WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
tawokularach

Niesprzedany posiłek będzie można kupić za jedną trzecią ceny. Aplikacja Too Good To Go wchodzi do Polski

tawokularach Śro Lip 10, 2019 3:33 pm

tak trzymać! walczyć z marnowaniem jedzenia!
Awatar użytkownika
damian

Re: Niesprzedany posiłek będzie można kupić za jedną trzecią ceny. Aplikacja Too Good To Go wchodzi do Polski

damian Czw Lip 11, 2019 7:53 am

Jej, ile tu dziwnej zawisci. Too Good To Go funkcjonuje juz w wielu innych krajach na swiecie od dawna. Korzystam w Norwegii i nigdy nie dostalem nic co byloby zle, nieswieze albo zlezale, bo takie jedzenie sie wyrzuca. W tej aplikacji chodzi o to, ze mozesz pojsc sobie na sniadanie hotelowe za pol ceny w ostatniej kolejnosci albo dostac paczke jedzenia z ulubionej kawiarni albo piekarni... A nie o to zeby jesc resztki ;)
Awatar użytkownika
jarek k. pierwsze człowiek w Poslce

Re: Niesprzedany posiłek będzie można kupić za jedną trzecią ceny. Aplikacja Too Good To Go wchodzi do Polski

jarek k. pierwsze człowiek w Poslce Czw Lip 11, 2019 7:54 am

Ciekawe kiedy wystawiają. Raczej nie przy zamknięciu restauracji 😉
Awatar użytkownika
ddb

ddb Czw Lip 11, 2019 7:54 am

Sanepid już czeka :)
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Czw Lip 11, 2019 7:09 pm

Posiłki sprzedawałyby się o wiele lepiej, gdyby były sprzedawane po uczciwych cenach. W niektórych restauracjach czy barach przebicie wynosi nawet 1000 procent. Słownie - tysiąc procent. Aplikacja dla ludzi, którzy cieszą się, że płacą nie dziesięć razy więcej, tylko pięć albo sześć...
Awatar użytkownika
ElizaMieszana

ElizaMieszana Sob Lip 13, 2019 2:43 pm

Oby to na pewno jedzenie, które nie zostało amówione? Czy może resztki tego, co ktoś nie dojadł? (słyszałam, że i za pełną cenę to nieraz "wraca do obiegu")
Awatar użytkownika
Kłapouchy

Kłapouchy Pon Lip 15, 2019 2:22 pm

Pomysł rewelacyjny, szkoda natomiast, że jeszcze najwyraźniej mało popularny wśród warszawskich knajp. Mam aplikację zainstalowaną od ok. tygodnia i jeszcze ani razu nie udało mi się trafić na jakiś posiłek do uratowania. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Ania
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości