WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Adam

No i znowu brak TVP1 i TVP2

Adam Pią Maj 09, 2003 11:53 am

No i stało się. Kolejny raz programy TVP zostały wyłączone. Coś mi się wydaje że ptzyjdzie na czekać na ich powrót znowu z rok albo i dłużej. :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
marcel

marcel Pon Maj 12, 2003 7:00 pm

Coś mi się zdaje że w tym całym Polsacie nie dba się o interesy ludzi którzy od jakiegoś czsu płacą 44 zł. miesięcznie ta dodatkowa opłata równa sie abonamentowi TVP. Zapomniano iz czsy kiedy miało sie gdzies klienta mineły dzis reguła jak che sie przetrwac to " klient nasz pan" a tu jak na złośc i niekorzyśc ekonomiczną(spadek zainteresowania PC) i wieloma czynnikami które odbiją sie polsatowi i to moco - nic nie robią. Jak dłógo można prowadzić negocjacje? Wkurzony tym wszystkim postanowiłem zadzwonić na infolinie i tutaj miły głos pani poinformował mnie jak na planszy emitowanej na TVP 1 I TVP 2 szkoda cytować iż trwają rozmowy. Nadomiar tego wszystkiego nie pytając dalej i chcąc sie rozłączyc pani polsatowa zaczęła mi wymieniać jakie to mają wspaniałe kanały i usługi multimedialne, oraz o nowych kanałach jakie maja zamiar wprowadzić.I tutaj zaskoczony tym ostatnim pytam o szczegóły, tylko sciszonym głosem potwierdziła że rozmowy trwaja z dystrybutorami kanałów filmowych, lecz pod naciskiem z mej strony o szczegoły zamilkła.
Otóż chyba maja nas na siłe ztrzymac,byc może od momentu wyłączenia programów publicznej diametralnie wzrosł zwrot dekoderów.
po tym wszystkim trudno zrozumiec jaką poltykę prowadzi Z. Solorz względem PC.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Nie Lis 23, 2003 9:56 pm

javascript:emoticon(':D')
bo polsat daje robic sie w konia
c+ ma wtyki w tp i robi co chce
i nie pozwoli na emisje 1.2 polsatowi
Awatar użytkownika
Elmar

Iznowu brak TVP1 i TVP 2

Elmar Pią Lut 27, 2004 11:45 pm

Za niespelna trzy miesiace mija rok od momentu jak polsat wylaczyl TYP1 i TVP2.mam juz dosyc ogladania planszy o prowadzonych negocjacjach.Majac takich pozal sie Boze negocjatorow moze to potrwac jeszcze nastepny rok albo i dluzej.Ja bym takich negocjatorow juz dawno z pracy wywalil,bo po co trzymac darmozjadow.Jezeli nie wiedza jak sie negocjuje to niech skontaktuja z Cyfra +. Moze ktos ma pomysl jak uczcic te rocznice i jak zrobic polsatowi jakis " PREZENT"a tak wogole czy kts z polsatu to czyta???. :roll: [/list]
Wróć do Cyfrowy Polsat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość