WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
paff

Netflix chce walczyć ze współdzieleniem kont

paff Śro Paź 23, 2019 8:51 pm

Nienażartej korporacji zawsze będzie mało. Zarobią wagon pieniędzy to za miesiąc będą chcieli pociąg pieniędzy, a za pół roku kontenerowiec z pieniędzmi... tylko co z tą kasą robić? Ile można mieć domów, samochodów i samolotów?
Awatar użytkownika
Virtu

Re: Netflix chce walczyć ze współdzieleniem kont

Virtu Śro Paź 23, 2019 9:11 pm

13 złotych za netflixa można płacić, ale nie 54 złote. Polski netflix jest ubogi, nie zawiera wielu zagranicznych produkcji, które dostępne są w innych krajach. HBO Go po podwyżce też wkrótce straci klientów. Wrócą stare czasy pirackich portali i ściągania seriali. Chytry dwa razy traci.
Awatar użytkownika
Normalny Facet

Normalny Facet Śro Paź 23, 2019 9:28 pm

Motory, quady, awionetki, helikoptery, samochody z tjuningowanymi wydechami, motolotnie, skutery wodne, motorówki, dmuchawy, piły, kosiarki, sekatory spalinowe - całe to tałatajstwo generujące nadmierny i niepotrzebny hałas powinno zostać przetopione na łyżeczki.
Awatar użytkownika
Rysiek z Klanu

Rysiek z Klanu Śro Paź 23, 2019 9:38 pm

Jakikolwiek ruch przeciw współdzieleniu zakończy się wypowiedzeniem umowy z mojej strony. Podobnie uczyni wielu.

Zamiast się cieszyć, że złapali klientów, którzy wolą płacić, zamiast ssać torrenty, to próbują im dokręcić śrubę. Proszę bardzo, ale potem nie płaczcie. Netflix zrobił się strasznie skrzywiony ideologicznie - wszędzie muszą wcisnąć gejów i feministki. Do tego oferta w Polsce uboższa niż w innych krajach. Nie siedzę cały czas w domu przed TV, więc logiczne, że współdzielę konto z dorosłym rodzeństwem, które ze mną nie mieszka. Każdy po trochu coś tam zerknie, Netflix od tego nie zubożeje. Chytry dwa razy traci...
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Śro Paź 23, 2019 10:05 pm

Płacę 13,99 euro za najwyższy pakiet, bo mam tv 4k z hdr. Nie dzielę z nikim. Wg mnie to zdecydowanie za duzo. Oglądnę 1-2 seriale przez kilka dni i nie ma co oglądać, a subskrypcja leci.
Awatar użytkownika
yki

yki Czw Paź 24, 2019 12:26 am

Gotowanie żaby…
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Paź 24, 2019 5:30 am

Uwielbiam te posty, w których polskie cebule twierdzą, że każdy w Netflixie ma trzy jachty i chce więcej. Przejrzyjcie raporty finansowe, jakie koszty generują ich produkcje i infrastruktura to zaczniemy merytorycznie rozmawiać. Jesteście totalnie beznadziejni.
Awatar użytkownika
kolis

kolis Czw Paź 24, 2019 6:08 am

Dali ludziom palec, ludzie biorą cała rękę. Z multi room ludzie zrobili multicity.
A cena przecież nie jest aż tak wysoka, produkcja seriali i filmów przecież kosztuje.
Awatar użytkownika
Leon

Leon Czw Paź 24, 2019 1:46 pm

Zastanawiają się co zrobić. Jak to co? Zrobić konta jednoosobowe po 15 zl. Dziś można mieć kablówki 130 kanałów za 35 zl A co dopiero netflix za ponad 50.

Teraz kiedy bezie tych platform
Awatar użytkownika
Leon

Leon Czw Paź 24, 2019 1:48 pm

Zastanawiają się co zrobić. Jak to co? Zrobić konta jednoosobowe po 15 zl. Dziś można mieć kablówki 130 kanałów za 35 zl A co dopiero netflix za ponad 50.

Teraz kiedy bedzie tych platform więcej trudno oczekiwać że każdy kupi wszystkie.

Netflix mech zacznie od tłumaczeń. Napisy swoje A lektor swoje
Awatar użytkownika
Blade

Blade Czw Paź 24, 2019 8:44 pm

ja płacę już ponad rok, ale coraz mniej oglądam i stwierdzam, że znakomita większość oryginalnego netflixowego kontentu za kosmiczną kasę to chłam albo jakieś gnioty dla dzieci. Nie wszystkie, ale większość. Chętnie zrezygnuję.
Awatar użytkownika
szimi

szimi Czw Paź 24, 2019 9:31 pm

"paff" napisał(a): Nienażartej korporacji zawsze będzie mało. Zarobią wagon pieniędzy to za miesiąc będą chcieli pociąg pieniędzy, a za pół roku kontenerowiec z pieniędzmi... tylko co z tą kasą robić? Ile można mieć domów, samochodów i samolotów?

Załóż firmę, rozwiń ją do skali Netflixa i dowiesz się co można robić z takimi pieniędzmi... a przy okazji obowiązkami i odpowiedzialnością. Póki co włącz sobie bezpłatną telewizję propagandową i zobacz co robią Twoi ulubieńcy.
Awatar użytkownika
szimi

szimi Czw Paź 24, 2019 9:32 pm

"Tomek" napisał(a): Płacę 13,99 euro za najwyższy pakiet, bo mam tv 4k z hdr. Nie dzielę z nikim. Wg mnie to zdecydowanie za duzo. Oglądnę 1-2 seriale przez kilka dni i nie ma co oglądać, a subskrypcja leci.

Jak za drogo, to zrezygnuj z abonamentu i nie oglądaj. Proste rozwiązania są najlepsze :)
Awatar użytkownika
Lubicz

Lubicz Wto Paź 29, 2019 4:15 pm

A jakby tak obniżyć opłatę?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości