WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Netflix ogłasza obsadę "Wiedźmina". Ciri zagra Freya Allan, Yennefer - Anya Chalotra

Tomek Śro Paź 10, 2018 6:51 pm

Szkoda, ze Polka jednak nie zagra Ciri.
Awatar użytkownika
ja

Re: Netflix ogłasza obsadę "Wiedźmina". Ciri zagra Freya Allan, Yennefer - Anya Chalotra

ja Śro Paź 10, 2018 6:56 pm

Fringilla nie była ciemnoskóra. Azjaty jeszcze brakuje do tej idiotycznej poprawności.
Awatar użytkownika
Meh

Re: Netflix ogłasza obsadę "Wiedźmina". Ciri zagra Freya Allan, Yennefer - Anya Chalotra

Meh Śro Paź 10, 2018 7:59 pm

Aktorka, która ma zagrać Yennefer chyba trochę za młoda (22 lata) ;d
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Babcia Mówi Śro Paź 10, 2018 8:40 pm

@Meh tak to jest słabe, Yennefer była dojrzałą kobietą.

A Triss?
Awatar użytkownika
WM

WM Śro Paź 10, 2018 8:57 pm

"Babcia Mówi " napisał(a): @Meh tak to jest słabe, Yennefer była dojrzałą kobietą.

A Triss?

Bazuj może na książkach a nie na grach. Yennefer była bardzo stara ale czarami się odmładzała na około 20 lat.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Śro Paź 10, 2018 9:05 pm

Podoba mi się obsada. Zwłaszcza Freya Allan pasuje na młodą Ciri. Cieszę się, że jako osobę z innej grupy etnicznej wybrali Fringillę, ponieważ jako nieliczna pasuje tu jako "nie biała" kobieta.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Paź 10, 2018 9:13 pm

"Bartek" napisał(a): Podoba mi się obsada. Zwłaszcza Freya Allan pasuje na młodą Ciri. Cieszę się, że jako osobę z innej grupy etnicznej wybrali Fringillę, ponieważ jako nieliczna pasuje tu jako "nie biała" kobieta.

Ta, jasne. Ona nie była ciemnoskóra.
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Śro Paź 10, 2018 10:28 pm

Szykuje się nam serial w duchu "Xeny" i "Herkulesa". Czy nawet w epizodach nie będzie słowiańskich aktorów?
Awatar użytkownika
Keisha

Keisha Śro Paź 10, 2018 11:13 pm

Uffff... Ciri jednak nie ciemnoskóra, :) Kogoś ciemnoskórego musieli wcisnąć, więc Fringillę jakoś przetrawię. :P
Awatar użytkownika
hehe

hehe Śro Paź 10, 2018 11:53 pm

"ja" napisał(a): Fringilla nie była ciemnoskóra. Azjaty jeszcze brakuje do tej idiotycznej poprawności.

po fermencie z Ciri trzeba było gdzieś "colorka" wcisnąć. Yennefer też bladością nie grzeszy... Czyli kasa zaoszczędzona.
Awatar użytkownika
Nocoz

Nocoz Czw Paź 11, 2018 12:30 am

No i fajnie. Teraz mam pewność, że to spier.... :)
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Paź 11, 2018 8:27 am

"hehe" napisał(a):
"ja" napisał(a): Fringilla nie była ciemnoskóra. Azjaty jeszcze brakuje do tej idiotycznej poprawności.

po fermencie z Ciri trzeba było gdzieś "colorka" wcisnąć. Yennefer też bladością nie grzeszy... Czyli kasa zaoszczędzona.

u mnie też. Abonament nie będzie wykupywany i pozostanę przy książkach.
Awatar użytkownika
a

a Czw Paź 11, 2018 8:29 am

"..." napisał(a):
"Babcia Mówi " napisał(a): @Meh tak to jest słabe, Yennefer była dojrzałą kobietą.

A Triss?

Bazuj może na książkach a nie na grach. Yennefer była bardzo stara ale czarami się odmładzała na około 20 lat.

były w końcu czarownicami to się odmładzały.
Awatar użytkownika
a

a Czw Paź 11, 2018 8:32 am

"Bartek" napisał(a): Podoba mi się obsada. Zwłaszcza Freya Allan pasuje na młodą Ciri. Cieszę się, że jako osobę z innej grupy etnicznej wybrali Fringillę, ponieważ jako nieliczna pasuje tu jako "nie biała" kobieta.

grupy etniczne niech sobie kręcą swoje seriale i filmy jak chcą siebie oglądać, a nie kraść cudze. Grupy etniczne mają takie mniemanie o sobie, więc chyba są na tyle kreatywne, żeby wymyślić coś swojego. Podobają mi się Chińczycy i Japończycy. W filmach europejskich i amerykańskich chcą oglądać tylko białych, a jak chcą oglądać "siebie" to oglądają swoje produkcje filmowo-serialowe, których mają pod dostatkiem. Dlatego ostatnie Gwiezdne wojny poniosły tam sromotne porażki.
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Paź 11, 2018 8:33 am

"Nocoz" napisał(a): No i fajnie. Teraz mam pewność, że to spier....

kasa zaoszczędzona haha
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości