WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
NK? - NIE dziekuje.

Re: Nk.pl z nowym logo i 18,5 mln zł zysku

NK? - NIE dziekuje. Śro Cze 23, 2010 3:49 pm

Ja już rozesłałem info do znajomych i się zalogowałem na FB
NK- zdecydowanie NIE, dziękuje
niebawem usuwam konto.
A płatne gierki to pomysł chyba najbardziej idiotyczny.
Awatar użytkownika
lojerka

lojerka Śro Cze 23, 2010 4:53 pm

"Mamy nadzieję, że konieczność akceptowania przez użytkowników nowego regulaminu nie zniechęci do logowania i pozostaną wierni naszemu serwisowi – dodał Pernal."
no to sie myli, bo ja w związku z tym , że nie akceptuję niektórych warunków będę rozwiązywać umowę z NK
Awatar użytkownika
lojerka

lojerka Śro Cze 23, 2010 4:57 pm

SlawaSz napisał(a):Nowy regulamin, który wymaga zgody m.in. na: przetwarzanie danych osobowych, na nieodpłatne przetwarzanie i wykorzystanie zdjęcia głównego (w tym wizerunku) wraz z imieniem i nazwiskiem oraz na przetwarzanie danych związanych z aktywnością w portalu. - WOW! TRZEBA MIEĆ TUPET ŻEBY WYMAGAĆ CZEGOŚ TAKIEGO OD UŻYTKOWNIKÓW! Mam nadzieję, że istnieją w tym kraju osoby na tyle inteligentne, żeby nie godzić się na taki szantaż. Zastanawiam się czy np. za rok nie trzeba będzie podać haseł do kont pocztowych, bankowych itp. Pan prezes to chyba się mocno w głowę uderzył, bo trzeba mieć z mózgiem coś nie tak, żeby naciągać ludzi na spam. Liczę na to, że Rzecznik Praw Konsumenta szybko zajmie się tym absurdem. A jeśli nikt nic z tym nie zrobi, to bez skrupułów trzeba będzie zrezygnować z nk.

maja tupet! jedocześnie sami nie przestrzegaja wlasnego regulaminu, nie wiedzą co to jest ochrona dóbr ososbistych, tlumacząc ze nie będą nikogo cenzurować ,a jeszcze teraz takie "wymogi" więc ja własnie,z ciężkim sercem,ale porzucam NK
Awatar użytkownika
antynasza klasa

antynasza klasa Czw Cze 24, 2010 12:12 am

Ja sie wlasnie wypisalem z nk.
Przylaczcie sie do bojkotu!!!!!!!!!
To jest chamstwo to co teraz zrobili!!!!
Wymazyjcie zdjecia, dane i profile.
Awatar użytkownika
Róża

Róża Czw Cze 24, 2010 5:14 am

Obecnie Nk jest beznadziejna ! Ciągle te same gęby i upomienia,że dawno mnie tam nie było.Nk staje się uciążliwa a nie do utrzymania lub odszukania kontaktów.Kilka dni odczekam i zobaczę jak to działa i zrezygnuję.Coraz częściej ta strona służy oszustom.!
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Cze 24, 2010 11:47 am

Róża napisał(a):Obecnie Nk jest beznadziejna ! Ciągle te same gęby i upomienia,że dawno mnie tam nie było.Nk staje się uciążliwa a nie do utrzymania lub odszukania kontaktów.Kilka dni odczekam i zobaczę jak to działa i zrezygnuję.Coraz częściej ta strona służy oszustom.!

te upomnienia można wyłączyć, trzeba poszukać.
od dziś wypisany z nk.pl
Awatar użytkownika
Krystian

Krystian Czw Cze 24, 2010 6:38 pm

Ja jeszcze dodam, że jak nie zaakceptujecie choć jednego punktu - wasze konto zostanie usunięte po 30 dniach. Ja mówię swojemu kontu Pa Pa!
Awatar użytkownika
zeto

zeto Czw Cze 24, 2010 8:12 pm

Wielka szkoda, ten portal był najlepszy na poczatku bez sledzika bez gier i innego niepotrzebnego dziadostwa.Jeszcze chwila i bedziemy sie wycofywać, jest tyle społecznościowych portali ze bez łaski.
Awatar użytkownika
pingpong

pingpong Czw Cze 24, 2010 8:23 pm

widac, ze sie mlodym smrodom w glowach od kasy poprzewaracalo i zaczeli miec bezczelne, megalomanskie aspiracje. za szybko sie wzbogacili. zawsze mowilem, ze do wielkiej kasy trzeba dojrzec, by nie stracic po drodze szacunku do ludzi. oni juz go najwyrazniej stracili. wniosek jeden: moj profil znika z naszej-kasty. :)
Awatar użytkownika
życzek

życzek Pią Cze 25, 2010 11:12 am

żenada dla gimbusów jednym słowem, życzymy im jak najgorzej
Awatar użytkownika
bea

bea Pią Cze 25, 2010 2:56 pm

cóż, mają prawo robić ze swoim, co chcą. To ich wlasność i propozycja usług w Sieci. To oni ustalają reguły. Jeśli komus się nie podoba to przecież nie musi na siłę mieć konta na N-K. TAkie są prawa rynku. Portal społecznościowy (jego utrzymanie) także kosztuje. Ludziom się wydaje, że wszsytko jest za darmo.
Awatar użytkownika
Sołtys

Sołtys Sob Lip 10, 2010 1:37 am

Zrezygnowałem ze swojego konta na Nk i już mam nowe na FB, które może jest mniej ciekawe graficznie, ale bardzo funkcjonalne.
Pozdrawiam i ..zapraszam..:)))
Awatar użytkownika
dzekus1

dzekus1 Sob Lip 17, 2010 12:10 pm

To rozbój w biały dzień. Co na to prawo?
Awatar użytkownika
kudlaty

kudlaty Pon Lip 19, 2010 9:22 am

nASZA kLASA TO NASZA KLASA A NIE ROBIĄ Z TEGO FOTKĘ, PIERWOTNY POMYSŁ POWOLI PSUJ. no szkoda :((
Awatar użytkownika
czapelka

czapelka Sob Lip 24, 2010 8:00 am

szkoda ze pazernosc wziela gore, bede musiala rozstac sie z ta strona , bo nie zamierzam udostepniac ani pozwalac udostepniac moich danych , koniec i kropka.A milo bylo spotkac sie po latach na NK.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości