WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dyabeu84

Re: Nowe kanały i pakiety w ofercie Multimedia Polska

dyabeu84 Czw Lut 07, 2013 11:01 am

ja zrestartowałem dekoder ale mam tylko mango24 reszta z nowości zakodowana jakby
Awatar użytkownika
dyabeu84

dyabeu84 Czw Lut 07, 2013 11:02 am

i jeszcze ale kino HD
Awatar użytkownika
Krzyś W-wa

Krzyś W-wa Czw Lut 07, 2013 11:22 am

Aż zadzwoniłem do nich. Nowe Kanały są tylko dla tych co mają tylko telewizję cyfrową, a ci co mają analog niech się bujają, dostaną dopiero jak podpiszą nową umowę i zrezygnują z analogu. Co za dziwna firma, na pewno nie przedłużę z nimi umowy. Mam do wyboru jeszcze Vectrę i UPC.
Awatar użytkownika
horn

horn Czw Lut 07, 2013 5:25 pm

ja mam cyfrowke a i tak nie mam tych kanalow natomiast ich strona internetowa to jedno wielkie dno nic z niej sie nie dowiemy
Awatar użytkownika
Krzyś W-wa

Krzyś W-wa Pią Lut 08, 2013 9:14 am

Już informacja o nowych pakietach zniknęła ze strony MM
Awatar użytkownika
Wisława Nie Sz

Wisława Nie Sz Pią Lut 08, 2013 10:49 am

Podobno mają być od poniedziałku więc OK.
Awatar użytkownika
szrawa

szrawa Pią Lut 22, 2013 9:54 pm

Co z tego, że są nowe kanały, ale dostępne tylko dla nowych abonentów. Ci, którzy mają pakiet Cyfrowy Komfort nie mają szans nawet na kanały dfarmowe, bo Multimedia ma w d.... swoich abonentów obecnych.
Argument, że skończy się umowa, to podpiszesz nową, jest nietrafiony, bo klient nowy wg Multimediów to taki, który przynajmniej przez 3 miesiące nie korzysta z ich usług. ŻADNYCH. Czyli mam z nich zrezygnować i wrócić po kwartale. OK, zrezygnuję, ale na pewno nie wrócę.
Awatar użytkownika
verdi

verdi Pon Mar 04, 2013 6:12 pm

mam multimedia od początku paradoksow bylo wiele ostatni to taki ze sąsiad ze zwykłej anteny ogląda darmowy tvp wrocław natamiast ja oglądam czarny ekran z napisem tvp wroclaw dlatego czekam końca umów i rezygnuje ze wszystkiego
Awatar użytkownika
neo3356

neo3356 Wto Mar 19, 2013 7:34 pm

u mnie w trzebini w małopolskim włączyli prawie wszystko oprócz tv trwam
Awatar użytkownika
jan sebastian bach

jan sebastian bach Śro Maj 01, 2013 2:29 pm

Mim zdaniem żeby jakości proponowanych usług gwarantowała jakąś normalną kości usługi . A tu multimedia niestety w prowadza zmiany ale tylko kosmetyczne a nie radykalne bo zamiast tego utworzyć pakiety tematyczne jak informacja , rozrywka ., sport .film . kultura oraz przyrodnicze .
Awatar użytkownika
Anty Klienta

Anty Klienta Wto Cze 04, 2013 12:03 pm

UWAGA! Multimedia Polska SA (dostawca TV i internetu) stosuje nieuczciwe taktyki i robi skok na kase klienta!!! Bez uzgodnienia z zamawiającym dopisują w umowie, która podsuwają do podpisu, dodatkowe "promocyjne" pakiety TV, za darmo przez kilka miesięcy. Potem z automatu wchodzą one do abonamentu, który wzrasta o kolejne 50 zł. Jeżeli klient nie zrezygnuje z dodatkowych pakietów do konkretnej daty, musi za nie płacić, a rezygnacja będzie go kosztować karę w wysokości 120 zł. Od momentu odkrycia dodatkowych naliczeń do rezygnacji z niechcianych pakietów, Multimedia zdziera z klienka ponad 200 zł.... ZA NIC!!!!
Awatar użytkownika
neck

neck Pon Cze 02, 2014 5:47 pm

Brak możliwości kupienia Pakietu III w Multimedia. Multimedia wycofuje się rakiem z oferowania Pakietu III za 119 zł. Kierownictwo firmy wydało zarządzenie aby pracownicy informowali potencjalnych klientów, że jest to spowodowane brakiem dekoderów z możliwością nagrywania. Oczywiście jest to ściema na maxa!!! Śmiechu warte, że tak wielkiej firmie nagle skończyły się dekodery i nie ma ich od kilku miesięcy! Oferta promocyjna jest ważna do 31 lipca 2014 ale ktoś wysoko postawiony doszedł do wniosku, że oferta jest za bardzo atrakcyjna. Mało tego oferta nadal znajduje się jako aktualna na ich stronie internetowej. Ciekawe co na to UOKiK - bo jest to jawne wprowadzanie klientów w błąd i podlega pod nieuczciwe praktyki. Pewnie w sierpniu dekodery się pojawią ale cena za pakiet będzie duuuuużo wyższa.
Awatar użytkownika
nadgogorz

nadgogorz Pon Lut 09, 2015 3:38 pm

Multimedia to firma która w prymitywny sposób oszukuje klientów.Czy wiecie że podpisując zgodę na jakikolwiek pakiet, podpisujecie zgodę na ilośc a nie na zawarte w tych pakietach programy !!? Moga robic co chcą, moga dac Wam wszystkie kanaly rysunkowe a Wy nic nie możecie bo ilośc sie bedzie zgadzać !!!!! I to jest uczciwe? Paranoja!!! że nikt ich nie zlikwiduje z tego rynku. Dajcie sie nabijać w butelkę dalej- wszystko to ściema !! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wujek

Wujek Pią Mar 27, 2015 5:05 pm

Ludzie, nikt z was nie pisze, że te kablówki żerują na nas. Tak naprawdę to nie ma co oglądać. Filmami i programami, które od wielu lat powtarzają, chce się żygać. Za co my płacimy? Zrezygnujmy na jeden rok na rzecz telewizji naziemnej i zobaczycie jak szybko zaczną o klienta dbać.
Awatar użytkownika
zbigniew

zbigniew Pon Maj 30, 2016 7:07 pm

Jestem w trakcie rezygnacji z tego oszukańczego luksusu .Naciągnęli mnie na telefon z którego nie korzystam ,nie mają nagrywanych rozmów telefonicznych kłamią i oszukują aby tylko naciągnąć człowieka nawiększą kasę. a spróbujcie ztrezygnować to dopiero zobaczycie na czym polegają t.z. promocje.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości