WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Andy

Nieprawidlowosci w Cyfra+!!!!!!UWAGA!!!!!!

Andy Czw Maj 05, 2005 8:30 am

Uwazajcie na ta Cyfre+,szczegolnie gdy podpisujecie z nia umowe.Wymagaja wtedy podpisu,ze abonent zapoznal sie z regulaminem a regulaminu nie daja.Do podpisania jest wtedy kilka dokumentow i nie zwraca sie na to uwagi a w regulaminie sa takie haczyki ktore pozwalaja im skasowac abonenta na znaczna sume w przypadku rozwiazania umowy.Moim zdaniem to bardzo nieuczciwe bo pozwala tej firmie na uzyskiwanie nienaleznych jej zyskow
Awatar użytkownika
regoat
bardzo chętnie dyskutujący

Miejscowość: UE

regoat Śro Cze 29, 2005 8:25 pm

Jezeli sa do klałzyle niezgodne z prawem lub ktore sa niekozystne dal klijenta a jestes ich pewien zglos to do Urzedu Ochrony Konkurencji i Konsumenta oni sie tym zajmą.

Juz raz zmusili cyfre+ z zmian z regulaminie i uruchomienia numeru 0 801.
Awatar użytkownika
kriss
junior

kriss Śro Wrz 14, 2005 2:03 pm

was to chyba wszystkich porąbało po co krytykować platformy cyfrowe że za drogo???? zrezygnuj a nie narzekaj że za drogo a potem posłuchaj sobie radia
np. ''MARYJA'' nie pozdrawiam: kriss
Awatar użytkownika
wrobel

wrobel Śro Wrz 14, 2005 2:43 pm

kriss napisał(a):was to chyba wszystkich porąbało po co krytykować platformy cyfrowe że za drogo???? zrezygnuj a nie narzekaj że za drogo a potem posłuchaj sobie radia

idiotyczny komentarz, do tego nie na temat

a co do samych umów i regulaminów - niestety, powinniśmy wszystko czytać, szczególnie drobną czcionką, ale kto ma na to czas :?
Ludzie, myślcie - to nie boli :)
Awatar użytkownika
Goriot

Miejscowość: Żagań

Goriot Wto Wrz 20, 2005 7:45 am

kriss napisał(a):was to chyba wszystkich porąbało po co krytykować platformy cyfrowe że za drogo???? zrezygnuj a nie narzekaj że za drogo a potem posłuchaj sobie radia

Super komentarz.Tak samo myśle.Jeżeli mi coś się niepodoba to rezygnuje i tyle a nie krzycze na forum.
Awatar użytkownika
Rosario1

Miejscowość: małopolska

?

Rosario1 Wto Wrz 27, 2005 12:24 am

kriss i Goriot o czym wy piszecie? Problemem tu poruszanym są kruczki i machlojki dealerów cyfry+, a nie ceny.
Ja ze swej strony mogę wskazać inny przykład naciągactwa agentów C+.
Otóż w końcu roku ubiegłego roku panowie fatygowali się od domu do domu (zwłaszcza ludzi starszych) z opowiastką, że po nowym roku zostaną wyłączone wszystkie nadajniki TVP i jedyna możliwość oglądania telewizji to C+. Proponowali od ręki montaż zestawu po promocyjnej cenie 200 zł, a w przypadku zwłoki, po nowym roku cena miała wynosić 500 zł. Oczywiście po niedługim czasie sprawa się rypła, kogoś tam wywalili i ucichło. Ale kto wie, może w tym roku znowu takie pomysły się pojawią. Dla ciekawskich info że było to w okolicach Nowego Sącza.
Kiedyś będzie mądrzej.
Awatar użytkownika
recenzentka
gaduła!

podobny

recenzentka Sob Cze 24, 2006 3:00 pm

PROSZĘ O RADY
Mam podobny problem - samotnemu 80-latkowi w mojej rodzinie podobną metodą "wciśnięto" w C+ najdroższą, platynową kartę z dodatkami typu Mezzo, za ponad 150zł miesięcznie! Dowiedziałam się w miesiąc po podpisaniu umowy :cry: . Teraz mam 6 tygodni do okrągłych 12 miesięcy płatności, ale namiar tylko na skrytkę pocztową w Wawie. Poradźcie, proszę, skuteczną metodę wypowiedzenia umowy (czy te pudełka mam im sama wysłać?), albo zamianę na najtańszą wersję w C+. Ewentualnie proszę, polećcie, na co to można sensownie zamienić dla starszego pana, który i tak więcej niż 10 kanałów nie rusza, a lubi trochę sportu, przyrody, z filmów wojenne i westerny? Może jakaś satelita wystarczy, bez comiesięcznego haraczu? (Czy wszystko ma odpowiedni zasięg w Beskidach?)
Będę wdzięczna, bo w tym przypadku jestem szewcem, co bez butków biega, czyli nie mam czasu na oglądanie :lol: Pzdr, r.
"Słowa kunsztowne, słowa piękne bledną,
Wobec prostego, które trafia w sedno"
Jan Sztaudynger
Awatar użytkownika
Rosario1

Miejscowość: małopolska

Rosario1 Nie Cze 25, 2006 1:49 pm

W wolnym (bezpłatnym) odbiorze masz ograniczny wybór.
Z Eutelsata:
Tv Polonia
TVP Kultura
Polsat 2
Tele 5
Polonia 1
ITV
Zdrowie i Uroda
Tv Puls
Tv Biznes
4 Fun
VIVA Polska
TVN Gra
Mango 24
Podróże

Lub z Astry:
Tv Polonia
TVP Kultura
TV TRWAM
TVP 3 (wersja warszawska chwilami kodowana)
Moim zdaniem najlepszą płatną jest Polsat podstawowy z odbiornikiem na własność 35 zł/mies. Najwięcej programów za najmniejsze pieniądze, bo C+ najtańszy 29 zł (następuje podwyżka z 24 zł) praktycznie nie daje nic za to.
Zasięg odbioru jest w Polsce praktycznie taki sam, Astra może mieć trochę mniejsze czasze, ale jest to też zależne od klasy konwertera.
Kiedyś będzie mądrzej.
Wróć do Cyfra+

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości