[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Naturalnie pyszne!” napoje roślinne w kampanii promującej markę Sante Organic

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Klientka

„Naturalnie pyszne!” napoje roślinne w kampanii promującej markę Sante Organic

Klientka Śro Lut 19, 2020 1:49 pm

Niestety reklama nie wypada swobodnie i naturalnie. Chłopiec nawet nie próbuje połykać napoju, a wąsy ma jakby spieniony plyn pił. Wygląda to sztucznie i nienaturalnie. A szkoda, bo wystarczyłyby drobne zmiany...
Awatar użytkownika
Klient

Re: „Naturalnie pyszne!” napoje roślinne w kampanii promującej markę Sante Organic

Klient Wto Lut 25, 2020 9:39 pm

Niestety reklama wręcz pastiszowa, ale to nie jest najgorsze, najgorsze jest wykonanie piosenki przewodniej, wykonawczyni ewidentnie brakło skali głosu, końcowe "pienia" na słowach "certyfikat BIO" mrożą krew w żyłach. Szkoda, bo bardzo lubię produkty tej firmy, a ktoś kompletnie schrzanił im kampanię reklamową.
Awatar użytkownika
Rekin

Re: „Naturalnie pyszne!” napoje roślinne w kampanii promującej markę Sante Organic

Rekin Wto Lip 07, 2020 8:46 am

Reklamy nie widziałem, ale te mleka są kozackie
Awatar użytkownika
Lana

Lana Wto Lip 07, 2020 3:18 pm

Osobiście uwielbiam te ich napoje roślinne, zdrowe, dobre - czego chcieć więcej? :)
Awatar użytkownika
Wiola

Wiola Śro Lip 08, 2020 8:13 am

Super, że bez dodatku cukru, bo większość z tych mlek roślinnych i napojów mają cukier, którego ja np przy problemach z gospodarką cukrową zdecydowanie pić nie mogę, to jest wspaniałą alternatywą, dzięki za to ;)
Awatar użytkownika
ilonka234

ilonka234 Śro Lip 08, 2020 2:30 pm

a mi sie reklama podobała
Awatar użytkownika
loczek

loczek Czw Lip 09, 2020 8:22 am

nie wiedziałem, że roślinne mleka tez mogą być takie dobre
Awatar użytkownika
Tola

Tola Czw Lip 09, 2020 2:28 pm

muszę spróbować tego napoju ze zdjęcia, bo jeszcze nie miałam okazji tak szczerze, przeszukam sklepowe półki
Awatar użytkownika
Kayla

Kayla Pon Lip 13, 2020 3:28 pm

pytanie tylko czy faktycznie trzeba je tak promować? Przecież jak ktoś stale pije mleka roślinne to sięgnie także i po to, chociażby ze względu na znaną markę
Awatar użytkownika
hehe

hehe Śro Lip 15, 2020 1:53 pm

Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak fleksitarianizm, musiałam sobie normalnie wygooglowac :D
Awatar użytkownika
Paris

Paris Śro Lip 15, 2020 3:09 pm

dobre to mleczko
Awatar użytkownika
Rein

Rein Wto Lip 21, 2020 8:26 am

Ten karton ma całkiem fajny dizajn, rzadko się spotykam z czymś takim w przypadku mleka.
Awatar użytkownika
Hanka

Hanka Wto Lip 21, 2020 8:51 am

Widziałam ten spot i mi się np bardzo podobał, nie rozumiem tych krytycznych opinii, chyba sami znawcy sie tutaj zebrali
Awatar użytkownika
Odi

Odi Wto Lip 21, 2020 3:21 pm

nie kłamali, naprawdę "naturalnie pyszne" :)
Awatar użytkownika
Ula

Ula Śro Lip 22, 2020 9:34 am

całkowicie zgadzam się z hasłem promującym, są pyszne
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości