WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

Nowy serial Tadeusza Lampki w jesiennej ramówce TV Puls

widz Wto Cze 13, 2017 12:52 am

już sto było takich seriali, TVP i TVN robili podobne kilka lat temu, młodzi Polacy nie oglądają polskich seriali
Awatar użytkownika
On

Re: Nowy serial Tadeusza Lampki w jesiennej ramówce TV Puls

On Wto Cze 13, 2017 12:55 am

Dariusz Dąbski przeczytał scenariusz jednym tchem . Był zachwycony. To pierwszy taki ładny scenariusz który zobaczył i od pierwszej chwili czuł, że ten scenariusz już zawsze będzie czytał jednym tchem.
Awatar użytkownika
2

2 Wto Cze 13, 2017 1:10 am

"Linia życia", "Wszystko przed nami", "Galeria", "Rezydencja" - wszystkie podobne i wszystkie wypadły z ramówki.
Awatar użytkownika
feris

feris Wto Cze 13, 2017 11:01 am

linia zycia była genialna. galeria wciagala ale zmienili pory emisji wiec przestalam ogladac.rezydencja-motyw fajny ale tragiczne przynudzanie, aktorzy maja narodowe meczenstwo wypisane na czole, i to we wszystkich serialach. nawet młodzi tak smetni jakby przezyli dwie wojny swiatowe. Nie chodzi mi tu o glupkowata wesolkowatośc w stylu zachodnim ale o normalne rozmowy , otwieranie ust a nie cedzenie , na udręczonym szczekoscisku.........
Awatar użytkownika
BB

BB Wto Cze 13, 2017 11:59 am

Ten nowy serial to będzie porażka.
Awatar użytkownika
Radion

Radion Wto Cze 13, 2017 12:18 pm

Ale to nie jest zdjęcie Prezesa, to fakenews BAAD!
Awatar użytkownika
Danuska

Danuska Wto Cze 13, 2017 5:10 pm

A ja kibicuję tej produkcji, a fakt, że podobne seriale wyleciały z ramówki nie przesądza losów tego serialu. W ogóle TV Puls ma coraz bardziej atrakcyjną ramówkę i myślę, że nowy serial ma też zdobędzie szerokie grono wiernych widzów.
Awatar użytkownika
gonzor

gonzor Wto Cze 13, 2017 6:42 pm

Też bardzo lubiłem ,,Linię Życia". Nie oceniam dopóki nie obejrzę pierwszego odcinka ale patrząc na to jakie produkcje pojawiają się teraz na tv puls jestem dobrej myśli. Szkoda tylko, że nie podali więcej szczegółów na przykład na temat obsady aktorskiej.
Awatar użytkownika
Kacper

Kacper Wto Cze 13, 2017 7:52 pm

Nie no... Dąbski zaszalał - pierw Lombard, teraz to. Mam nadzieję, że wreszcie przestanie udupiać seriale po paru odcinkach... Ale chyba "nadzieja matką głupich"
Awatar użytkownika
Niki

Niki Śro Cze 14, 2017 1:02 am

Gratuluje Panom decyzji, to bardzo dobre posunięcie Lampki i Dąbskiego, pan Tadeusz nie jest łatwym partnerem do współpracy alebardzo go cenię. Ma wyczucie rynku. To jest poważny biznesmen.
Nikt nie zaprzeczy ze jego seriale maja najdłuższa obecność na antenach. A te które były zdjęte z anten, to z czystej zawiści i obawy o monopol. Biorąc pod uwagę, ze publiczna jest już prawie zaorana to dlatego dobra decyzja. Wielokrotnie Puls przebijał anteny główne TVP.
Awatar użytkownika
Lena

Lena Pon Cze 19, 2017 11:22 am

Zgadzam się z Niki, Puls jest w ostatnim czasie zdecydowanie lepszą stacją. Dlatego ja z niecierpliwością czekam na nowe produkcje bo te ostatnie bardzo przypadły mi do gustu.
Awatar użytkownika
Marecki

Marecki Pon Cze 19, 2017 12:06 pm

Pożyjemy zobaczymy, jestem pozytywnie nastawiony do tego nowego serialu bo bardzo sobie cenie pracę Pana Tadeusza Lampki. Wiadomo już kiedy poznamy tytuł i więcej szczegółów ?
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Cze 23, 2017 7:25 pm

Kurdej-Szatan i Damięcki!?!? Nie ma młodych (innych) aktorów? Tej kobiety nie trawię. Oglądać na pewno nie będę.
Awatar użytkownika
wybrednywidz

wybrednywidz Nie Lip 16, 2017 5:07 am

super nie mogę się doczekać, miejmy nadzieje, że będą nowe twarze, innych stacji się już nie da oglądać..
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pon Wrz 04, 2017 11:59 pm

Właśnie o to mi chodziło, jestem fanem tej telewizji i bardzo interesowała mnie ich jesienna ramówka
Obejrzałem dziś pierwszy odcinek serialu Lombard. Życie pod zastaw i jestem pozytywnie zaskoczony. Losy bohaterów wciągają, więc za tydzień o 18.20 też postaram się obejrzeć
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości