WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pankracy

Re: Nowy członek RMN zapowiada wniosek do prokuratury ws. Trójki. „Pogrzebano dobro narodowe”

Pankracy Pon Sie 01, 2022 2:08 pm

Faktycznie - członek.
Awatar użytkownika
halyna

Re: Nowy członek RMN zapowiada wniosek do prokuratury ws. Trójki. „Pogrzebano dobro narodowe”

halyna Pon Sie 01, 2022 10:23 pm

"Rybak" napisał(a): Dokumentacja z procesu Niedźwieckiego z radiem opisana przez gazetę wyborczą także się na pewno przyda:)

"Gilu... to wirusujemy! Prawie jest OK, Jestem w niebie zrzuc na 20 miejsce. Wywal Lao Che i Traperow. Wchodza do top 30 Mortas i Morrissey.

Na 50 wstaw Kozakiewicza (zamiast Podsiadly). I to tyled zmian na dziś... DZieki - M"

"Bart... poproszę Fisz Emade na 20 i na 30 Morrissey, bo szkoda zyby wypadl po tygodniu. Reszta mniej wiecej..." -

"Bart... poprosze o drobne zmiany:

Jelonek na 15
Fisz Emade Tworzywo na 25
Ania Rusowicz nowosc,
wyrzuc prosze Bolesne strzaly w serce

I to by bylo na tyle".

"Bartek... wrzucmu tego Beniamina na 30, a za tydzien lista bez emisji (TOP) i wtedy wypadnie. Bo inaczej sie go nie pozbedziemy...
Kolejnosc w nawiasach, poczekalnia - jak wyjdzie. W razie czego - dzwon... M"
Awatar użytkownika
Morkas

Morkas Wto Sie 02, 2022 11:31 pm

Aż mi się łezka zakręciła w oku za radiem BIS... Tyle wsparcia dla młodzieży tam było
Awatar użytkownika
gosc

gosc Śro Sie 03, 2022 4:53 am

bez przesady,jakie dobro narodowe? Stacja zalozona specjalna ...decyzja Biura Politycznego PZPR...,z osobistym wstawiennictwem Wlodzimierza Sokorskiego,zaufanego towarzysza Brezniewa ..
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Sie 03, 2022 5:09 am

zadne dobro,zwlaszcza narodowe
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Sie 03, 2022 5:11 am

"ja" napisał(a): zadne dobro,zwlaszcza narodowe

tuba propagandowa
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Śro Sie 03, 2022 1:20 pm

Znając prokuraturę, odmówi wszczęcia postępowania. Bardziej skuteczną metodą byłby zbiorowy pozew cywilny fanów "Trójki" przeciwko zarządowi Polskiego Radia. Przynajmniej jest jakaś nadzieja, że lewicowo-liberalne sądy coś z tym zrobią.
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Pią Sie 05, 2022 8:17 am

Niebezpieczny precedens, za jakiś czas ktoś poskarży się, że z anten znikło największe Dobro Narodowe - Zenek;)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości