[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Nowy scripted-docu „Rozwody” od 12 października w TVN, cykl zastąpi powtórki „Kuchennych rewolucji”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Telewidz seriali premium

Nowy scripted-docu „Rozwody” od 12 października w TVN, cykl zastąpi powtórki „Kuchennych rewolucji”

Telewidz seriali premium Pią Wrz 18, 2020 8:35 am

CYTAT :

Czy polski serial może zostać najlepszym seriale świata ?- o inicjatywie TVN discovery talents opowie szefowa zespołu ds. kreacji seriali TVN ........................
Awatar użytkownika
mahii

Re: Nowy scripted-docu „Rozwody” od 12 października w TVN, cykl zastąpi powtórki „Kuchennych rewolucji”

mahii Pią Wrz 18, 2020 12:29 pm

W nagłówkówku wkradł się błąd... to nie jest "PARAdokument" tylko "PATOdokument"
Awatar użytkownika
Qwert

Re: Nowy scripted-docu „Rozwody” od 12 października w TVN, cykl zastąpi powtórki „Kuchennych rewolucji”

Qwert Pią Wrz 18, 2020 1:13 pm

Zdrady, Rozwody, Ukryta Prawda, Sekrety Rodziny - czy będzie w końcu jakiś pozytywny paradokument? Przykład: Uśmiech losu, Moje Szczęście - nie wiem, cokolwiek.
Awatar użytkownika
Wołek

Wołek Pią Wrz 18, 2020 1:54 pm

Program na czasie bo coraz więcej ludzi się rozwodzi ale tak się kończy lewacka ideologia o tym że kobiety są równe mężczyźnie . kiedyś facet zarabiał na dom kobieta prała sprzątała wychowywała dzieci i było OK a teraz się niektórym w głowach poprzewracało ...
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Pią Wrz 18, 2020 2:33 pm

"Wołek " napisał(a): Program na czasie bo coraz więcej ludzi się rozwodzi ale tak się kończy lewacka ideologia o tym że kobiety są równe mężczyźnie . kiedyś facet zarabiał na dom kobieta prała sprzątała wychowywała dzieci i było OK a teraz się niektórym w głowach poprzewracało ...
Jaki nick, taka mentalność... typowego Janusza (i wołka zbożowego)! :P
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Pią Wrz 18, 2020 2:50 pm

"Qwert" napisał(a): Zdrady, Rozwody, Ukryta Prawda, Sekrety Rodziny - czy będzie w końcu jakiś pozytywny paradokument? Przykład: Uśmiech losu, Moje Szczęście - nie wiem, cokolwiek.
Nie każdy odcinek UP kończy się negatywnie, a od happy endów są Dlaczego Ja? i Nasz nowy dom, który jest pozytywnym wyjątkiem... więc nie widzę sensu robienia kolejnego odmóżdżacza! :P Poza tym, w TVP serial z 1szym tytułem był niedawno w 1 (zaś amerykański oryginał w wiosenne, niedzielne wieczory 1995)... 8-)
Awatar użytkownika
seth39

seth39 Pią Wrz 18, 2020 4:25 pm

TVN I Polsat dawno osiagnely dno...ale kopia dzielnie dalej...
Awatar użytkownika
Mark

Mark Pią Wrz 18, 2020 5:58 pm

Super! Już nie mogę się doczekać. Zapowiada się ciekawie.
Awatar użytkownika
Kirek

Kirek Pią Wrz 18, 2020 6:57 pm

TVN lepsze programy od TVP gorzej
Awatar użytkownika
kacper3100

kacper3100 Pią Wrz 18, 2020 8:41 pm

"mahii" napisał(a): W nagłówkówku wkradł się błąd... to nie jest "PARAdokument" tylko "PATOdokument"

A widziałeś już ten serial, pajacu, że tak go oceniasz?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Wrz 18, 2020 9:43 pm

Będzie po Szpitalu, przed Ukrytą prawdą.
Awatar użytkownika
anty

anty Sob Wrz 19, 2020 12:10 pm

Następne telewizyjne g......... Jedynym plusem pandemii było zaprzestanie kręcenia tego badziewia. Niestety wszystko wróciło do "normy". Przy takich tandetnych stacjach komercyjnych potrzebne są media publiczne z prawdziwego zdarzenia.
Awatar użytkownika
Sally Spectra

Sally Spectra Sob Wrz 19, 2020 1:30 pm

Daliby The Bold and The Beautiful na tą 17sta zamiast kolejnego paradokumentu...
ale Moda pewnie za mało ambitna dla wielkomiejskiego widza TVN
Awatar użytkownika
Hanek

Hanek Nie Wrz 20, 2020 12:44 pm

"Nie każdy odcinek UP kończy się negatywnie, a od happy endów są Dlaczego Ja? i Nasz nowy dom, który jest pozytywnym wyjątkiem..."

Nasz nowy dom to nie paradokument.
Awatar użytkownika
Hanek

Hanek Nie Wrz 20, 2020 12:46 pm

"A widziałeś już ten serial, pajacu, że tak go oceniasz?"

Odezwał się ten, co nie krytykuje programów Polsatu i TVP przed premierą. 😂 I pisze ze napewno przegrają z najlepszą stacją na świecie, czyli TVN-em.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości