WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pablo

Re: Nowa prezes Polskiego Radia zapowiada, że nie będzie już zwolnień. Jej celem wzrost słuchalności

pablo Czw Mar 12, 2020 11:30 am

Wzrost słuchalności? To chyba kpiny! Jak od PISaków naszą kasę dostali to im już jacyś tam słuchacze nawet już są niepotrzebni...
Awatar użytkownika
Lisa

Re: Nowa prezes Polskiego Radia zapowiada, że nie będzie już zwolnień. Jej celem wzrost słuchalności

Lisa Nie Mar 15, 2020 10:00 pm

Uwielbiałem raport o stanie świata, sobotnia popołudniowa godzina, gdzie w specjalistyczny sposób były poruszane kapitalne tematy i punkt widzenia, nie możliwy do odnalezienia gdzie indziej. Zapraszani specjaliści, ich głosy i opinie a także egzotyczna orientalna muzyka jako przerywnik poszczególnych tematów….To już nie wróci…na początku myślałem że przeniesiono godzinę emisji…a tu masz….nie mogłem uwierzyć że taki program został zdjęty z anteny….. ale mało tego Anna Gacek i zaraz po tym odsunięcie Wojciecha Mana to już było niedorzeczne., przysłowiowy gwóźdź do trumny. Czekam jeszcze tylko na Niedźwieckiego Barona i Waglewskiego….tak dalej …pani agnieszko kamińska… tak dalej….
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości