WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
To ino ja

Netflix będzie dostępny na Platformie Canal+. „Najlepsza i najpełniejsza oferta na polskim rynku”

To ino ja Wto Wrz 17, 2019 6:39 am

Netflix to król na glinianych nogach, któremu wyrastają dużo lepsi konkurencji. Jak tak dalej pójdzie to będzie dodawany w biedrze zamiast punktów.
Awatar użytkownika
marketer

Re: Netflix będzie dostępny na Platformie Canal+. „Najlepsza i najpełniejsza oferta na polskim rynku”

marketer Wto Wrz 17, 2019 7:03 am

ciekawy ruch.
Awatar użytkownika
Max

Re: Netflix będzie dostępny na Platformie Canal+. „Najlepsza i najpełniejsza oferta na polskim rynku”

Max Wto Wrz 17, 2019 8:12 am

Tonący brzytwy się chwyta
Awatar użytkownika
PIOTR-PIOTR

PIOTR-PIOTR Wto Wrz 17, 2019 8:19 am

Z tekstu wynika, że pakiet Netflix będzie ten dla mniej wymagających (HD na dwa urządzenia). Obecnie płacę za pakiet UHD na cztery urządzenia,więc ta oferta z Canal+ nie będzie dla mnie interesująca.
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Wto Wrz 17, 2019 8:37 am

Prawda jest taka że za chwilę integratorem serwisów Vod będzie Google poprzez którego abonować będzie można serwisy i pojedynczy kontent dostawców treści. To może wywrócić cały rynek do góry nogami bo dostawca będą mogły być wszystkie wytwórnie Hollywoodu, duzi nadawcy typu BBC czy Fox, nadawcy lokalni (jak u nas tvp czy Player) a także taki rzeczony Canal+ jeżeli znowu nie prześpi szansy...
Awatar użytkownika
hmm

hmm Wto Wrz 17, 2019 10:14 am

"PIOTR-PIOTR " napisał(a): Z tekstu wynika, że pakiet Netflix będzie ten dla mniej wymagających (HD na dwa urządzenia). Obecnie płacę za pakiet UHD na cztery urządzenia,więc ta oferta z Canal+ nie będzie dla mnie interesująca.

We Francji zapewne tak. W przypadku Polski jest mowa o 4K. Czytania ze zrozumieniem czlowiek sie uczy cale zycie.
Awatar użytkownika
Lena

Lena Wto Wrz 17, 2019 12:07 pm

Ciekawe jaka będzie opłata za dodatkowy netflix?
Awatar użytkownika
Pio

Pio Wto Wrz 17, 2019 12:11 pm

"hmm" napisał(a):
"PIOTR-PIOTR " napisał(a): Z tekstu wynika, że pakiet Netflix będzie ten dla mniej wymagających (HD na dwa urządzenia). Obecnie płacę za pakiet UHD na cztery urządzenia,więc ta oferta z Canal+ nie będzie dla mnie interesująca.

We Francji zapewne tak. W przypadku Polski jest mowa o 4K. Czytania ze zrozumieniem czlowiek sie uczy cale zycie.

Człowiek ogólnie się uczy całe życie.
Awatar użytkownika
Ser

Ser Wto Wrz 17, 2019 12:12 pm

Wiódł ślepy kulawego
Awatar użytkownika
EV

EV Wto Wrz 17, 2019 12:54 pm

Brawo tak trzymać! Cyfrowy Polsat wprowadzi odpowiednika z repertuarem Dicso Polo.
Awatar użytkownika
Gargulec

Gargulec Wto Wrz 17, 2019 2:40 pm

IPLA i tak lepsza
Awatar użytkownika
Manny

Manny Wto Wrz 17, 2019 4:40 pm

Niech tak nie podskakują bo i tak Solorz ich kupi i wrzuci serial "Ślad" oraz gale MMA z Pcimia ;-)
Awatar użytkownika
gres

gres Wto Wrz 17, 2019 7:54 pm

Teraz dzielę się że znajomymi na cztery urządzenia, opłata miesięczna to 13zł, dziękuję do widzenia.
Awatar użytkownika
Marek_B

Marek_B Śro Wrz 18, 2019 10:10 am

Krok czysto wizerunkowy. Canal+ we Francji spada na łeb na szyję. Netflix traci, bo wszedł Disney+ i zabiera mu bibliotekę. Zwiększają dystrybucję sprzedaży i tyle.

Mam Netflixa w pakiecie za 52 zł i nie wiem co by mnie musiało podkusić aby cisnąć to przez dekoder NC+, za który musiałbym dodatkowo płacić.

I jeszcze jedno. Z Canal+ muszę podpisać umowę okresową. Z Netflixem nie. Chcę to płacę. Nie chcę nic oglądać, to nie płacę i już. Może naiwni się na to złapią.
Awatar użytkownika
telxa

telxa Śro Wrz 18, 2019 6:01 pm

Netflix!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość