WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Nowy Biznes, Biznes Plan, Pomysł na Biznes, Działalność Gospodarcza, Prawo, Podatki, Urząd Skarbowy, Kredyty, Środki Unijne, Windykacja, ZUS, Franchising, Franczyza

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Alicja.Alicja

Nowa inwestycja na Żeraniu

Alicja.Alicja Czw Sie 11, 2011 1:08 pm

Witam. Mam biuro na Pradze. Słyszałam o nowej inwestycji biurowej tworzonej na Żeraniu. Planuję przenieść tam swoje biuro. Ktoś słyszał o tej inwestycji ? Dodatkowo powstaje inwestycja drogowa, dzięki której będzie lepszy dojazd do tego miejsca. Bardzo interesują mnie eleganckie biura i jestem ciekawa czy ktoś z Was już coś wie na ten temat i jak zapatrujecie się na mój pomysł ?
Awatar użytkownika
Michał

Re: Nowa inwestycja na Żeraniu

Michał Sob Sie 13, 2011 1:21 pm

Znalazłem stronę o tej inwestycji http://www.biuro-hala.pl/ . I moim zdaniem wszystko wygląda bardzo obiecująco. Jeśli uważasz, że to pomoże lub poprawi jakość Twojemu biurze to jak najbardziej jestem za.
Awatar użytkownika
słucha

słucha Śro Sie 17, 2011 10:53 pm

Czyżcy Warszawa zbliżałą się do swiata zewnętrznego innych stolic? Ładnie by było gdyby zaczęła się podobnie rozwijać :)
Awatar użytkownika
Warszawiak

Warszawiak Sob Wrz 24, 2011 7:22 pm

Warszawa się przecież rozwija, nie mam porównania z innymi stolicami ale tutaj jest coraz piękniej. Co do Żerania to bardzo podoba mi się remont dróg a powstające biurowce niewyobrażalne, Marywilska stanie się siedzibą wielu firm :)
Wróć do Biznes Forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości