WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nobody

Re: Nowa TV rezygnuje z „24 godzin”, stawia na tańszą rozrywkę

Nobody Czw Paź 11, 2018 2:09 pm

Co ma dziś oglądalność? Oktagon, a w nim byli prezenterzy tv walczą w stylu wolnym, kto kogo powali. Np. walka Beata Tadla vs. Hanna Lis, jak nic 1,5 mln widzów.
Awatar użytkownika
Ewcia

Ewcia Czw Paź 11, 2018 2:20 pm

Dobrze tak Tadli bo miała dobrą posadę w Tvn24 to zachciało jej się prowadzenia Wiadomosci.
Awatar użytkownika
redaktorek

redaktorek Czw Paź 11, 2018 2:27 pm

niech idą walczyć w MMA
Awatar użytkownika
qwerty

qwerty Czw Paź 11, 2018 2:42 pm

Solorz puści was bez skarpet.
Awatar użytkownika
123

123 Czw Paź 11, 2018 3:03 pm

"B. Krzyk" napisał(a): Bdb ekipa. Szkoda. Czekam na ich powrót TVP po przepędzeniu pisowskiej tandety.
Ale was boli odcięcie od cyca. Tak się sprawdzają na wolnym rynku "dziennikarze". ha ha ha.
Awatar użytkownika
ggjdf

ggjdf Czw Paź 11, 2018 3:07 pm

"RGB" napisał(a): Szkoda, to był bardzo dobry pomysł Tomka Syguta, który prędzej czy później przyniósłby wyniki.
Awatar użytkownika
bvj

bvj Czw Paź 11, 2018 3:11 pm

"RGB" napisał(a): Szkoda, to był bardzo dobry pomysł Tomka Syguta, który prędzej czy później przyniósłby wyniki.

Nie wiem, czy akurat jego, chociaz faktycznie w artykule pada jego nazwisko. Mnie martwi cos innego: zebrali tam dyrektorow, ekspertow z TVP, a tu nagle wychodzi klapa. Czyli ci eksperci sa do bani? Czyli g... potrafia i trafili do TVP dzieki koneksjom? Patrzac na obecne kierownictwo TVP i Polskiego Radia chyba znam odpowiedz na to pytanie.

Ale to nie wrozy dobrze wspomnianym mediom...
Awatar użytkownika
AA

AA Czw Paź 11, 2018 3:12 pm

"badylek" napisał(a): To gdzie teraz Tadla zatańczy? 😂
biuro mieli w okolicach Bora Komorowskiego na Pradze Południe. To właściwie większe garaże są.

Tadla po przejściu z TVN24 straciła status poważnej dziennikarki. Nie nadaje się po prostu ani fizycznie, ani intelektualnie jak teraz widzieliśmy.
Awatar użytkownika
tak myślę

tak myślę Czw Paź 11, 2018 3:36 pm

Tadla, Lisowa, Młynarska itd. -- to BEZ OBRAZY takie wycieruchy telewizyjne. Od stacji do stacji przez stacje na stacje.
Awatar użytkownika
Ziggi

Ziggi Czw Paź 11, 2018 3:46 pm

Takie gwiazdy dziennikarstwa, i brak oglądalności - jak to możliwe Tadla, Orłoś, Janusz Cebulak
Awatar użytkownika
Rita Tita

Rita Tita Czw Paź 11, 2018 3:47 pm

Beata Tadla "dziennikarka " na niskim poziomie. Kobieta która ma ogromne parcie na szkło nie przykuwa żadnej uwagi w tym programie. W dodatku te żałosne zachowania razem z kretem na wizji to już była przesada. Takie sytuacje pokazują że większość dziennikarzy jest równa zeru i nie potrafią nic. Nie są obiektywni i rzetelni i nie przygotowują materiałów na wysokim poziomie. Wiadomo że w TVP trzymali się dlatego bo lizali tyłki PO. Wątpię że teraz te marnoty zostaną przyjęte przez TVN czy Polsat. Raczej nie. I dobrze nikt płakał nie będzie po nich.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Paź 11, 2018 4:07 pm

Ale przecież ta cała Tadla i te co obok niej stoją, to właśnie była tania rozrywka. Samo patrzenie na te upadłe popłuczyny po Tusku, to miód na serce. Najlepsze kabarety się chowają :))))
Awatar użytkownika
Wykleta

Wykleta Czw Paź 11, 2018 4:47 pm

Co do Syguta nie jest mi szkoda bo nie mam szacunku do tego pana który sobie poradzi i szybko zostawia "przyjaciół" . Ale szkoda mi tych ludzi to sa dobrzy dziennikarze , kierownicy produkcji , wydawcy . Przykro patrzeć....
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Czw Paź 11, 2018 4:55 pm

Niektorym dziennikarzom TVP podziekowalo i z taka nonszalancja przechodzili do innych mediow.Jak widac nawet znane twarze nie pomoga zeby stacje wywindowac.Do tego stanu przyczynil sie m.in takze slaby zasieg Mux 8 w ntc,ktory mogl dac szanse nawet na wiele milionow widzow.
Awatar użytkownika
Lajkonik

Lajkonik Czw Paź 11, 2018 6:24 pm

Szkoda bo to jedyny fajny program w tej telewizji . ale jak się zatapia swój okręt flagowy to jest osobista porażka twórcy tej telewizji....
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości