[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Niektórzy publicyści „W Sieci” i „Gazety Polskiej” krytykują rzecznika Andrzeja Dudy za polemikę z posłami PiS

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Niektórzy publicyści „W Sieci” i „Gazety Polskiej” krytykują rzecznika Andrzeja Dudy za polemikę z posłami PiS

rozbawiony socjalistami z piSSu Śro Lip 26, 2017 1:58 pm

Podejrzewam, że ten rzecznik Adriana DługoPiSa to :
-ukryta opcja niemiecka
-złóg komunistyczny
-wdowiec ubecki
-dzicz
-kanalia
-zdradziecka morda
-kodorasta
-lewak
-ubywatel
-zdrajca

* - niepotrzebne skreślić ale....kurcze...wszystkie potrzebne są tutaj.
Awatar użytkownika
irasiad jest zdenerwowany

Re: Niektórzy publicyści „W Sieci” i „Gazety Polskiej” krytykują rzecznika Andrzeja Dudy za polemikę z posłami PiS

irasiad jest zdenerwowany Śro Lip 26, 2017 2:03 pm

te dwa weta obnażyły dosyć wyraźnie bolszewizm ekipy krasnala z Żoliborza, to co ci biedajakobini wygłaszają, popierdują i jak próbuja wyszmacić biednego Dudałę świadczy o czaszkozjebiźmie level max.
Awatar użytkownika
wszoku

Re: Niektórzy publicyści „W Sieci” i „Gazety Polskiej” krytykują rzecznika Andrzeja Dudy za polemikę z posłami PiS

wszoku Śro Lip 26, 2017 2:08 pm

Można umierać. Ziemkiewicz wypowiedział się z sensem. Widziałem już wszystko.
Awatar użytkownika
Julia

Julia Śro Lip 26, 2017 3:17 pm

Popieram Prezydenta Dudę, a też byłam jego wyborcą (ale nie wyborcą PIS w wyborach parlamentarnych). Szacunek dla Prezydenta. Wiceministrowie sprawiedliwości proszę o szacunek dla Pana Dudy bo to on jest Głową Państwa, a nie wy.
Awatar użytkownika
o proszę

o proszę Śro Lip 26, 2017 6:35 pm

pan zasłona? nie zasłaniaj się Pan panie Prezydencie. wiesz Pan ile miesięcy milczałam? tak mi Pan dziękujesz? przeproś Pan Macierewicza...albo pańska zasłona jak wolicie. widziałam żeś Pan się pompował

nie na siłowni, niestety
Awatar użytkownika
zestopuj

zestopuj Śro Lip 26, 2017 6:43 pm

szopkę robicie? całuski z małżonką. wiesz Pan ile (jak długo) ludzie pracują na pozycję? kto cię tam zaprowadził i się wciskasz tłumaczyć

kto pierwszy? przywołaj się...jesteś marionetką? to już od charakteru zależy panie Prezydencie...nie nasyłaj na mnie przynajmniej (pośrednio) tłumaczy pańskich słabości

nie jest czas i miejsce na pańskie obsesje
Awatar użytkownika
skoro

skoro Śro Lip 26, 2017 6:47 pm

wziąłeś na siebie. odpowiadaj. nie przełykaj śliny. nie będziemy się konserwować bo wam się marzy suweren republikański.
marzenia się skończyły do roboty Pan się bierz
Awatar użytkownika
jasna góra

jasna góra Śro Lip 26, 2017 6:50 pm

gdzie się Pan modlił? Bóg nie powiedział Panu że starszych się szanuje? przeproś Pan Macierewicza powtarzam.

moją wiarę Pan żeś zabił panie Prezydencie
Awatar użytkownika
proszę pana

proszę pana Śro Lip 26, 2017 7:01 pm

z Pana panie Prezydencie czyta się jak z Biblii. apokalipsy....nam się marzy Raj. prezydent ma pewną rolę u nas taką nie inną i nie widzę powodu żebyś pan (nadmiernie napięty) to naruszał....dałam temu czas. z prostego powodu wszystko się zmienia i słusznie...
wiem jak Warzecha i Ziemkiewicz pisze....wiem jak pan Kukiz dyskutuje ...roszczeniowo raczej...wam się zawsze należy...sam działaj skoro tak
Awatar użytkownika
słuchajcie

słuchajcie Śro Lip 26, 2017 7:15 pm

nie pouczajcie widza. zakładaj Ziemkiewicz Tv i będziesz hulał. nie widzę przeszkód. zabronili?

prezydent nie wdaje w dyskusje o dywanach. tego się nie robi w ten sposób... albo przywołuje do dyskusji. albo jakieś buziaczki. albo prostuje podawanie rąk. przemilczałam z myślą o jedności a Pan żeś napuszył się....zmieniaj konstytucje i będziesz się Pan puszył przynajmniej ustawowo

tyle milczałam a Pan nie mogłeś przemilczeć i te pańskie pomagiery? ja mogłam
Awatar użytkownika
Szatańskie Nowoczesno-PeOwskie zło

Szatańskie Nowoczesno-PeOwskie zło Śro Lip 26, 2017 8:16 pm

Jezus pełen Ducha Świętego, powrócił znad Jordanu i czterdzieści dni przebywał w Duchu na pustyni, gdzie był kuszony przez diabła. Nic w owe dni nie jadł, a po ich upływie odczuł głód. Rzekł Mu wtedy diabeł: Jeśli jesteś Synem Bożym, powiedz temu kamieniowi, żeby się stał chlebem. Odpowiedział mu Jezus: Napisane jest: Nie samym chlebem żyje człowiek. Wówczas wyprowadził Go w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata i rzekł diabeł do Niego: Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje. Lecz Jezus mu odrzekł: Napisane jest: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz
POstkomuna z PełO tak jak Judasz za srebniki służy Szatanowi. Za srebniki życia wiecznego towarzysze nie kupicie !!!
Awatar użytkownika
no raczej

no raczej Śro Lip 26, 2017 10:20 pm

nie chodzi o zło. może o grę....siłę charakterów. przetasowania. zobaczymy...robię Panu przysługę i zachowam dla siebie grzechy młodości po 40. masz Pan?

mnie potrzeba ludzi z krwi. nie wypchanych watą cukrową...podziękuj pan ortodoksyjnej prawicy że zmilczę co tam żeś Pan robił przed zawetowaniem i po...bardzo wymowne
Awatar użytkownika
Ubu krol

Ubu krol Czw Lip 27, 2017 9:00 pm

" krytykują rzecznika Dudy za polemikę z posłami PiS " 😂😂😂
co za bolszewickie swinie z tych tzw "dziennikarzy" pracujacych w gazetach pisowskich !
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości