[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Nielegalni” na podstawie książek Vincenta V. Severskiego to kolejny serial oryginalny Canal+

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kama

„Nielegalni” na podstawie książek Vincenta V. Severskiego to kolejny serial oryginalny Canal+

Kama Śro Mar 21, 2018 3:24 am

Zapowiada sie ciekawie
Awatar użytkownika
lola

Re: „Nielegalni” na podstawie książek Vincenta V. Severskiego to kolejny serial oryginalny Canal+

lola Śro Mar 21, 2018 8:47 am

U nas tylko potrafią robić M jak albo mroczny kryminały w tej samej obsadzie. Co za nuda!
Awatar użytkownika
rezolucyjny

Re: „Nielegalni” na podstawie książek Vincenta V. Severskiego to kolejny serial oryginalny Canal+

rezolucyjny Śro Mar 21, 2018 9:28 am

Pewnie m gościk też się wkrecił na gape
Awatar użytkownika
kkc

kkc Śro Mar 21, 2018 10:07 am

Ja czekam na ekranizację. Przeczytałam wszystkie części jak gimbaza zmierzch ;-) Niemniej, co do obsady - kontynuując tradycję żywą w narodzie – będę marudzić, bo trochę inaczej sobie wyobrażałam Konrada. P. Damięcki jakoś mi nie pasuje, ale zobaczymy, może sobie poradzi. Zakładam, że p. Juszczak, która jest na zdjęciu będzie się wcielać w rolę Sary i tu mimo, że próbuję się przekonać, żeby dać jej szanse, to mam ochotę wykrzyczeć głośne NIE. Totalnie nie pasuje mi do roli silnej, konkretnej babki z kręgosłupem :-( Bo chyba, że będzie grać rolę Elki...
Awatar użytkownika
sisi

sisi Śro Mar 21, 2018 11:18 am

A co z "Królem"?
Awatar użytkownika
Czerwo

Czerwo Śro Mar 21, 2018 12:23 pm

Książka mnie nie powaliła, ale może jakby się skupić na fragmentach, w których coś się działo, parę odcinków z tego powstanie takich, że widzowie przy nich nie usną :)
Awatar użytkownika
niko

niko Śro Mar 21, 2018 1:21 pm

serio, będą odgrzebywać jakiś przedwojenny skarb? Dla mnie pomysł trąci myszką ;) Ale to ich decyzje.
Awatar użytkownika

www Śro Mar 21, 2018 1:23 pm

Czy naprawdę w każdym serialu musi grać Woronowicz?
Awatar użytkownika
rkk

rkk Śro Mar 21, 2018 2:03 pm

tylko niech jakiegoś dźwiękowca zatrudnia!!! bo i belfer i kruk tylko z napisami :( książek nie czytałam czyli muszę nadrobić przed emisją serialu... co do obsady wygląda ciekawie ( nie opatrzona) :) za to plus. Panią Juszczak to widziałam tylko jak mendy grała więc jako agentka mi pasuje...
Awatar użytkownika
Zxcvb

Zxcvb Czw Mar 22, 2018 11:01 am

Wątek szwedzki jest świetny, wątek polski to tragedia. Najciekawszą postacią wg mnie był Jagan. Szkoda, że w kolejnych częściach został tak koncertowo skopany. Drugi tom należy z litości pominąć milczeniem. Trzecia część jest chyba najbardziej dojrzała, najlepsza. Polecam audiobooki z powodu. Gosztyłą.
Awatar użytkownika
gość

gość Nie Mar 25, 2018 4:20 pm

kolejna Polska fikcja szkoda czasu na takie bzdury
Awatar użytkownika
illusja

illusja Wto Mar 27, 2018 10:10 pm

Zapewne premiera jesienią 2018, bo teraz leci Kruk
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość