[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nowa ramówka Trójki - rano Ciechański i Łukowska, "Salon Polityczny" pół godziny później

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gal

Re: Nowa ramówka Trójki - rano Ciechański i Łukowska, "Salon Polityczny" pół godziny później

Gal Czw Paź 01, 2020 8:57 pm

"Szymon" napisał(a): Czy ktoś mi napisze, jaka jest koncepcja publicznego radia wg p. Kamińskiej. Założenia, idee, itp

Tą koncepcją jest chyba antykoncepcja.
Awatar użytkownika
co

Re: Nowa ramówka Trójki - rano Ciechański i Łukowska, "Salon Polityczny" pół godziny później

co Czw Paź 01, 2020 9:42 pm

kto to Łukowska?
Awatar użytkownika
Spadówa

Spadówa Czw Paź 01, 2020 11:20 pm

"slawek" napisał(a): Trzeba być sprawiedliwym i dać szansę, czas Nowej Ekipie, tzw kredyt zaufania. Moim zdaniem świetne zmiany... Pora na Trójkę za bardzo przypomina wygłupy w komercji niestety ale liczę na poprawę.
Brakuje mi zmiany oprawy muzycznej - tak archaicznych dźwięków, sygnałów, nie ma już żadna stacja (pukanie w patelnię przed reklama i ten pretensjonalny głos "zapraszamy do reklamyyyy"... no nie mogę tego słuchać:))
Aż się prosi to zmienić w trybie pilnym. Generalnie w mojej ocenie zmiany na plus!
Ciebie też proponuję wyrzucić na śmietnik albo spuścić w kiblu. Są młodsi, lepiej piszą po polsku, do widzenia.
Awatar użytkownika
Były słuchacz

Były słuchacz Pią Paź 02, 2020 1:16 am

Najbardziej boli mnie zniszczenie Trójki.
Awatar użytkownika
Apetita.

Apetita. Pią Paź 02, 2020 6:25 am

Włączyłam Trójkę i tego nie da się słuchać. "no i działamy". Nie chcę, żeby działali, chcę, żeby mnie powitali jak kogoś bliskiego. To się robi RMF owate. Nie dla mnie. Po 5 minutach zmęczona jestem. Dla mnie dramat.
Awatar użytkownika
Apetita.

Apetita. Pią Paź 02, 2020 9:10 am

Włączyłam Trójkę i tego nie da się słuchać. "no i działamy". Nie chcę, żeby działali, chcę, żeby mnie powitali jak kogoś bliskiego. To się robi RMF owate. Nie dla mnie. Po 5 minutach zmęczona jestem. Dla mnie dramat.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Paź 02, 2020 9:24 am

#trujka
#produktradiopodobny
Awatar użytkownika
slawek

slawek Pią Paź 02, 2020 9:50 am

"Spadówa" napisał(a):
"slawek" napisał(a): Trzeba być sprawiedliwym i dać szansę, czas Nowej Ekipie, tzw kredyt zaufania. Moim zdaniem świetne zmiany... Pora na Trójkę za bardzo przypomina wygłupy w komercji niestety ale liczę na poprawę.
Brakuje mi zmiany oprawy muzycznej - tak archaicznych dźwięków, sygnałów, nie ma już żadna stacja (pukanie w patelnię przed reklama i ten pretensjonalny głos "zapraszamy do reklamyyyy"... no nie mogę tego słuchać:))
Aż się prosi to zmienić w trybie pilnym. Generalnie w mojej ocenie zmiany na plus!
Ciebie też proponuję wyrzucić na śmietnik albo spuścić w kiblu. Są młodsi, lepiej piszą po polsku, do widzenia.

widać jakich "słuchaczy" miało PR3
Awatar użytkownika
Pan Waldek

Pan Waldek Pią Paź 02, 2020 10:24 am

Przypominam, że mamy 2 października 2020 roku i wbrew niektórym nielicznym "niestety", ale TRÓJKA dalej gra i gra mać.
Awatar użytkownika
ptr

ptr Pią Paź 02, 2020 10:52 am

Wczoraj wytrzymałem około 20 minut porannej audycji. Było ciężko.
Dziś po temacie dnia pt. jak przywrócić poprzedni wygląd fejsbuka wyłączyłem.
Dno to mało powiedziane.
Lata temu, gdy Marek Wałkuski przestał prowadzić poranną audycję czułem, że czegoś mi brakuje. Telefony słuchaczy "z taśmy" wydawały mi się sztuczne i komentarze do nich naciągane. Przebolałem. To co słychać od wczoraj w miejscu "ZD3" to mistrzostwo świata i okolic w dziedzinie amatorszczyzny i żenady przed mikrofonem. Nie da się słuchać.
Awatar użytkownika
panie waldku pan się nie boi

panie waldku pan się nie boi Pią Paź 02, 2020 11:02 am

"Pan Waldek" napisał(a): Przypominam, że mamy 2 października 2020 roku i wbrew niektórym nielicznym "niestety", ale TRÓJKA dalej gra i gra mać.

Niestety nie gra tylko produkuje żenujące dźwięki w wykonaniu pary krzykliwych amatorów nadających się co najwyżej do obsługi radiowęzła na bazarze.
Awatar użytkownika
ptr

ptr Pią Paź 02, 2020 12:44 pm

"To mówiłem ja, Jarząbek..."
Awatar użytkownika
tera my

tera my Pią Paź 02, 2020 1:57 pm

"TKS" napisał(a): Trójka jest teraz do słuchania. Bardzo dobra muzyka - praktycznie bez polityki i co najważniejsze bez żałosny ch wybranych telefonów słuchaczy co to nie wyobrażają sobie Trójki bez tych co tam siedzą od stanu wojennego

Zamiast TKS podpisz się TKM - tera k. my! Może bez żałosnych telefonów, za to przy prowadzących poranne pasmo spokojnie można okno otworzyć - nie wyfruną. Co gorsza - pogrążają tę stację jak kamień u szyi. Nazwać ich amatorami to obrazić amatorów.
Awatar użytkownika
Wirek Miernik

Wirek Miernik Pią Paź 02, 2020 1:59 pm

A co się stało z panem MO - dyrektorem muzycznym niejakim Mariuszem Owczarkiem?
Nie ma tu o nim.
Awatar użytkownika
Wirek Miernik

Wirek Miernik Pią Paź 02, 2020 2:11 pm

A co się stało z panem MO - dyrektorem muzycznym niejakim Mariuszem Owczarkiem?
Nie ma tu o nim.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości