WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rodak

Re: Nie działa TVN, Polsat, TV Puls, TV Trwam? Poradnik o DVB-T2/HEVC

rodak Wto Cze 28, 2022 2:04 pm

"greg" napisał(a): Po 27 czerwca, okazało się że wszystkie kanały są, ale trzeba je ponownie wyszukać, najlepiej automatycznie, bo są pod innymi częstotliwościami. Trwa to 3 minuty i OK.

nie OK , po przeprogramowaniu TV wyszukał 5 kanałów z ponad 30-tu do tej pory
Tow.jarosaław niech żyje!
Awatar użytkownika
M

M Wto Cze 28, 2022 2:08 pm

W.M. martwi się o TV TRWAM,dejcie se pokój
Awatar użytkownika
2212

2212 Wto Cze 28, 2022 8:48 pm

"Olo" napisał(a): Jeszcze wczoraj (niedziela 26.06.br) odbierałem TVP Dokument w Warszawie (Ursynów), od rana dzisiaj nie ma sygnału, nie mam też TV Trwam, Polsatu itd. Odbiornik TV jest nowy produkt LG z 2021r.

Kolego u mnie to samo. Zrób ponowne wyszukiwanie kanałów. W moim przypadku pomogło
Awatar użytkownika
Normalny obywatel

Normalny obywatel Śro Cze 29, 2022 6:52 am

Ludzie to jedna wielka porażka rząd to wszystko zaplanował kasę zwiną i ogłupia ludzi ja mam nowy tv i nic nie mogę znaleźć żadnych programów oczywiście oprócz TVP cofnęliśmy się w czasie
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Śro Cze 29, 2022 2:25 pm

Tyle plucia min.na tym portalu na TV TRWAM,a teraz się nagle martwicie.
Awatar użytkownika
Darek

Darek Czw Cze 30, 2022 8:24 am

To nie rząd, tylko pieprzone GSM żeby na kowalskim zarabiać udostępniając mu szybki internet 5G
Awatar użytkownika
Wal

Wal Czw Cze 30, 2022 8:30 am

Mam roczny telewizor.
LG nano 55 923pb
Mimo to brakuje TVN i Polsatu.
Awatar użytkownika
kate

kate Czw Cze 30, 2022 8:34 am

"wawa" napisał(a): Kanały odbierają jak chcą. Rządowe są. Stopklatka, Trwam, Fokus, Metro, TTV, Eska itp. są. Podobno w nowym standardzie. Polsatu i TVN brak. Dodatkowo innych komercyjnych również brak. Totalne jaja. Telewizor na bodajże Antenie odbierał ekran kontrolny informujący o nowym standardzie. Był obraz i fonia. Kurski, Kaczyński i pozostali towarzysze znów kręcą wałki z sygnałem.
Awatar użytkownika
kate

kate Czw Cze 30, 2022 6:02 pm

Ja mieszkam poza Warszawą, mam podłączony nowy dekoder i odbieram wszystkie kanały oprócz POLO TV i telewizji Trwam, szukam przyczyny dlaczego brakuje tylko tych dwóch ?
Awatar użytkownika
MARIUSZ

MARIUSZ Pon Lip 04, 2022 3:08 pm

Umnie te wymienione stację cały czas działają bez problemu
Awatar użytkownika
rds

rds Wto Lip 12, 2022 10:27 pm

materiał nic nie wnosi, po za reklamą nie istniejących jeszcze kanałów TVP. Ludzie natomiast zgłaszają problem z brakiem odbioru POLSAT na dekoderach z hevc - w tym przypadku materiał nie jest pomocny dodatkowo wprowadza w błąd.
Awatar użytkownika
Ada

Ada Pon Lip 25, 2022 8:00 am

Oglądam nasze ukochane szkiełku kontaktowe od początku. Jednak np dziś nie oglądamy bo nie sposób znieść tego pana JACHIMKA. Ciężko zrozumieć o co mu chodzi., ma wadę wymowy. A już z bratem to kompletna porażka. To nie tylko nasze zdanie. Wspaniały jest Pan Sianecki pani Katarzyna Kasia, pan Marek Przybylik, pan Markowski. KEMPA itd ale Jachimek to. Kompromitacja szkiełka.
Awatar użytkownika
sxd

sxd Nie Paź 02, 2022 9:48 am

Zalew urządzeń bardzo niskiej jakości w cenie od 50 do 600 zł. Przecież sprawa jest jasna aby był dobry dekoder musi mieć 8K najnowsze złącze HDMI, może mieć usb 3.0 lub 4.0 (ale nie koniecznie, bo usb jest przestarzałe). Powinien mieć RJ-45 (do internetu) i dysk lub możliwość podłączenia na najlepszym złączu (SAS) lub SCSI. Ale coś tak prostego kupić to niemożliwe, bo dlaczego konsument ma dostać coś najlepszego w uczciwej cenie?
Awatar użytkownika
denke

denke Czw Paź 20, 2022 1:47 pm

dziadostwo i naciaganie
Awatar użytkownika
Darek

Darek Czw Paź 20, 2022 1:48 pm

mieszkam w Łodzi w dzielnicy Hojny mam sygnal i jakosc prawie 100 % wdzien wszystko ok dobry odbiur al wieczorem TV PULS knoci nadawanie klatkuje mimo ze sygnal i jakos dobra
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości