WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Korektor

Nowe logo Volkswagena jest proste i praktyczne, a hasło mało oryginalne (opinie)

Korektor Śro Wrz 11, 2019 8:08 am

Pani Beato, teraz na spokojnie czytamy tekst, poprawiamy literówki i uzgadniamy formy podmiotów, orzeczeń i innych części zdań. 😎
Awatar użytkownika
sammler

Re: Nowe logo Volkswagena jest proste i praktyczne, a hasło mało oryginalne (opinie)

sammler Śro Wrz 11, 2019 8:33 am

Oczekiwać od marki, która reklamowała się hasłem "VW - das Auto", że stworzy jakoś wybitnie oryginalny slogan, wybitnie świadczy o kompetencjach komentujących.
Awatar użytkownika
nik

Re: Nowe logo Volkswagena jest proste i praktyczne, a hasło mało oryginalne (opinie)

nik Śro Wrz 11, 2019 9:34 am

Mnie się "elektromobilność" kojarzy z "elektrośmieciami" Sic! :-/
Awatar użytkownika
Logo

Logo Śro Wrz 11, 2019 9:35 am

Naharował się ktoś przy tym logo, jak przy budowie piramidy
Awatar użytkownika
grey

grey Śro Wrz 11, 2019 9:12 pm

Proste i praktyczne jak samochód dla ludu, który zdobi
Awatar użytkownika
Edek

Edek Czw Wrz 12, 2019 1:55 pm

Może jasię nie znam, ale mam wrażenie, że to nie jest nowe logo, tylko lifting.
Awatar użytkownika
Mike

Mike Czw Wrz 12, 2019 8:31 pm

No poprostu zapier....li przez 10 miesięcy żeby wymyśleć coś co już było?!To pewnie tak samo robią z tymi "super" silnikami tsi,tdi które bardzo mało palą oleju!Poprostu Das Auto-Ten typ tak ma a TY zapłacisz w serwisie hahahahahaha
Awatar użytkownika
Jaxi

Jaxi Nie Wrz 15, 2019 11:16 pm

Te logo jest bliżej starego, z czasów "ojca" marki. Dla mnie VW tym bardziej nie. Zbyt mocno kojarzy mi się z kubelwagenami jeżdżącymi po Warszawie podczas Powstania - dziadek by mnie przeklął, gdyby zobaczył mnie w volkswagenie..
Awatar użytkownika
pavelus

pavelus Pon Wrz 16, 2019 12:33 pm

Porownywanie nowego logo VW do tego z 1939 roku to nie jest czasem szkalowanie marki? Wszyscy wiemy, co wydarzylo sie we wrzesniu 1939 i ze w tamtym czasie VW (jak i caly niemiecki przemysl) pracowal glownie na potrzeby zbrojeniowe III Rzeszy.

Nowe logo VW ni cholery nie nawiazuje do tego z tamtych czasow! Jesli juz, to 1969 - to tak. Przejezyczenie? Literowka? Oby nie celowe dzialanie rozmowcy/redakcji...
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości