WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Byłam w Play..

Nowe pakiety internetowe w Play na kartę, koniec opcji 10 GB za 10 zł

Byłam w Play.. Czw Sty 21, 2016 1:21 am

Play niczym nie skusi, chyba, że naiwnych w większych miastach..
Play nie ma zasięgu, ich "usługi telekomunikacyjne", to kpina..
Mogą proponować nawet 50GB, i ak wiadomo, że się nie da wykorzystać czegoś, czego nie ma.. :))
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Nowe pakiety internetowe w Play na kartę, koniec opcji 10 GB za 10 zł

Pawel Czw Sty 21, 2016 6:31 am

A juz się cieszyłem z tych 10giga i jak zwykle wszystko spiepszyli. Te pakiety co teraz oferują są śmieszne i drogie
Awatar użytkownika
romek

romek Czw Sty 21, 2016 7:12 am

Lipa i tyle powiem PLAY.
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Czw Sty 21, 2016 7:41 am

No i wlasnie stracili klienta
Awatar użytkownika
tuff

tuff Czw Sty 21, 2016 8:39 am

Polecam virgin mobile na karte, za 29zl miesiecznie rozmowy i smsy bez ograniczen oraz 5gb internetu - play moze sie schowac
Awatar użytkownika
Janek.W play masz możliwośc ręcznego przełączenia na inną sieć.Ja przełączyłem się na Plus-a i wszystko O.K

Janek.W play masz możliwośc ręcznego przełączenia na inną sieć.Ja przełączyłem się na Plus-a i wszystko O.K Czw Sty 21, 2016 8:39 am

"Byłam w Play.." napisał(a): Play niczym nie skusi, chyba, że naiwnych w większych miastach..
Play nie ma zasięgu, ich "usługi telekomunikacyjne", to kpina..
Mogą proponować nawet 50GB, i ak wiadomo, że się nie da wykorzystać czegoś, czego nie ma.. )
Awatar użytkownika
Slick

Slick Czw Sty 21, 2016 10:19 am

Nie narzekajmy. W Holandii frajerzy płacą 10 euro za 1 gb w takiej np. Lebarze, a inni taniej nie mają.
Awatar użytkownika
Donde

Donde Czw Sty 21, 2016 10:40 am

"Slick" napisał(a): Nie narzekajmy. W Holandii frajerzy płacą 10 euro za 1 gb w takiej np. Lebarze, a inni taniej nie mają.

A w Burkina Faso na głowie noszą dzbany z wodą. Co ty porownujesz? Poland vs West europ?
Awatar użytkownika
Orange

Orange Czw Sty 21, 2016 12:54 pm

A ja w Orange na kartę doładowuje konto i mam 6 GB gratis :)
Awatar użytkownika
Nie Orange

Nie Orange Czw Sty 21, 2016 5:47 pm

"Orange " napisał(a): A ja w Orange na kartę doładowuje konto i mam 6 GB gratis
Chyba w snach, bo Orange nie ma takiej oferty.
Awatar użytkownika
Majkel

Majkel Czw Sty 21, 2016 7:09 pm

Od czwartku, 21 stycznia klienci Play korzystający z kart pre-paid mieli pożegnać się z korzystną ofertą internetową. Operator chciał wycofać pakiet 10 GB danych za 10 zł. Co prawda podwoił z tego powodu pozostałe pakiety, ale 6 GB za 20 zł to jednak propozycja dużo gorsza. W ostatniej chwili jednak zmienił zdanie.

10 GB limitu internetowego za 10 złotych dla klientów pre-paid miało zniknąć w czwartek z oferty Play. W zamian zaproponowano 600 MB za 5 zł, 2 GB za 9 zł lub 6 GB za 20 złotych. To podwojona ilość danych w pozostałych, istniejących już pakietach przy zachowaniu ich dawnej ceny. Rekompensatą dla klientów miało być też premiowane przedłużenie doładowania po 30 dniach i próbna wersja pakietu o rozmiarach 600 MB dostępną za darmo przez 7 dni.

W ostatniej chwili jednak Play wycofał się z usunięcia popularnej opcji 10 za 10. "Zgodnie z regulaminem promo 10 GB za 10 zł miało być do dziś. Ale Bułgar zmienił zdanie i jedziemy dalej i myślę, że to dobra wiadomość ;-) Zobaczymy jak będzie się rozwijać sytuacja z tym pakietem. Sam jestem bardzo ciekawy" – napisał na oficjalnym blogu firmy Marcin Gruszka, rzecznik Play. Czyżby operator ugiął się pod komentarzami niezadowolonych klientów?
Awatar użytkownika
Klient play

Klient play Czw Sty 21, 2016 9:29 pm

Niestety kto daje i zabiera to już wiadomo jakie są tego efekty. Mam intetnet bez limitu za 49,99 umowa, teraz ta oferta bez limitu jest droższa, był pakiet 10 GB za 10zł, teraz oferta jest droższa. Play nie tędy droga. Zastanawiam się nad zmianą operatora. Nie ja pierwszy i nie ostatni. Wyciągnijcie z tego wnioski.
Awatar użytkownika
jarek jarecki

jarek jarecki Sob Sty 23, 2016 10:51 am

trzeba zmienić play na innego dostawcę. Te 10 G było super bo nie drenowało zbytnio kieszeni a teraz za 20zł prawie połowę mniej sie dostaje. kpina i tyle. żegnaj playu witaj dziewica.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Nie Sty 24, 2016 1:52 pm

Majkel – czemu wprowadzasz w blad tym 10 GB?? Wcale sie nie wycofali, jest 6 GB za 20 zl – wejdz na portal, kliknij na te 10 GB “pieczatke” i pokaze ci 6 GB za 20 zl… Stracili tyle klientow...
Awatar użytkownika
Janina

Janina Wto Sty 26, 2016 7:18 pm

Ten pakiet od 600 MB do 6 GB za 5 do 20 złotych to wielka lipa, wole 10gb za 10zł.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości