WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sisi

Nie żyje Adam Słodowy. Wspomnienie

Sisi Śro Gru 11, 2019 11:22 am

Wielki żal. Bohater dzieciństwa!
Awatar użytkownika
pap

Re: Nie żyje Adam Słodowy. Wspomnienie

pap Śro Gru 11, 2019 1:28 pm

ja nie pamiętam programu, ale zerknęłam na serię i wciąga
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Gru 11, 2019 1:30 pm

Już raz pojawił się fake news w sprawie jego śmierci. Teraz Pan Adam naprawdę odszedł. Nie wiedziałem, że "Zrób to sam" już w 1983 roku skończyło nadawanie. Z 10 lat temu był w Toruniu. Laureat kilku nagród, a jego książka "Lubię majsterkować" przeszła do historii. Przetłumaczona na wiele języków. Największy majsterkowicz odszedł od Nas. Po prostu mistrz i klasa. Kiedyś w sobotę była "Telewizja z przeszłością", jego kultowy program był jakoś rano tak ok. 9:20 tego szczególnego dnia.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Śro Gru 11, 2019 1:32 pm

Panie Adamie. Dziękuję za całe dzieciństwo otoczone pomysłami, narzędziami i zabawą.
To dzięki Panu wiem do czego służy śrubokręt i nie boję się go używać.
Dziękuję...
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Śro Gru 11, 2019 7:49 pm

Jedna z legend telewizji.
"Zrób to sam jakiś taki Słodowy" cytat z "Sześciu dni z życia kolonisty"równie wielkiego Bohdana Smolenia.
Awatar użytkownika
dysk

dysk Śro Gru 11, 2019 9:07 pm

Zostało wspomnienie o Człowieku z pasją. Wspomnienie o samobieżnym "pojeździe" z drewnianej szpulki, kawałka parafiny , patyka i gumki recepturki i "wszystko się może przydać" ..........
Ilu z nas bawiły i :) kształtowały "Przygody Koziołka Matołka, Przygody Murzynka Bambo i Małpki Fiki Miki, Tytus , Romek i Atomek, Pan Słodowy, Baśń o Stalowym Jeżu Brzechwy?!.........
Awatar użytkownika
Aga

Aga Czw Gru 12, 2019 12:11 pm

Niepozorny gość, który dzięki swej pasji
wszedł do kodu kulturowego dzisiejszych 40 i 50 latków. Cieszę się, że go pamiętam.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości