WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Allan

Nowe kanały i usługi

Allan Czw Mar 13, 2003 11:34 pm

Czy ktoś zna może jakieś informacje, przecieki lub plotki na temat nowych kanałów i usług na platformie Cyfra+ !?

Minął już rok od sfinalizowania fuzji z Wizją TV i od tego czasu, za wyjątkiem naprawy błędów popełnionych w jej trakcie (mam na myśli dołączenie wcześniej pominiętych kanałów) nic się nie wydarzyło. Krótko mówiąc mam wrażenie, że w dziedzinie poszerzania oferty platformy panuje zastój. Stąd żądny jestem, podobnie jak chyba spora liczba abonentów, jakichś informacji na ten temat - choćby nie do końca sprawdzonych. Tym bardziej, że jak mi się wydaje, w tej dziedzinie dużo jest jeszcze do zrobienia. Wiciąż nie ma przecież w pakiecie np. ani jednego kanału o tematyce podróżniczej (po fuzji nie wprowadzono bowiem ani kanału Marcopolo, ani Travel Channel, zrezygnowano również z posiadającego niegdyś polską wersję językową www.travel).

Ostatnio pojawiło się poza tym kilka nowych lub odnowionych kanałów, których także nie wprowadzono do oferty Cyfry+. Co np. z BBC Prime, które już jakiś czas temu pojawiło się w kablówkach, a na platformach cyfrowych nadal go nie ma? Dlaczego nadal nie ma w ofercie naszej platformy HBO MaxPack (HBO + HBO 2), które także znalazło się w sieciach kablowych? Może chociaż pojawi się TVP 3, bo po co od roku mamy puste miejsce na 3 kanale Mediasatów? Dlaczego ciągle nie wpisano na listę programów Mediasatów nadającego FTA Pilot TV? I wreszcie, czemu służy internetowa ankieta na oficjalnych stronach Cyfry+, w której (również od roku) wypytuje się potencjalnych i obecnych abonentów, jakie nowe kanały w ofercie platformy widzieliby najchętniej (niewtajemniczonych poinformuję tylko, że wymienia się tam z nazwy kanały takie jak: rzeczone BBC Prime po polsku i TVP 3, wyrzucone podczas fuzji 3 kanały Discovery, pakiet kanałów MTV oraz kanał erotyczny)?

A może planuje się wprowadzenie jakichś innych kanałów? Nie od dziś wiadomo np. że w pakietach większości zagranicznych platform cyfrowych istotne miejsce zajmuje Disney Channel, którego nie ma jeszcze na polskim rynku, a przykłady takie przecież możnaby mnożyć.

Czekam na Wasze informacje, opinie i... marzenia odnośnie tego tematu.
Awatar użytkownika
EXCELLL

WRESZCIE NOWE KANAŁY

EXCELLL Sob Mar 22, 2003 2:15 am

Pilot TV juz jest na 70 kanale ale ciekawo kiedy dołaczał HBO2 watpie aby go dodali przed 1 kwietnia sadze ze wejdzie razem z paczka Discovery na samym pocztaku kwienia.w najblizszych dniach mozemy spodziewac sie plansz typu jak to było o kilka dni wczesniej przed wejsciem Animal planet czy CN/tnt.Ale powiem szczerze ze dla mnie Cyfra zainponowała dodaniem tych kanałow.jeszcze bym chciał aby doszła paczka MTV ale watpie czy ja dołaczał chociaz by z tego wzgledu iz na transponderze MTV z Hot Birda nie ma tematycznych programow MTV wiec cyfra by musiała uruchomic nowy transponder i jeszcze mi brak BBC Prime.
Awatar użytkownika
MANIAK

MARZENIA............

MANIAK Sob Mar 22, 2003 2:29 am

MOIM ZDANIEM DLA CYFRY NA SERIO BRAKUJE PACZKI MTV CHOCIAZ Z TEGO POWODU ZE:MTV POLSKA CZY CLASSIC NIE PUSZCZAJA PEŁNEJ GAMY ODMIAN MUZYKI NP.JAK KTOS LUBI HIP-HOP CZY RAP TO DLA TAKIEJ OSOBY POTRZEBNE JEST CHOCIAZBY MTV BASE, BO ZOSTALO STWORZONYCH TYLE KANAŁOW DLATEGO BO ONE SIE NA WZAJEM UZUPELNIAJA(PODOBNO W TYM ROKU MAJA POJAWIC SIE 3 NOWE KANAŁY MTV NP.VH-1 SOUL).ALE WATPIE CZY TO PRZEKONA ZE TE KANALY ZNAJDA SIE W OFERCIE JAK DZWONILEM DO BOK-A TO JA IM TO POWIEDZIALEM I POWIEDZIELI ZE DLA NICH JEST BARDZO CENNA MOJA UWAGA NO ZOBACZYMY MOZE I DOLACZA JE ZA JAKIEJ POL ROKU.TAKZE MOIM ZDANIEM PRZYDAL BY SIE BBC PRIME.ALE ROWNIEZ PRZYDAL BY SIE KANALY KTORE SA JUZ W CYFRZE ALE ICH INNE WERSJE:JAK MAMY PLANETE TO NIECH DOLACZAL PLANETE 2 JAK MAM NATIONAL GEO. CHANNEL NIECH DOLACZA NATIONAL GEO ADVENTURE.WIEM ZE TE KANALY NIE MAJA POLSKIEJ SCIEZKI JEZYKOWEJ ALE NAPEWNO DAŁO BY SIE COS Z TYM ZROBIC.NASTEPNA SPRAWA JESTR TAKA IZ CYFRA POWINNA WYWALIC POLONIE 1(SADZE ZE JA DOSTALA JAKO GRATIS PRZY DOLACZENIU TELE 5).NO ALE TO SA TYLKO MARZENIA ALE MOZE SIE Z PELNIA :roll:
Awatar użytkownika
mrok

Miejscowość: Poręba, POLAND

A co z usługami interaktywnymi?!

mrok Pon Maj 12, 2003 4:57 pm

Jestem ciekaw czy ktoś wie może coś na temat usług interaktywnych dla byłych abonentów Wizji TV :?: Czy wogóle planują coś z tym zrobić :?: Wg. mnie powinni wymienić jaknajszybciej tunery Philipsa :!: To skandal... przecież płacę tyle samo co użytkownicy dawnej Cyfry :idea: :(
Awatar użytkownika
pooky

pooky Nie Wrz 26, 2004 12:20 am

hej,nie wiecie czasem gdzie mozna dopasc TF1??? oczywiscie polskie!!!nigdzie nie moge znalesc :( w czym to wogole jest dostepne?? :? musze wiedziec bo tylko tam nadaja moj program!!! :D
Awatar użytkownika
Krzysiek_21

Krzysiek_21 Wto Paź 19, 2004 6:48 pm

TF1 nie nadaje w polskiej wersji językowej.
Awatar użytkownika
twiggy

twiggy Nie Gru 05, 2004 9:51 am

A czy ktos wie czy jest szansa na MTV 2, i bynajmniej nie chodzi mi o to niemieckie mtv2 pop z astry..., bo to jest na fta.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Sty 04, 2005 7:05 pm

q?
Wróć do Cyfra+

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości