WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
TT

Re: Netflix z 8,3 mln nowych subskrybentów i słabszą prognozą. „Wiedźmin” trzy razy mniej oglądany niż „Squid game”

TT Pią Sty 21, 2022 11:09 am

Najbliższe lata będą ciężkie dla Netflixa. Konkurencja coraz większa, wydzieranie sobie praw filmowych (na zasadzie wyłączności), wzrost kosztów produkcji. Firma powinna skupić się na jakości produkcji własnych, gdyż często lekką ręką wydawała pieniądze na produkcje mocno przeciętne.
Czas zmienić też ten archaiczny model subskrypcyjny dot. 4K. Inne serwisy (AppleTV+, Disney+, Amazon Prime) oferują filmy 4K w standardowych planach (+ często z dużo większym bitrate niż w Netflix). Telewizory 4K są coraz tańsze, a nie każdy potrzebuje planu z 4 niezależnymi dostępami (mówimy tu o legalnym dostępie... bez nielegalnego współdzielenia).
Awatar użytkownika
Zocha

Re: Netflix z 8,3 mln nowych subskrybentów i słabszą prognozą. „Wiedźmin” trzy razy mniej oglądany niż „Squid game”

Zocha Pią Sty 21, 2022 11:38 am

Obejrzałam trzygodzinnego "Jak pokochałam gangstera" w 20 minut - zapewne też to zostało zaliczone do 3 pełnych godzin... Zapewne wielu ciekawych zrobiło, jak ja i to im nabiło statystyki...Netflix na prawdę musi postawić na jakość, bo takiego gniota dawno już w polskim kinie nie było...Drewniane dialogi, dłużyzny, brak konsekwencji, czy muzyka ma oddawać klimat epoki, czy ma być współczesna.... Porażka
Awatar użytkownika
Zocha

Zocha Pią Sty 21, 2022 11:40 am

"Zocha" napisał(a): Obejrzałam trzygodzinnego "Jak pokochałam gangstera" w 20 minut - zapewne też to zostało zaliczone do 3 pełnych godzin... Zapewne wielu ciekawych zrobiło, jak ja i to im nabiło statystyki...Netflix na prawdę musi postawić na jakość, bo takiego gniota dawno już w polskim kinie nie było...Drewniane dialogi, dłużyzny, brak konsekwencji, czy muzyka ma oddawać klimat epoki, czy ma być współczesna.... Porażka

Musiałam to z siebie gdzieś wyrzucić. Jedyna ciekawa scena z mistrzowskim Chabiorem. Wieniawa dobrze zagrała, aż za dobrze powiedziałabym. Sceny z nią nie da się "odzobaczyć", więc lepiej dać sobie spokój.
Awatar użytkownika
Moherokomuch

Moherokomuch Pią Sty 21, 2022 11:47 am

To naprawdę zabawne jak Netflix manipuluje danymi by przedstawić oglądalnośc u siebie. Z jakiegoś powodu nie ujawnia ilu ludzi obejrzało dany film w całości albo chociaż 70% czyli tak jak powinno być, tylko chwali się ilością godzin, która o niczym nie świadczy a za to potrafi robić wrażenie jak się strzela milionami czy miliardami w liczbach.
Awatar użytkownika
Zocha

Zocha Pią Sty 21, 2022 11:59 am

"Moherokomuch" napisał(a): To naprawdę zabawne jak Netflix manipuluje danymi by przedstawić oglądalnośc u siebie. Z jakiegoś powodu nie ujawnia ilu ludzi obejrzało dany film w całości albo chociaż 70% czyli tak jak powinno być, tylko chwali się ilością godzin, która o niczym nie świadczy a za to potrafi robić wrażenie jak się strzela milionami czy miliardami w liczbach.
No właśnie, albo przewijając na podglądzie ;-)
Awatar użytkownika
literat

literat Pią Sty 21, 2022 12:03 pm

Nie można wysłać Netflixowi swojego scenariusza bo on kontaktuje się tylko z agentami literacko - scenariuszowymi . A oni nie przyjmują materiałów niezamówionych , więc Netflix dostaje sztampowy chłam od stałych twórców- dostawców. Więc nadal będą produkować to co widzimy
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Pią Sty 21, 2022 1:18 pm

Nie miałem tego g i nie zamierzam mieć nie lubię seriali A większość TO gnioty Ale strzyza baranów na siano
Jest moda NA netf i iphony i inne gnioty
Awatar użytkownika
Ron

Ron Pią Sty 21, 2022 5:57 pm

Netflix w porównaniu z HBO to słabizna. Teraz uderzą w koreańskie produkcję, bo zdarzył się jeden złoty strzał. Za Wiedźmina Netflix powinien przeprosić. Zrobili z tego hamburgera niskiej jakości i podlali wiadrem coli.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości