziusia Wojtusia M.?
Awatar użytkownika
pingwin

pingwin Nie Paź 18, 2020 1:29 am

A czy wszyscy specjaliści od radia, utwierdzeni w przekonaniu, że ten wynik to efekt ostatnich zmian w Trójce ma świadomość, że to wyniki badania okresu kiedy stacją zarządzał Kubuś? Wyszło trochę jak z poparciem projektu podwyżek dla posłów, albo krytykowaniem Margot przez najważniejszych polityków PO 😂😂😂
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości