WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Netflix udostępnił zwiastun serialu „Wiedźmin” (wideo)

Tomek Sob Lip 20, 2019 11:20 am

Nie wiem, ale chyba przez grę zmieniłem odbiór serialu. Jest tak sobie.
Awatar użytkownika
Imię

Re: Netflix udostępnił zwiastun serialu „Wiedźmin” (wideo)

Imię Sob Lip 20, 2019 12:19 pm

Na razie jest zbyt cukierkowo, komiksowo, infantylnie. Taka doinwestowana korona królów. Mniej tych kolorów, ładnych kadrów, a więcej brudu, szarości, kwasu i będzie git.
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Sob Lip 20, 2019 11:04 pm

Wiedźmin jest fatalnym materiałem na film czy serial. Cały Sapkowski pod tym względem leży. Facet całe życie tworzył płaskie, infantylne, nudne rzeczy, dlaczego teraz nagle miałyby się stać w wersji filmowej lepsze niż jego czerstwe powieścidła?
Awatar użytkownika
Artur

Artur Nie Lip 21, 2019 12:01 am

"Analityk1" napisał(a): Wiedźmin jest fatalnym materiałem na film czy serial. Cały Sapkowski pod tym względem leży. Facet całe życie tworzył płaskie, infantylne, nudne rzeczy, dlaczego teraz nagle miałyby się stać w wersji filmowej lepsze niż jego czerstwe powieścidła?

"Czerstwe powieścidła" - sprzedaż na poziomie kilkunastu milionów egzemplarzy, przetłumaczona na 17 języków, na liście bestsellerów New York Timesa, gra oparta o powieść (ponad 30 milionów sztuk sprzedanych), kilkanaście milionów fanów na całym świecie... tak... "czerstwe powieścidła"
Awatar użytkownika
kd

kd Nie Lip 21, 2019 9:22 am

"Artur" napisał(a):
"Analityk1" napisał(a): Wiedźmin jest fatalnym materiałem na film czy serial. Cały Sapkowski pod tym względem leży. Facet całe życie tworzył płaskie, infantylne, nudne rzeczy, dlaczego teraz nagle miałyby się stać w wersji filmowej lepsze niż jego czerstwe powieścidła?

"Czerstwe powieścidła" - sprzedaż na poziomie kilkunastu milionów egzemplarzy, przetłumaczona na 17 języków, na liście bestsellerów New York Timesa, gra oparta o powieść (ponad 30 milionów sztuk sprzedanych), kilkanaście milionów fanów na całym świecie... tak... "czerstwe powieścidła"

50 twarzy Greya to jeszcze większy bestseller.
Awatar użytkownika
Wds

Wds Nie Lip 21, 2019 10:29 am

Wiedźmin to nasz nowy narodowy Janosik! Musimy go pokochać. Każdy kto powie złe słowo o Wiedźminie to ANTYPOLAK. Powtarzam mamy tu do czynienia z próbą ataku sił nieokreslonych, które oddalają nas od prawdy, która to jest już na horyzoncie. Tylko Wiedźmin uratuje nas przed zachodnimi probami depolonizacji kraju. Szanowni Państwo dziękuję serdecznie! Proszę każdego czytelnika o odśpiewanie sto lat to znaczy hymnu.
Awatar użytkownika
Alex

Alex Nie Lip 21, 2019 3:30 pm

Wizualnie wygląda bardzo dobrze - zobaczymy jak zagra cały serial, czy wytrzyma dramaturgicznie. Trailer daje jednak pewną obietnicę - oby się wszystko udało! :)
Awatar użytkownika
aaale

aaale Pon Lip 22, 2019 10:33 am

"Alex " napisał(a): Wizualnie wygląda bardzo dobrze - zobaczymy jak zagra cały serial, czy wytrzyma dramaturgicznie. Trailer daje jednak pewną obietnicę - oby się wszystko udało!

Yyyyy? Bardzo dobrze? Znaczy się w którym miejscu? Dobrze, to przerywniki w grze wyglądały
Awatar użytkownika
Oli

Oli Pon Lip 22, 2019 6:34 pm

Dlaczego Netflixowi ubylo subow?
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości