WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bart

Nowe platformy osłabią Canal+? „Mamy długoterminowe umowy w zakresie TVOD”

bart Pią Paź 22, 2021 6:01 am

Start Disney+, HBO Max oraz SkyShowtime nadwyręży biznes nie tylko Canal+ ale w ogóle wszystkich tradycyjnych operatorów. Do tego start naziemnej DVB-T2 (marzec - czerwiec 2022) zrobi też swoje. Kablówki i platformy satelitarne za kilka lat zostaną wypchnięte na margines.
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Nowe platformy osłabią Canal+? „Mamy długoterminowe umowy w zakresie TVOD”

Pawel Pią Paź 22, 2021 6:53 am

Mnie wystarcza NTC,antena blisko za oknem,b.dobra jakość odbioru.W kablowkach różnie to bywa,przerwy w nadawaniu,kombinowanoe z kanałami.Majac NTC jestem bardziej jak to się mówi panem i władcą.
Awatar użytkownika
Lennon

Lennon Pią Paź 22, 2021 7:15 am

Tylko co dalej? Bo za kilka lat okaże się, że i platformy się przejadły i znudziły. Zresztą t jest tyle śmieci, że czasem trafienie na perełkę zabiera sporo czasu i przy okazji denerwuje.
Awatar użytkownika
Małgorzata

Małgorzata Pią Paź 22, 2021 8:55 am

JA mam tyle teraz mszy i programów katolickich w telewizji naziemnej że brak mi czasu na oglądanie innych platform. Jak w trakcie modlitwy wejdę w głęboki stan zadumy to tracę poczucie czasu aż kiedy spoglądnę na budzik to zrywam się bo czas gotować obiad dla rodziny.
Awatar użytkownika
Krzysiek36

Krzysiek36 Pią Paź 22, 2021 9:27 am

@ bart żeby ty za marginez nie wylądował
Awatar użytkownika
bn

bn Pią Paź 22, 2021 11:00 am

"Pawel" napisał(a): Mnie wystarcza NTC,antena blisko za oknem,b.dobra jakość odbioru.W kablowkach różnie to bywa,przerwy w nadawaniu,kombinowanoe z kanałami.Majac NTC jestem bardziej jak to się mówi panem i władcą.

w sumie to wystarczy, że masz TVP INFO
Awatar użytkownika
Minion

Minion Pią Paź 22, 2021 12:30 pm

Moim zdaniem Canal+ przegapił swój czas i bezpowrotnie stracił wiele okazji. Wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych które debiutowały we Francji w Polsce nigdy się nie pojawiły (zawsze mieliśmy albo gorsze dekodery albo gorsze oprogramowanie… patrz np. Mediasaty i pierwsze dekodery HD; wiele obiecanych usług interaktywnych obiecywanych przy starcie CYFRY nigdy się nie pojawiło, a te co już wprowadzili były najczęściej na niskim poziomie). Gdyby nie N-ka, to HD też zadebiutowałoby kilka lat później.
Problemem platform/kablówek jest dziś całkowicie zepsuty i skiśniały rynek kanałów telewizyjnych. Multum reklam, niska innowacyjność, multum powtórek (i to powtarzających się na iluś tam stacjach), kanały tworzone na ilość a nie na jakość. To wszystko sprawia, że ludzie przenoszą się do platform VOD.
Awatar użytkownika
ZIMA

ZIMA Pią Paź 22, 2021 2:14 pm

Za dużo jest platform, za drogo to kosztuje, filmy i seriale się pojawiają i znikają. Dobrych produkcji jest kilka na setki, które zapychają katalogi. Do tego doliczmy sport, które teraz też sprzedaje się osobno i całość tej telewizji internetowej w postaci platform traci sens ze względu na koszty, rozdrobnienie, osobne konta, zmieniającą się co chwilę ofertę.
Awatar użytkownika
Klient

Klient Sob Paź 23, 2021 9:19 am

Gdyby Canal+ postawiło na dużo większą ilość seriali i sciągało produkcje oryginalne Studio Canal i Kino Świat a nie jakieś amerykańskie śmieci miałoby szansę istnieć nawet jako aplikacja. Jeden serial w 4K na pół roku to wstyd!
Awatar użytkownika
Rrr

Rrr Sob Paź 23, 2021 9:27 am

Moim zdaniem żeby oglądać serwisy OTT potrzebny jest stabilny Internet i dlatego kablówki zostaną jeśli jest odpowiedni światłowód. Jak narażie nie ma sensu montować anteny by tylko oglądać NTC
Awatar użytkownika
Nik

Nik Sob Paź 23, 2021 10:42 am

Ja bym z internetem mobilnym nie ryzykował w zakresie oglądania serwisów OTT bo działa różnie. OPERATOR MÓWI ŻE JESTEM W MAM ZAŚIĘG A PRAKTYCE BYWA RÓŻNIE
Awatar użytkownika
SAM

SAM Sob Paź 23, 2021 11:00 am

Czy Pan rzecznik jest nieprzytomny,czy celowo kłamie? Pytanie było o SVOD,a on mówi o kupnie dostępu do filmu
W wielu miejscach mogę sobie kupić filmy. Zabrakło mu odwagi żeby powiedzieć,że w przyszłym roku C+ PL praktycznie żadnych praw nie będzie miał oprócz KinoŚwiat?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości