WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Najnowsze reklamy telewizyjne

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Pon Sie 06, 2007 10:14 am

Rozumiem że szary człowiek, bo fabia jest szara, podobnie jak "Lady in red" ;)

-----
Link do komentowanego artykułu:<br /><a href="http://www.wirtualnemedia.pl/multimedia.htm?media_id=192381">Nowe pralki BEKO</a>
Awatar użytkownika
kasia

kasia Śro Sie 08, 2007 10:27 am

nie podoba mi sie ta reklama, w ogole. moze nie jestem w grupie docelowej, ale pierwsza reklama ATL tej firmy (chyba lodowki) o kobietce w ciazy byla na prawde ok. ta NIE jest nawet ciekawa.
Awatar użytkownika
A-net

A-net Śro Sie 08, 2007 10:37 pm

swietna, swietna... podoba mi sie to poczucie humoru, moze o to chodzi, zeby je wlaczyc. Podoba mi sie wizja tego szaraka jako supergoscia podrywajacego lady in red. W tym jest troche ironii, nieprwadaz....
Awatar użytkownika
lukasz

lukasz Pon Sie 13, 2007 4:08 pm

świetna reklamówka ;)
Awatar użytkownika
xyz

xyz Pon Sie 13, 2007 5:13 pm

A mnie tam się podoba-wyczucie smaku - kobieta - namiętność to jest to co każdy prawdziwy facet przeżywa ale co wy o tym frajerzyny możecie wiedzieć
Awatar użytkownika
rss

rss Pią Sie 17, 2007 8:22 am

jak zobaczyłem to pierwszy raz to pomyślałem: co za kiepski proszek, nie zeprał szminki...
Awatar użytkownika
dr.rebel

dr.rebel Pią Sie 17, 2007 10:32 am

ta reklama jest EXTRA!!! :--)
Awatar użytkownika
PierroB

PierroB Wto Sie 21, 2007 1:54 pm

Co ma piernik do wiatraka? ...a poza tym muzyka fatalna
Awatar użytkownika
henrietta

henrietta Wto Sie 21, 2007 2:54 pm

Moim zdaniem rewela!! Muzyczka tak fajna że aż sobie ściągnęłam jingla ze strony :) a historyjka też fajna - z morałem ale i z humorem :)))
Awatar użytkownika
henrietta

henrietta Wto Sie 21, 2007 2:57 pm

Moim zdaniem rewela!! Muzyczka tak fajna że aż sobie ściągnęłam na telefon :) a i historyjka fajna z morałem ale i humorem :)))
Awatar użytkownika
anymous

anymous Śro Sie 22, 2007 1:31 pm

Nie jest dla mnie ta reklama do końca zrozumiała
Awatar użytkownika
qwerty

qwerty Śro Sie 22, 2007 4:07 pm

Podoba mi się reklama, przyjemnie się ją ogląda, i choć pralki raczej nie kupię, to na pewno zapamiętam markę.
Awatar użytkownika
gurek

gurek Czw Sie 23, 2007 11:00 am

a moze to pokazuje, ze jest podswietlenie w srodku w pralce
Awatar użytkownika
takiktos

takiktos Wto Sie 28, 2007 8:54 pm

kto mi powie jak sie nazywa ta nutka, która leci w momencie gdy baba uderza gościa w brzuch, a on pluje....

podaba mi si ebardzo a nie wiem jak sie nazywa...
Awatar użytkownika
Basia

Basia Śro Sie 29, 2007 4:54 pm

Nie uważam, żeby reklama była trafiona. Pomimo tego, że estetycznie naprawdę udana, z humorem.. ale odstręczy kobiety łysawym typkiem balującym poza domem z piękną kobietą, podczas gdy żona czeka w domu :) O wiele lepsza jest reklama lodówek BEKO, gdy zaspany mąż wstaje w środku nocy kilkakrotnie po przysmaki dla swojej ciężarnej żony. Takie rzeczy kobiety kupią :)
Wróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości