[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nowa ramówka Trójki - rano Ciechański i Łukowska, "Salon Polityczny" pół godziny później

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ptr

Re: Nowa ramówka Trójki - rano Ciechański i Łukowska, "Salon Polityczny" pół godziny później

ptr Pon Paź 05, 2020 10:32 am

Dziś rano nasycenie żenującymi żartami prowadzącego jakby mniejsze. Czyżby dotarły komentarze od słuchaczy? Mimo to nie da się słuchać dłużej niż kilka-kilkanaście minut. Słabe toto i cienkie jak lód w październiku. Siłą przyzwyczajenia włączyłem radio z rana i niestety wyłączyłem zniesmaczony. Chyba czas pozbyć się złudzeń i przestawić na coś innego. Szkoda...
Awatar użytkownika
Dariusz

Re: Nowa ramówka Trójki - rano Ciechański i Łukowska, "Salon Polityczny" pół godziny później

Dariusz Pon Paź 05, 2020 10:39 am

Dzisiaj spora część audycji o tym, że Ciechański zerwał się z łóżka i teraz boli go noga. Ależ to żenada!
Awatar użytkownika
Dariusz

Dariusz Pon Paź 05, 2020 6:00 pm

"ptr" napisał(a): Dziś rano nasycenie żenującymi żartami prowadzącego jakby mniejsze.

Bo, jak poinformował, zerwał się łóżka i noga go boli. Panienki zachichotały :)
Awatar użytkownika
bodo

bodo Pon Paź 05, 2020 7:50 pm

"Dariusz" napisał(a): Dzisiaj spora część audycji o tym, że Ciechański zerwał się z łóżka i teraz boli go noga. Ależ to żenada!

Cóż, Radio Kraśnik program trzeci.
Awatar użytkownika
słuchacz do tej pory wierny

słuchacz do tej pory wierny Pon Paź 05, 2020 7:58 pm

dzisiaj - poniedziałek, 5.10.20 - nie dałem rady, to jest żenada a nie Trójka, dajcie spokój. Ciechan na Myśliwieckiej to profanacja, najgorsze wzorce z komercyjnego rynsztoka. Trzymałem kciuki za Trójkę, nie nabrałem się na "nowe" RNŚ, ale teraz... teraz trącał was pies. kulawą nogą.
Awatar użytkownika
Dla dorosłych i dla dzieci 3/5/7 będzie w sieci

Dla dorosłych i dla dzieci 3/5/7 będzie w sieci Czw Paź 15, 2020 1:25 pm

Ja wymiękłem wraz z odejściem Rożka. Jeszcze chyba z przyzwyczajenia dwa lub trzy razy spróbowałem o różnych porach i dzisiaj błąkam się szukając jakiejś namiastki dawnej Trójki. RNŚ to porażka, zresztą nie jestem zaskoczony. Mam nadzieję, że 3/5/7 ruszy i ruszą wspomnienia.
Awatar użytkownika
Wiolka

Wiolka Pią Paź 16, 2020 9:41 am

Mam wrażenie, że Trójka zatrudniła Mariana i Barbarę z reklamy radiowej Media Expert. ŻENUJACY WRECZ POZIOM DIALOGÓW.
Awatar użytkownika
mon

mon Wto Paź 20, 2020 7:42 am

Gdy próbuję czasem słuchać porannej audycji, to nie mogę uwierzyć, w to co słyszę. Mam wrażenie, że się cofam w rozwoju..
Fuj:(
Awatar użytkownika
Krzysztof - słuchacz

Krzysztof - słuchacz Wto Paź 20, 2020 7:51 pm

Trójkę usłyszałem pierwszy raz w życiu mając siedem lat (1986r.). Już wówczas miałem kilka ulubionych dźwięków i głosów. No i tak Trójka towarzyszy mi do dziś. W przeszłości, gdy ktoś zapytał się "jakiego radia słuchasz?", zawsze odpowiadałem jednoznacznie "Trójka". Nie sądziłem, nawet nie myślałem o czasach, kiedy to ustrój polityczny tak mocno wpłynie na oblicze polskich mediów, a tym bardziej zniszczy Dobro Narodowe, czyli właśnie Program Trzeci Polskiego Radia. Instytucję budowaną przez lata głosami najlepszych Redaktorów, Speców od muzyki KAŻDEJ, ludzi na ponadprzeciętnym poziomie z fantastyczną umiejętnością budowania relacji ze słuchaczem.
Dziś mogę powiedzieć, że jestem świadomym słuchaczem, a w przypadku radia polskiego - jestem Klientem. W tej chwili Trójka przechodzi przez proces upadania i niszczenia wewnętrznego. Trójka przeżyła czasy głębokiego PRL, a została zniszczona przez władzę demokratyczną. Jako Klient rezygnuję z produktu, niespełniającego podstawowe oczekiwania słuchacza. Jako świadomy Klient będę słuchał radia na poziomie.

Do tej pory było wiele stacji prezentujących przaśne poczucie humoru, chaos intelektualny oraz zainteresowanie pustymi newsami. W tej chwili do tego grona dołączyła Trójka i ludzie ją tworzący. Poranna audycja to uwłaczająca słuchaczom plątanina nieskładnych zwrotów, słów zasłyszanych przypadkiem w drodze po korytarzu, prowadzona przez niekompetentne osoby. Na marne doszukiwać się jakiegokolwiek poziomu. Ciekawostki omawiane na antenie śmieszą moją ośmioletnią Córkę, która słuchając "audycji" poprawia błędy językowe osób siedzących przy mikrofonie.
Jako Klient zgłaszam reklamację na upadek jakości. To nie jest chwilowy spadek formy, to nie jest wypadek przy pracy.

Teraz kilka słów do Ciebie.
Dobrze wiesz, że przykład idzie zawsze z góry. Mediami narodowymi zarządza władza, zawsze. W końcu doszedłeś do szczytu władzy - serio, brawo. Do tej pory przechodziłem obok Twoich "świetnych" pomysłów, miesięcznic i Twojego bólu, większego niż mój. Ale powiedz sam, nie jest Ci wstyd, że zniszczyłeś pracę wielu pokoleń inteligentny ludzi. Niszczysz kulturę Twojej Polski, w którą tak podobno wierzysz. W imię czego? "Polska ma być taka, jak ja chcę!"? No to teraz masz Polskę taką, jaką chcesz. Media masz teraz takie jak chcesz - na Twoim poziomie. Dumny z siebie jesteś? Tak Polskę sobie wyobrażasz? Nie wstyd Ci? Zdaniem nas, prostych ludzi, tu już przesadziłeś, tego Ci nie zapomnimy.

Trójka to ludzie ją budujący. Dlatego Ty i Twoi mierni ludzi przeminiecie, taka na szczęście prawda dziejowa. Waszą "robotę" da rady odbudować, zajmie to lata, ale jest to możliwe. Szkoda jednak, że Polak potrafi zrobić takie spustoszenie w Polsce i to pod przykrywką patriotyzmu...

Reasumując.
Trójka to tylko nazwa w tej chwili, ale kiedyś wróci na przyzwoity poziom i stanie się na nowo wyznacznikiem Kultury. Póki co posłucham innych stacji albo poczekam na nowe.
Awatar użytkownika
natka

natka Pią Paź 23, 2020 8:36 am

Ja też słucham i stwierdzam, że pora zmienić stację. Poranek nie przypadł mi do gustu, Ciechan mnie irytuje, głupie gadki i przemądrzanie się, no słabo i to bardzo. Kiedyś poranek w trójce słuchało się z przyjemnością, dziś żal, nie nadają się do Trójki. Słuchalność nie wzrośnie, jeżeli już to spadnie... Opamiętaj się Trójko!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości