WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Komunikaty prasowe - dodaj własną informację. Poinformuj o swoim projekcie!!

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
specaaaa
 

Niblo dla EKOPIA24.pl

specaaaa Wto Sie 30, 2011 10:53 am

Agencja PR & marketingu interaktywnego Niblo rozpoczęła współpracę z serwisem do archiwizowania danych EKOPIA24.pl

Współpraca ma na celu wsparcie promocyjne EKOPIA24.pl działaniami public relations, jak również działaniami marketingowymi. Chcielibyśmy skoncentrować się przede wszystkim na medium internetowym. Bezpieczeństwo danych stanowi duży problem dla firm w dzisiejszych czasach, dlatego stworzyliśmy rozwiązanie, które ma za zadanie zapobiec ewentualnym stratom wynikającym z utraty istotnych danych.– mówi Patrycja Imaszewska.

W ramach współpracy trwającej od lipca NIBLO zajmuje się działaniami media relations, jak również innymi zagadnieniami PR. Planowana jest stała obecność EKOPA24.pl w portalach społecznościowych. Przygotowana i zrealizowana będzie kampania linków sponsorowanych, jak również kampania reklamowa w serwisach branżowych.

EKOPIA24.pl to system, którego celem jest rozwiązanie wszystkich problemów związanych z wykonaniem kopii zapasowych zgromadzonych danych (backup). Oferowana technologia pozwala na przechowywanie backupu, na serwerze umieszczonym poza siedzibą przedsiębiorstwa, w najnowocześniejszym Data Center w kraju. Kopie bezpieczeństwa są zatem całkowicie bezpieczne i nienarażone na jakiekolwiek zagrożenia np. kradzież nośników danych, pożar, zalanie, fizyczne uszkodzenia. Rozwiązanie jest całkowicie automatyczne
i intuicyjne w zarządzaniu oraz obsłudze.

Niblo w swojej działalności koncentruje się na tradycyjnych działaniach marketingowych i e-PR, marketingu społecznościowym i wirusowym oraz pozostałych działaniach w internecie.
Wróć do Najnowsze informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość