WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Obserwator

Re: Nowa TV rezygnuje z programów Sekielskiego, Czyża i „Mody na sukces”, zostają „24 godziny” i „Więc jak?”

Obserwator Wto Paź 17, 2017 3:14 pm

Super wiadomość. #DobraZmiana :D
Awatar użytkownika
DW

Re: Nowa TV rezygnuje z programów Sekielskiego, Czyża i „Mody na sukces”, zostają „24 godziny” i „Więc jak?”

DW Wto Paź 17, 2017 4:38 pm

Nowa TV, ZOOM, WP... raczej los ich jest przesądzony. Telewizja to nie radio. Nie da się osiągnąć sukcesu budżetowo - bez show-startu jakie miał TVN albo Polsat. Poza tym to już inne czasy... tort w 99% podzielony.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Wto Paź 17, 2017 7:53 pm

Niektórzy niezależni (w swoim mniemaniu) dziennikarze a nawet - hoho publicyści zderzają się z twardą rzeczywistością. Prawie nikt nie chce oglądać ich tak naprawdę banalnych i miałkich produkcji. Z intelektualnego guana bicza na rzekomo złą władzę nie ukręcisz ;)
Awatar użytkownika
Ciocia

Ciocia Wto Paź 17, 2017 9:34 pm

Tym 4 nowym muxowym stacjom to ci, którzy przyznawali koncesję + emitel powinni wypłacić gigantyczne odszkodowania. Miał być zasięg a ni ma. Jak to wszystko ma się finansowo spiąć? Nie ma szansy.
Awatar użytkownika
Songo

Songo Wto Paź 17, 2017 10:12 pm

Się zakodowali i mają efekt.
Awatar użytkownika
v78

v78 Śro Paź 18, 2017 12:44 am

"Monika 90-60-90" napisał(a): Taki lewacki kanał i ma problemy? Ojojoj! A TV Republika i TV Trwam istnieją i mają się nieźle!

Wnioski nasuwają się same.

ciemność... widzę ciemność.
Awatar użytkownika
Andrzej Witowski

Andrzej Witowski Śro Paź 18, 2017 12:46 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a):
"LEWAK" napisał(a): Wszyscy, którzy korzystają z internetu i piszą tutaj komentarze, nie mają prawa uważać się za konserwatystów i pejoratywnie wypowiadać się o lewakach, jak robi to m. in. Maciej konserwatywny, który się chwali, że zapluwa sobie laptopa ze śmiechu! To lewacy pchają ten świat do przodu i tworzą postęp techniczny! Komputery, laptopy są urządzeniami lewackimi! Internet też został wymyślony przez postępowych lewaków i przez lewaków był wdrażany. Zresztą radio i telewizja od strony technicznej też są wynalazkami lewackimi.

Gdyby nie lewacy, mieszkalibyście dzisiaj w jaskiniach i łupalibyście kamienie. Buhhahahahahahahahahahahaha!

Hahahahaha!
Jakie lewackie bzdury, aż śmiać się chce!

Co ma postęp techniczny do lewactwa?! Postęp techniczny w ogóle się nie kłóci z konserwatywnymi wartościami!
Tak, korzystam z postępu technicznego, mam w domu internet, router Wi-Fi, laptopa, smartfona, mam też telewizor HD, odtwarzacz Bluray, oświetlenie LED i wiele innych "bajerów". Uważam się jednak za konserwatystę, bo WYZNAJĘ KONSERWATYWNE WARTOŚCI, takie jak patriotyzm, religia, poprawna informacja, edukacja.

No właśnie, edukacja! Gdyby nie edukacja, nie byłoby postępu technicznego i tych wszystkich udogodnień, z których korzystamy. Postęp techniczny świadczy o tym, że konserwatywna wartość, którą jest edukacja, ma się całkiem dobrze i nie przemija!

Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Andrzej Witowski

Andrzej Witowski Śro Paź 18, 2017 12:46 am

Przecież post LEWAKa to dowcip.
Awatar użytkownika
MAX

MAX Czw Paź 19, 2017 1:40 am

I Znowu pozbawiają nas mody na sukces[*]
Awatar użytkownika
Przemek 1704

Przemek 1704 Pon Paź 30, 2017 5:34 pm

Mówicie że słaby zasięg nie tylko bo jak ktoś chce jakąś stacje oglądać to mu nie straszny zakup anteny za 20 zł tylko niby po co miał by to robić jak ten kanał nie proponuje nic ciekawego jak by były jakieś ciekawe programy to i ludziom by nie był straszny zakup anteny za 20 zł tylko co ma tam oglądać Staruszków z mody na sukces albo jakieś Hardcorowe lombardy trzeba ludzią pokazać coś nowego i mieć pomysł na telewizje bo jak nie ma się pomysłów to i zasięg nie wiele da przykład ATM rozrywka albo TVP Rozrywka nie powiecie mi że te kanały mają jakąś oszałamiającą widownie a na zasięg nie mogą narzekać
Awatar użytkownika
magda

magda Pon Paź 30, 2017 8:55 pm

a kiedy ma być nadawana moda na sukces na jakim kanale czy będzie jeszcze na nova.tv mój ulubiony film .
Awatar użytkownika
danka z rodziną

danka z rodziną Pon Paź 30, 2017 9:07 pm

szkoda mody na sukces niech wróci my ogladamy
Awatar użytkownika
Piter76

Piter76 Pon Paź 30, 2017 9:09 pm

mój też, jedyny serial jaki oglądaliśmy u mnie w domu, nawet moja 8 letnia córcia czekała na modę i śledziła z zapartym tchem :) dla mnie cios... mam nadzieję, że ktoś to przejmie do kontynuacji...
Awatar użytkownika
Pitrer76

Pitrer76 Śro Gru 20, 2017 7:30 am

mój też, jedyny serial jaki oglądaliśmy u mnie w domu, nawet moja 8 letnia córcia czekała na modę i śledziła z zapartym tchem :) dla mnie cios... mam nadzieję, że ktoś to przejmie do kontynuacji...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości